Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-10
Završeno
Gabriel Hernandez
Twin Cities BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Mateo Mercado Tracks BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8
Završeno
Grace Yang
Spartan Martial Arts
Jack Macken Prodigy Martial Arts Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-11
Završeno
Vivi Backes
Alliance St. Croix
Pobeda po poenima - 03:00
Meicha Hamm Academy of combat arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-9
Završeno
Brynn Greene
START BJJ St. Cloud
Landyn McChesney Minnesota School Of Martial Arts Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
2-9
Završeno
Nathan Corry
Spartan Martial Arts
Pobedio Završnicom - 03:00
Lilianna Hook GFTEAM
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-11
Završeno
Mason Dubois
Alliance St. Croix
Pobeda po poenima - 03:00
Michael Sayers The Academy MN
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-11
Završeno
Quintin Johnson
Tracks BJJ
Pobedio Završnicom - 01:06
Harvey Cardin Minnesota School Of Martial Arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-10
Završeno
Jonathan Peri
M-Theory Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Tehya Koball Imperial Training Center
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
5-4
Završeno
Michael Reed
Spartan Martial Arts
Patrick Dutton Next Level Combat Pobeda po poenima - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-10
Završeno
Gavin Asplin
World Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Scott Thomas The Academy Elk River
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-7
Završeno
Ellie Miley
Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Kaycee Reger Twin Cities BJJ Pobedio Odlukom
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-12
Završeno
Jace Evers
Summit Wrestling Academy - MN
Pobeda po poenima - 02:57
Aeson Birmingham Rio Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
2-10
Završeno
Alyssa Ducommun
Rodrigo Vaghi Headquarters
Pobeda po poenima - 03:00
Taliyah Arias Academy of combat arts
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-15
Završeno
Chase Heick
FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Maddy Miley Bellum BJJ - Zenith / Drysdale Pobedio Odlukom - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-5
Završeno
Avery Campbell
Alliance MN
Anna Dahlgren Rio Jitsu Pobedio Završnicom - 01:30
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-11
Završeno
Peyton Yang
Spartan Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:56
Landyn McChesney Minnesota School Of Martial Arts
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-13
Završeno
Mateo Mercado
Tracks BJJ
Mason Dubois Alliance St. Croix Pobedio Završnicom - 02:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-12
Završeno
Lianna Thompson
Stock Martial Arts
Chase Knapp START BJJ St. Cloud Pobedio Završnicom - 00:50
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-11
Završeno
Travis Henn
Imperial Training Center
Pobedio Završnicom - 02:07
Max Nygren Prodigy Martial Arts
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9
Završeno
Lucca Montelongo
Rio Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Andrew Lavallias The Cellar Gym
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-12
Završeno
Alvin Hines
Jungle Gym MMA
Pobedio Završnicom - 03:05
Derek Broden The Academy MN
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-8
Završeno
Cole Greene
START BJJ St. Cloud
Elias Blaise Twin Cities BJJ Pobedio Završnicom - 02:04
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-16
Završeno
Mark Petcoff
The Academy Elk River
Kelson Casey Elite Team Wisconsin Pobedio Završnicom - 01:24
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-8
Završeno
Calvin Sillers
Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Mason Campbell Alliance MN
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
2-11
Završeno
Lilianna Hook
GFTEAM
Wyatt Greene START BJJ St. Cloud Pobedio Završnicom - 01:44
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-12
Završeno
Brynn Greene
START BJJ St. Cloud
Tehya Koball Imperial Training Center Pobedio Završnicom - 01:21
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-14
Završeno
Michael Sayers
The Academy MN
Jace Evers Summit Wrestling Academy - MN Pobedio Završnicom
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
2-12
Završeno
Nathan Corry
Spartan Martial Arts
Pobedio Završnicom - 01:38
Taliyah Arias Academy of combat arts
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-12
Završeno
Quintin Johnson
Tracks BJJ
Lennox Lundgren GF Team Pobedio Završnicom - 00:29
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
4-17
Završeno
Chase Heick
FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Pobeda po poenima - 03:00
Patrick Miley Bellum BJJ - Zenith / Drysdale
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-13
Završeno
Jared Loberg
Wrestle-Jitsu
Derek Sather Next Level Combat Pobeda po poenima - 05:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
10
Završeno
Amina Elmi
The Cellar Gym
Jack Macken Prodigy Martial Arts Pobeda po poenima - 02:18