Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner (White) / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
8-20
Gotowy
Juliet Silvia
Lakeville MMA (Team Chaos)
Kye Ross Evolution Lowell Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-14
Gotowy
Vincenzo Mannello
Mannello Domus Autem Bello
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Matvei Karbanovich Kimura BJJ USA
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-15
Gotowy
Troy Krum
RENZO GRACIE NY
Justin Hall Atlas Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-18
Gotowy
Patrick Brennan
Zichelle MMA
Dylan Rathbone Daniel Gracie Hyannis Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-13
Gotowy
Zachary Meffen
Fenix BJJ
August Luedke Stonecoast BJJ Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
4-17
Gotowy
Cali Lopes
Brazilian Top Team Boston
Marcos Desouza Dasilva Binda Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-22
Gotowy
Jimmy Costello
Stonecoast BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Brady DeMoranville Brazilian Top Team Boston
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Joseph Proule
Brazilian Top Team Boston
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Wade Berberian Evolution Lowell
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
2-15
Gotowy
Robert Collins
Danny Savery Brazilian Jiu Jitsu
Daniel Reynolds Institute of Combative Arts Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-16
Gotowy
Braedyn Ross
Evolution Lowell
Daniel Ortiz Black Hole Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Ezra Benner
Stonecoast BJJ
Daryl Mackiewicz Lakeville MMA (Team Chaos) Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
7-20
Gotowy
Andrew Sajko
Port City Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Michael Calnan BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-19
Gotowy
Jacob Parla
Florian Martial Arts Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
Michael Garfinkle Gracie Barra Boston
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-14
Gotowy
Zachary Meffen
Fenix BJJ
Evan Diaz Black Hole Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
No Gi Kids / Beginner (White) / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
8-21
Gotowy
Juliet Silvia
Lakeville MMA (Team Chaos)
Kye Ross Evolution Lowell Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Cali Lopes
Brazilian Top Team Boston
Marcos Desouza Dasilva Binda Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Marcarlo Mannello
Mannello Domus Autem Bello
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Alexandra Girardin Stonecoast BJJ
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
5-17
Gotowy
Miles Thibault
Broadway Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Justin Hall Atlas Jiu-Jitsu
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -115 lbs
(Day 1)
2-17
Gotowy
Lizandra Rodriguez-Pagan
Mosher Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Molly Murphy Lauzon Savery Comp Team
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-15
Gotowy
Evan Diaz
Black Hole Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
August Luedke Stonecoast BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Juliette-Lu Holguin-Alessi
Brian Beaury jiu jitsu
Vivian Morselli Brazilian Top Team Boston Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / Brown / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-19
Gotowy
Jacobo Apito
Back to Basics
Daniel Saia SANDERS JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-23
Gotowy
Jimmy Costello
Stonecoast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Brady DeMoranville Brazilian Top Team Boston
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-20
Gotowy
Anthony Eid
Cascão Jiu-jitsu Michigan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Patrick Brennan Zichelle MMA
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-16
Gotowy
Michael Shea
New England United BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Justin Hall Atlas Jiu-Jitsu
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
Caleb Girardin
Stonecoast BJJ
Matthias Mackiewicz Lakeville MMA (Team Chaos) Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
2-16
Gotowy
Robert Collins
Danny Savery Brazilian Jiu Jitsu
Daniel Reynolds Institute of Combative Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
Gi Adult / Male / Brown / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
1-16
Gotowy
Ian Joubert
Valle Jiu-Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Matthew Young Florian Martial Arts Center
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
3-17
Gotowy
Alexandra Girardin
Stonecoast BJJ
Leon Rogers Stonecoast BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Wade Berberian
Evolution Lowell
Ezra Benner Stonecoast BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Gi Adult / Female / Purple / Master (30+) / -135 lbs
(Day 1)
8-24
Gotowy
Monica Pagliuca
Valle Jiu-Jitsu
Erika Christensen Brazilian Top Team Boston Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
6-21
Gotowy
Dylan Rathbone
Daniel Gracie Hyannis
Wygrana na punkty - 05:00
Jacob Parla Florian Martial Arts Center