Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-72
Gotowy
Jacob Shepard
Gracie Bradenton
Thomas Adams Gracie Palm Harbor Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-77
Gotowy
Tyler Sassin
DRAGONS LAIR MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Michael Palmiotto Checkmat
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
7-77
Gotowy
Jeremiah Warren
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Cody Costantini
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
3-83
Gotowy
Billy Neilson
Gracie Westchase
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Jeremiah Folson American Top Team Tampa
No Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
Gotowy
Caleb Marvin
Grappling Mastery
Wygrana walkowerem
Ruslan Pupo VIEIRA BJJ & LUTA LIVRE
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-76
Gotowy
DYLAN CARLSON
10th Planet St. Pete
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Pedro Rivera American Top Team Black Boxx
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
6-85
Gotowy
Marshall Colbert
American Mixed Martial Arts
Hank Henry DRAGONS LAIR MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jared Wright
Orlando Brazilian Jiu Jitsu
Bobby Zolper Inside control Academy Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
Gotowy
Garrett Pearn
Brazilian Top Team Winter Haven
Julian Webb Payak BJJ Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -230 lbs
(Day 1)
6-86
Gotowy
Michael Albritton
Gracie Bradenton
Ray Perez Gracie Dade City Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
7-78
Gotowy
Dylan Borges
Mudita Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:25
Carlos Ramirez South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-67
Gotowy
JEANPIERRE CHOI
GRACIE TAMPA SOUTH
Eric Edwards CalixtoBJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
1-83
Gotowy
Caleb Marvin
Grappling Mastery
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Carlos Rodriguez Brazilian Top Team Winter Haven
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-87
Gotowy
Ryan Zolper
Nick Rodhouse South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
2-74
Gotowy
Solomon Goings
Gracie Pac mma
Morris Andrews North River Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
8-78
Gotowy
Djavan Clarke
10th Planet Miami
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Zain Naqvi American Top Team Tampa
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
Gotowy
Thomas Coyle
Vickery Bjj & MMA
Wygrana walkowerem
Cody Costantini
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
3-84
Gotowy
Billy Neilson
Gracie Westchase
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
James Hoskins American Mixed Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-81
Gotowy
Nolan Jacobson
Fight Sports Miami
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Jonathan Fernandez Tactics Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-68
Gotowy
Colton Holland
Johnathan Worthy Ralph Gracie BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
No Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
1-84
Gotowy
Jessica Smith
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Jessica Spaun 10th Planet St. Pete Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
7-80
Gotowy
Cody Costantini
Carlos Ramirez South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-69
Gotowy
Eric Edwards
CalixtoBJJ
Salek Rasool Gracie Brandon Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-89
Gotowy
Nick Rodhouse
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Bruno Ingalls Gracie Dade City
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
7-79
Gotowy
Jeremiah Warren
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Dylan Borges Mudita Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
8-79
Gotowy
Djavan Clarke
10th Planet Miami
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Sean LaMay Pythagoras Jiu-Jitsu
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -230 lbs
(Day 1)
6-87
Gotowy
Michael Albritton
Gracie Bradenton
Noah Villalobos 10th Planet St. Pete Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
4-70
Gotowy
Johnathan Worthy
Ralph Gracie BJJ
Salek Rasool Gracie Brandon Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
3-85
Gotowy
Jeremiah Folson
American Top Team Tampa
Wygrana na punkty - 05:00
Josh Hayes Orlando Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
8-80
Gotowy
Sean LaMay
Pythagoras Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Zain Naqvi American Top Team Tampa
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-90
Gotowy
Andrew Austin
10th Planet St. Pete
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Nolan Jacobson Fight Sports Miami
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
7-83
Gotowy
Thomas Coyle
Vickery Bjj & MMA
Micheal Bruce American Top Team Tampa Wygrana na punkty - 05:00