Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-54
Gotowy
Ross Waddell
Primal MKE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Brett Corcoran Open Guard Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
7-70
Gotowy
Josh Pielhop
Ironworks Training Center
Wygrana na punkty - 05:00
Spencer Gorman Neutral Ground
Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-76
Gotowy
Aileen Ledesma
Ironworks Training Center
Wygrana na punkty - 05:00
Faith Quelle Alliance BJJ
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-80
Gotowy
Chris Watermolen
Foundations Jiu Jitsu
Grant Oberfoell Neutral Ground Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-84
Gotowy
Cooper Zielke
Neutral Ground Sheboygan BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
AJ McBride Open Guard Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
8-92
Gotowy
Corey Franz
Manitowoc Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Ethan Hutterer Manitowoc Jiu Jitsu Academy
Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-77
Gotowy
Alessandra Hackbarth
Elite Team Wisconsin
Wygrana na punkty - 05:00
Hannah Mathews Strong Hold Athletics/ TAC Team Wisconsin
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-82
Gotowy
Jeremiah Walls
Open Guard Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Dustin Jackson Neutral Ground
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-87
Gotowy
Maraccini Marcus
Lake Effect Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Kyle Weber Rodrigo Vaghi Headquarters
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-60
Gotowy
John Kubiak
Ironworks Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Luis Carmona Rodrigo Vaghi Headquarters
No Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
7-75
Gotowy
Heather Klotz
Fearless Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Shayla Martin Open Guard Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
9-81
Gotowy
Collin Benson
Ironworks Training Center
Eric Hanson Groundwork Grappling Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-83
Gotowy
Joseph Hein
Primal MKE
Ricardo Garcia Primal MKE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-85
Gotowy
Nicholas Girouard
Pura Vida BJJ & MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Young Ironworks Training Center
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-87
Gotowy
Owen Rozumalski
N/A - no affiliation
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Miro Stojanovic Pura Vida BJJ & MMA
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-62
Gotowy
Ben Dudley
Open Guard Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Sebastian Hatch Ironworks Training Center
No Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
7-71
Gotowy
Rod Wortham
Freeform Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Spencer Gorman Neutral Ground
No Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
5-90
Gotowy
Gwyneth Kostrova
Unified Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Kalia Bloomquist Open Guard Jiu Jitsu
Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-78
Gotowy
Rebecca Simon
Rodrigo Vaghi Headquarters
Wygrana na punkty - 05:00
Faith Quelle Alliance BJJ
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -145 lbs
(Day 1)
8-93
Gotowy
Sara Kouba
Elite Team Wisconsin
Wygrana na punkty - 05:00
Olivia Beeskau Ironworks Training Center
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-89
Gotowy
Zack Deutschmann
Nova Gyms BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Rodrigo Rosales Pride Jiu-Jitsu Academy
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-85
Gotowy
Tucker Stary
Ronin Fitness
Cooper Zielke Neutral Ground Sheboygan BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-84
Gotowy
Dustin Jackson
Neutral Ground
Chris LaForce Ironworks Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
9-84
Gotowy
Matthew DeMark
Open Guard Jiu Jitsu
Mike Lewandowski Open Guard Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-86
Gotowy
AJ McBride
Open Guard Jiu Jitsu
James Kluck Elite Team Wisconsin Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-86
Gotowy
Alex Bannan
Josh Hampton Titletown MMA Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-63
Gotowy
Matthew Schilling
Elite Team Wisconsin
Wygrana na punkty - 05:00
Quinten Howe Journey Brazilian Jiu Jitsu Academy
No Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
8-96
Gotowy
Joshua Hendryx
Pride Jiu-Jitsu Academy
Andrew Bush Ironworks Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
6-84
Gotowy
Tyler Brown
Free Form Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Austin Pitt Resurgence MMA / Wanderley BJJ
No Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
7-72
Gotowy
Christopher Schwab
Freeform Jiujitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Josh Pielhop Ironworks Training Center
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -145 lbs
(Day 1)
8-94
Gotowy
Sara Kouba
Elite Team Wisconsin
Wygrana na punkty - 05:00
Lily Beyer Neutral Ground
No Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
7-76
Gotowy
Heather Klotz
Fearless Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Shayla Martin Open Guard Jiu Jitsu