Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-70
Gotowy
Cody Benz
Black Arrow Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Alex Jaeger Rising Son MMA
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-57
Gotowy
Deborah Hjelle
Jungle Gym MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Tara Mitchell The Cellar Gym
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-70
Gotowy
Derek Broden
The Academy MN
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:50
Reece Kaldor Ronin
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-82
Gotowy
Nathan Gabrielli
Grappler Station
Wygrana na punkty - 05:00
Tenzin Nyima The Academy MN
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-64
Gotowy
Harley Westerlund
The Academy MN
Wygrana na punkty - 05:00
Conner Scott Ronin Fitness
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
69
Gotowy
Paul Zelazny
MKG international Martial Arts
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Julian Nye The Cellar Gym
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
5-63
Gotowy
Nathan Muzungu
The Academy MN
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Thierno Barry GF Team
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-72
Gotowy
Ray Newman
Alliance St. Croix
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Zabel The Academy Elk River
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-71
Gotowy
Johnathon Halloran
Grappler Station
Brandon Porter Southside Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-73
Gotowy
Alex Bapp
World Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Max Nygren Prodigy Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-65
Gotowy
Wyatt Miller
Jungle Gym MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Caleb Mycke FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-72
Gotowy
Reece Kaldor
Ronin
Steven Goss Ronin Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-73
Gotowy
Rudy Hayer
FARGO/GF BJJ OFFICIAL
GUY TUPPO Rio Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -150 lbs
(Day 1)
4-75
Gotowy
Katie Stensgard
Academy of combat arts
Wygrana na punkty - 02:11
Hope Gibson Elite Team Wisconsin
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Mike Powell
The Cellar Gym
Conner Scott Ronin Fitness Wygrana walkowerem
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-58
Gotowy
Erica Becker
Ronin Fitness
Jaida Collins Imperial traning center Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Brandon Ek
St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Malaquias Jarmon The Academy MN Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-74
Gotowy
Shawn Horton
Higher Ground BJJ MN
Ray Newman Alliance St. Croix Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-66
Gotowy
Erik Allen
Rodrigo Vaghi Headquarters
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Caleb Mycke FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
67
Gotowy
Doug Faffler
Ronin Fitness
Dustin Cvancara Rio Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-59
Gotowy
Shannon Calter
Alliance MN
Ellen Scott Ronin Fitness Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Gaelan Smith
Higher Ground BJJ MN
Wygrana walkowerem
DeVaughn Smith Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
5-64
Gotowy
Dakotah Love
The Academy Elk River
Wygrana na punkty - 05:00
Charlie Richards McCune's martial arts
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
70
Gotowy
Paul Zelazny
MKG international Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Julian Nye The Cellar Gym
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-73
Gotowy
Brandon Porter
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Nicholas Manson Prodigy Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-60
Gotowy
Erica Becker
Ronin Fitness
Tara Mitchell The Cellar Gym Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
4-77
Gotowy
Dom Yates
Ronin Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Raul Castro Warrior's Cove
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
1-75
Gotowy
Brandon Zabel
The Academy Elk River
Rudy Hayer FARGO/GF BJJ OFFICIAL Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-84
Gotowy
Kenneth Bond
Progressive Martial Arts North Dakota
Zachary McCollum START BJJ St. Cloud Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
68
Gotowy
Dan Toleno
M-Theory Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Dustin Cvancara Rio Jitsu
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -150 lbs
(Day 1)
4-76
Gotowy
Katie Stensgard
Academy of combat arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Hope Gibson Elite Team Wisconsin
Gi Adult / Female / White / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-61
Gotowy
Jaida Collins
Imperial traning center
Amber Richards St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26