Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-6
Završeno
Avery Campbell
Alliance MN
Estelle Corry Spartan Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:24
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
2-13
Završeno
Alyssa Ducommun
Rodrigo Vaghi Headquarters
Pobeda po poenima - 03:00
Wyatt Greene START BJJ St. Cloud
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-9
Završeno
Ellie Miley
Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Pobedio Završnicom - 00:02
Mason Campbell Alliance MN
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-15
Završeno
Aeson Birmingham
Rio Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Ariela Swafford Iowa Martial Arts & Wellness
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
3-13
Završeno
Axel Cracauer
St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Samuel Aamot Alliance St. Croix Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-18
Završeno
Maddy Miley
Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Pobeda po poenima - 03:00
Mark Petcoff The Academy Elk River
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-10
Završeno
Calvin Sillers
Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
Kaycee Reger Twin Cities BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-9
Završeno
Stella Hook
GFTEAM
Pobeda po poenima - 03:00
Alhasan Alkademe Twin Cities BJJ
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
3-15
Završeno
Ben Soule
Minnesota Top Team
Pobedio Završnicom - 01:54
Mateo Ellens Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-14
Završeno
Garrett Engman
Next Level Combat
Marcus Beddor M-Theory Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:12
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
11
Završeno
Grace Yang
Spartan Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:45
Muhammad Osman The Cellar Gym
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-16
Završeno
Gabriel Hernandez
Twin Cities BJJ
Mason Dubois Alliance St. Croix Pobeda po poenima - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-15
Završeno
Timothy Leung
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Matthew Hartley Start BJJ
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-19
Završeno
Kelson Casey
Elite Team Wisconsin
Pobedio Završnicom - 00:11
Patrick Miley Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-7
Završeno
Anna Dahlgren
Rio Jitsu
Estelle Corry Spartan Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:08
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
3-14
Završeno
Axel Cracauer
St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy
Samuel Aamot Alliance St. Croix Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-13
Završeno
Harvey Cardin
Minnesota School Of Martial Arts
Lennox Lundgren GF Team Pobedio Završnicom - 00:36
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
12
Završeno
Weston Freese
The Academy Eden Prairie
Pobedio Završnicom - 01:23
Kaliyanei Um The Cellar Gym
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-14
Završeno
Leyton Koball
Imperial Training Center
Pobeda po poenima - 05:00
Nickolas Troussov
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-20
Završeno
Chase Heick
FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Pobedio Završnicom - 01:22
Mark Petcoff The Academy Elk River
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
2-15
Završeno
Lincoln Egyhazi
Minnesota School Of Martial Arts
Pobeda po poenima - 04:00
Mattias Klann Spartan Martial Arts
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-21
Završeno
Maddy Miley
Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Kelson Casey Elite Team Wisconsin Pobedio Završnicom - 00:36
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
13
Završeno
Muhammad Osman
The Cellar Gym
Pobedio Završnicom - 00:30
Mia Carlson The Academy Elk River
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-14
Završeno
Nora Perkins
Alliance MN
Pobeda po poenima - 03:00
Mynie Nguyen Rio Jitsu
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
3-16
Završeno
Ben Soule
Minnesota Top Team
Pobedio Završnicom - 00:28
Mateo Ellens Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-17
Završeno
Mateo Mercado
Tracks BJJ
Michael Sayers The Academy MN Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-22
Završeno
Mark Petcoff
The Academy Elk River
Pobedio Završnicom - 00:31
Patrick Miley Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-16
Završeno
Gavin Asplin
World Jiu-Jitsu Academy
Travis Henn Imperial Training Center Pobedio Završnicom - 03:13
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-10
Završeno
Cole Greene
START BJJ St. Cloud
Stella Hook GFTEAM Pobedio Završnicom - 02:55
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
3-17
Završeno
Dru Pavelka
The Cellar Gym
ADDIE GRATZ-MAAG Ronin Fitness Pobedio Završnicom - 00:50
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-18
Završeno
Gabriel Hernandez
Twin Cities BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Ariela Swafford Iowa Martial Arts & Wellness
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-13
Završeno
Jonathan Peri
M-Theory Martial Arts
Vivi Backes Alliance St. Croix Pobeda po poenima - 03:00