Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Avery Campbell
Alliance MN
Estelle Corry Spartan Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Alyssa Ducommun
Rodrigo Vaghi Headquarters
Wygrana na punkty - 03:00
Wyatt Greene START BJJ St. Cloud
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-9
Gotowy
Ellie Miley
Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:02
Mason Campbell Alliance MN
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-15
Gotowy
Aeson Birmingham
Rio Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Ariela Swafford Iowa Martial Arts & Wellness
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
3-13
Gotowy
Axel Cracauer
St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Samuel Aamot Alliance St. Croix Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Maddy Miley
Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Wygrana na punkty - 03:00
Mark Petcoff The Academy Elk River
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-10
Gotowy
Calvin Sillers
Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
Kaycee Reger Twin Cities BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-9
Gotowy
Stella Hook
GFTEAM
Wygrana na punkty - 03:00
Alhasan Alkademe Twin Cities BJJ
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
3-15
Gotowy
Ben Soule
Minnesota Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Mateo Ellens Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-14
Gotowy
Garrett Engman
Next Level Combat
Marcus Beddor M-Theory Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
11
Gotowy
Grace Yang
Spartan Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Muhammad Osman The Cellar Gym
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-16
Gotowy
Gabriel Hernandez
Twin Cities BJJ
Mason Dubois Alliance St. Croix Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-15
Gotowy
Timothy Leung
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Matthew Hartley Start BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-19
Gotowy
Kelson Casey
Elite Team Wisconsin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Patrick Miley Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-7
Gotowy
Anna Dahlgren
Rio Jitsu
Estelle Corry Spartan Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
3-14
Gotowy
Axel Cracauer
St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Samuel Aamot Alliance St. Croix Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-13
Gotowy
Harvey Cardin
Minnesota School Of Martial Arts
Lennox Lundgren GF Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
12
Gotowy
Weston Freese
The Academy Eden Prairie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Kaliyanei Um The Cellar Gym
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-14
Gotowy
Leyton Koball
Imperial Training Center
Wygrana na punkty - 05:00
Nickolas Troussov
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-20
Gotowy
Chase Heick
FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Mark Petcoff The Academy Elk River
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
2-15
Gotowy
Lincoln Egyhazi
Minnesota School Of Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
Mattias Klann Spartan Martial Arts
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-21
Gotowy
Maddy Miley
Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Kelson Casey Elite Team Wisconsin Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
13
Gotowy
Muhammad Osman
The Cellar Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Mia Carlson The Academy Elk River
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-14
Gotowy
Nora Perkins
Alliance MN
Wygrana na punkty - 03:00
Mynie Nguyen Rio Jitsu
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
3-16
Gotowy
Ben Soule
Minnesota Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Mateo Ellens Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-17
Gotowy
Mateo Mercado
Tracks BJJ
Michael Sayers The Academy MN Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Mark Petcoff
The Academy Elk River
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Patrick Miley Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-16
Gotowy
Gavin Asplin
World Jiu-Jitsu Academy
Travis Henn Imperial Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-10
Gotowy
Cole Greene
START BJJ St. Cloud
Stella Hook GFTEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
3-17
Gotowy
Dru Pavelka
The Cellar Gym
ADDIE GRATZ-MAAG Ronin Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-18
Gotowy
Gabriel Hernandez
Twin Cities BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Ariela Swafford Iowa Martial Arts & Wellness
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-13
Gotowy
Jonathan Peri
M-Theory Martial Arts
Vivi Backes Alliance St. Croix Wygrana na punkty - 03:00