Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-1
Gotowy
Austin DeMoranville
Brazilian Top Team Boston
Sofia-Liz Perau-Alessi Brian Beaury jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-1
Gotowy
Joseph Proule
Brazilian Top Team Boston
Wygrana na punkty - 03:00
Lucas Peterson Stonecoast BJJ
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Bobby Crossman
Bishops Training & Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission)
Rico Angell Broadway Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
7-1
Gotowy
Cali Lopes
Brazilian Top Team Boston
Wygrana na punkty - 03:00
Jimmy Costello Stonecoast BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Xavier Eaton
Stonecoast BJJ
Cade Alves Gracie Barra Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-1
Gotowy
Lizmaylin Ramos
Elevate Judo & Jiu Jitsu
Sydney Hoiseth Toronto BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-1
Gotowy
Miles Thibault
Broadway Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:32
Michael Salmi Brazil 021
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Devon Van Cura
Broadway Jiu Jitsu
Wygrana na punkty
Justin Bauer Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Cianna Simmons
SONECABJJ
Brady DeMoranville Brazilian Top Team Boston Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Vincenzo Mannello
Mannello Domus Autem Bello
Wygrana na punkty - 03:00
Matvei Karbanovich Kimura BJJ USA
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Lila Lemanski
Lakeville MMA (Team Chaos)
Wygrana na punkty - 03:00
Daniel Ortiz Black Hole Jiu-Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
Ezra Benner
Stonecoast BJJ
Matthias Mackiewicz Lakeville MMA (Team Chaos) Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
Gotowy
Milena Nevarez
Soneca BJJ
Yuri Debitencourte Brazilian Top Team Boston Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-1
Gotowy
Aleksandr Karbanovich
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Juliet Silvia Lakeville MMA (Team Chaos)
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
2-3
Gotowy
Paul Sheehan
New England United BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Cameron Gasbarrone Stonecoast BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Xavier Eaton
Stonecoast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Cade Alves Gracie Barra
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
7-2
Gotowy
Cali Lopes
Brazilian Top Team Boston
Marcos Desouza Dasilva Binda Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
4-4
Gotowy
Aveleen Crowley
Defensive Edge
Sufina Grajo Brazilian Top Team Boston Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-2
Gotowy
Austin DeMoranville
Brazilian Top Team Boston
Christian Dias Brazilian Top Team Boston Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
Bobby Crossman
Bishops Training & Fitness
Alexander Childs Hudson Combat Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Wade Berberian
Evolution Lowell
Daryl Mackiewicz Lakeville MMA (Team Chaos) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Cianna Simmons
SONECABJJ
Brady DeMoranville Brazilian Top Team Boston Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Michael Gallagher
START BRAZILIAN JIUJITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Devon Van Cura Broadway Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Gotowy
Helena Meirinho
Broadway Jiu Jitsu
Lindsey Howdy Viver MMA Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-5
Gotowy
Mara-Jade Rhodes
Stonecoast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Braedyn Ross Evolution Lowell
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-4
Gotowy
Lucas Peterson
Stonecoast BJJ
Ezra Benner Stonecoast BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Milena Nevarez
Soneca BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Juliet Silvia Lakeville MMA (Team Chaos)
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-2
Gotowy
Sydney Hoiseth
Toronto BJJ
Erika Christensen Brazilian Top Team Boston Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Vincenzo Mannello
Mannello Domus Autem Bello
Wygrana na punkty - 03:00
Matvei Karbanovich Kimura BJJ USA
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Xavier Eaton
Stonecoast BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Cade Alves Gracie Barra
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Gotowy
Helena Meirinho
Broadway Jiu Jitsu
Sydney Hoiseth Toronto BJJ Wygrana walkowerem
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-3
Gotowy
Christian Dias
Brazilian Top Team Boston
Wygrana na punkty - 03:00
Sofia-Liz Perau-Alessi Brian Beaury jiu jitsu