Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-61
Gotowy
Cody Benz
Black Arrow Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Jordan Blackwell American Top Team Savage
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
57
Gotowy
Isaac Hoffmann
The Cellar Gym
Austin Gunderson Spartan Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
Gotowy
Cathy Nguyen
START BJJ St. Cloud
Olivia McMaster Wolfpack Family Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-60
Gotowy
Derek Broden
The Academy MN
Brandon Porter Southside Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
2-47
Gotowy
Cassandra Fasula
The Academy MN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Alexandria Schroeder Ronin Fitness
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-63
Gotowy
Oliver Smith
MKG international Martial Arts
Cody Rogelstad FARGO/GF BJJ OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-64
Gotowy
Eric Kelly
M-Theory Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Eric Chavoustie Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-62
Gotowy
Walker Renz
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Jaeger Rising Son MMA
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
Gotowy
Gillian Pete
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Cathy Nguyen START BJJ St. Cloud
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-75
Gotowy
Kenneth Bond
Progressive Martial Arts North Dakota
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Nathan Bible Black Arrow Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-51
Gotowy
Ilja Aljoskin
St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Wilder Morey The Academy Elk River
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
58
Gotowy
Jason Huynh
The Academy MN
Jesse Rennicke Rodrigo Vaghi Headquarters Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
2-48
Gotowy
Olivia McMaster
Wolfpack Family Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Alexandria Schroeder Ronin Fitness
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-53
Gotowy
Joseph Pawlenty
The Academy Eden Prairie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Derek Gottlieb Panda Tribe
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-61
Gotowy
Reece Kaldor
Ronin
Nicholas Manson Prodigy Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -165 lbs
(Day 1)
-71
Gotowy
Darla Goss
Ronin Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Kaily Bauman Rodrigo Vaghi Headquarters
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -210 lbs
(Day 1)
59
Gotowy
Lee Haremza
Ronin Fitness
Austin Gunderson Spartan Martial Arts Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-52
Gotowy
Tucker Upkes
The Academy Eden Prairie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Stan Ponkin The Academy Eden Prairie
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-65
Gotowy
Elijah Vang
Spartan Martial Arts
Max Nygren Prodigy Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
Gotowy
Cassandra Fasula
The Academy MN
Wygrana walkowerem
Cathy Nguyen START BJJ St. Cloud
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
Gotowy
Cathy Nguyen
START BJJ St. Cloud
Alexandria Schroeder Ronin Fitness Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-63
Gotowy
John Michael Coon
M-Theory Martial Arts
Sean Harrington Minnesota Top Team Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-54
Gotowy
Matthew Hartley
Start BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Thomas Falk Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
5-53
Gotowy
Mike Schmit
Tracks BJJ
Wilder Morey The Academy Elk River Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Gi Adult / Female / White / Adult / -120 lbs
(Day 1)
2-49
Gotowy
Gillian Pete
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Olivia McMaster Wolfpack Family Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
60
Gotowy
Tim Shelton
No Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Keegan Hawley Progressive Martial Arts North Dakota
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -165 lbs
(Day 1)
-72
Gotowy
Michelle Johnson
Krav Maga Minneaplis
Eileen Heintz Kato Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-62
Gotowy
Steven Goss
Ronin Fitness
Wygrana na punkty - 05:00
Pavel Arkhipenkov Gorilla Combat
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
6-63
Gotowy
Brandon Porter
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Reece Kaldor Ronin
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-64
Gotowy
Cody Benz
Black Arrow Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Walker Renz Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Mike Powell
The Cellar Gym
Mattsen Vensel-Hein Black Arrow Martial Arts Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-66
Gotowy
Alex Bapp
World Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Oliver Smith MKG international Martial Arts