Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-724
Gotowy
Callum Stephen
Amsterdam Grappling Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Sviatoslav Slesarenko Hulk Crew BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Maximilian Reiff
Cage MMA Cologne
Wygrana na punkty - 05:00
Marvin Kiefer RFS-Carlson Gracie Germany
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
-1330
Gotowy
Julia Schindler
Team UCT
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Anna Fischer Kingdom JJ
Gi Adult / Female / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
-1728
Gotowy
Saara Wasama
UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Sarah Gobel Fight Ready Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
-930
Gotowy
Jonathan Daniels
METAGAME Jiu Jitsu
Alexander Schors Haven BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
-1138
Gotowy
Aaron "Mr Chatu" Schmidt
Combat Club Bonn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Rico Silva Cage MMA Cologne
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-33
Gotowy
Gerrit Pasveer
Ground Fighting Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Melvin Burger Focus JJ Netherlands
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
-1029
Gotowy
Ali Rizwan
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Bram Van Bakel Team UCT
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Lukas Meese
Fightzone Berlin
Stephan De Kleine Roger Gracie Amsterdam Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
-1828
Gotowy
Stian Cattell-Ravdal
Focus JJ Netherlands
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Dominik Bovensiepen Horangi Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-828
Gotowy
Pieter Soudant
COMBAT BROTHERS
Mikail Ugursu INFINI JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Gi Adult / Female / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
-1727
Gotowy
Amber Bawits
Gracie Barra Amsterdam / Gym Hoofddorp
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Anouk Heerema BAP/CTBJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-33
Gotowy
Samuël Van Est
Gracie Barra Amsterdam / Gym Hoofddorp
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Omar Badr Apex Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
-1535
Gotowy
Phillip Ryan
Focus JJ Netherlands
Francesco Bortolotti COMBAT BROTHERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-27
Gotowy
Ervin Donkor
Combat Club Bonn
Rafael Insunza Castro Rickson Gracie Amsterdam Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Dylan Viader Montoliu
BJJ Den Haag
Mikhail Sirenko Bjj Delft Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-34
Gotowy
Marvin Kiefer
RFS-Carlson Gracie Germany
Tuan-Khoa Vu Triangle Jiu-Jitsu Münster Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Marciano Peroti
Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar
Wygrana na punkty - 05:00
Issa Salva Auge Gracie Barra Liège
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
-1139
Gotowy
Mathis Tross
Checkmat Neuwied
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Emmanuel Anthony INFINI JIU JITSU
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
-1329
Gotowy
Julia Beumer
COMBAT BROTHERS
Zuzanna Parcheta Aguilera Jiu Jitsu Luxembourg Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
-929
Gotowy
Nicha Zwarenstein Tutunji
TEAM AGUA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Sameer Rodrigues Brasa Belgium
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
-1633
Gotowy
Vince Kelders
Team Babytank Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Jari Sijmonsbergen Barraco Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
-1140
Gotowy
Aaron "Mr Chatu" Schmidt
Combat Club Bonn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Robert Pustea Brasa Belgium
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
-1226
Gotowy
Benedikt Methling
METAGAME Jiu Jitsu
Erik Kelly BJJ Spijkenisse Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-33
Gotowy
Tommie Van Dongen
COMBAT BROTHERS
Wygrana na punkty - 05:00
Odin Wouters Sportvision HoneyBadgers
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-32
Gotowy
Kent Sasagawa
N/A - no affiliation
Mats Müller Checkmat Neuwied Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
-1030
Gotowy
Alyamin Okhirov
RFS-Carlson Gracie Germany
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Richard Schneider Expression Sports
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-725
Gotowy
Ramiro Ramirez
Ramstein Bjj Club
Ime Witte Team UCT Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
-1424
Gotowy
Edgar Schachow
Vestside Warriors
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Othmane Benhayoun POUND FOR POUND TEAM
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-28
Gotowy
Lorenzo Achenza
Focus JJ Netherlands
Leslie Vandermeulen ICON Pablo Cerino Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-35
Gotowy
Jeroen Wirken
Sportvision HoneyBadgers
Wygrana na punkty - 05:00
Josh Myers Carlos Machado Jiu Jitsu Spang
Gi Adult / Female / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-936
Gotowy
Amanda Van Hemert
USC Amsterdam
Cherryl Zonnenberg Bjj Delft Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32