Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Bart Van Hattum
United fighters
Wygrana walkowerem
Jurriën Van Marle Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-726
Gotowy
Joeri Timmermans
BJJ Spijkenisse
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Daniel Poort Brotherhood Haarlem
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
-1634
Gotowy
Ibragim Kushtonoshvili
Ground Fighting Academy
Maxx Bruin Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-829
Gotowy
Jan Alexander
Vestside Warriors
Wygrana na punkty - 05:00
Viktor Kos Barraco Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
-1031
Gotowy
Bram Van Bakel
Team UCT
Ilias Boulaich Resistencia jiu-jitsu Internacional Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
-1538
Gotowy
Maurice Van Der Molen
Apex Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Dion Hayter Sportvision HoneyBadgers
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
-1825
Gotowy
Mikhail Sirenko
Bjj Delft
Wygrana na punkty - 05:00
Sacha Scheffer Focus JJ Netherlands
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
Gotowy
Thibaut Blommaert
Stark Gent BJJ
Wygrana walkowerem
Dharwin Singh Gracie Jiu-Jitsu Singapore Team Pedro Sauer
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-33
Gotowy
Felix Van Woensel Kooy
Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Phillipp Hanisch Akademie Erfurt
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
Gotowy
Dharwin Singh
Gracie Jiu-Jitsu Singapore Team Pedro Sauer
Jai Vellala Wilson TEAM AGUA Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
-1736
Gotowy
Guillaume Comyn
team challenge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Piotr Orzechowski BJJ Spijkenisse
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-34
Gotowy
Rustem Ari
INFINI JIU JITSU
Allan Servage Team DFC Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Philipp Kroll
Checkmat Neuwied
Wygrana na punkty - 05:00
Nadir Jahouhi Team DFC
Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
-938
Gotowy
Chanel Mc Cormick
Carlson Gracie Zurich
Anna De Veij Mestdagh Amsterdam Grappling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Bac Tran
USC Amsterdam
Julian Drees Vestside Warriors Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Adult / -145 lbs
(Day 1)
-1331
Gotowy
Nicolas Leblond
NrFight Paris
Bruno Amaddeo Matrix Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
-1227
Gotowy
Sebastian Soballa
Top Brother Europe
Haroun Lahzami Carlson Gracie Team. Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-35
Gotowy
Melvin Burger
Focus JJ Netherlands
Joey Stalman Bjj Delft Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-35
Gotowy
Tobias Scheepers
Team Kaishin HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Sven Koßmann Horangi Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-830
Gotowy
Mikail Ugursu
INFINI JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Issa Mourad Apex Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
3-36
Gotowy
Tuan-Khoa Vu
Triangle Jiu-Jitsu Münster
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Thibaut Blommaert Stark Gent BJJ
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-31
Gotowy
Rafael Insunza Castro
Rickson Gracie Amsterdam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Wouter Tielemans Gracie Barra Amersfoort
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
-1141
Gotowy
Emmanuel Anthony
INFINI JIU JITSU
Rico Silva Cage MMA Cologne Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Adult / -145 lbs
(Day 1)
-1332
Gotowy
Michael Van Ginkel
COMBAT BROTHERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Gauthier Blommaert Stark Gent BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-34
Gotowy
Philip Schmitz
Top Brother Europe
Wygrana na punkty - 05:00
Daniel Groll Sticks&Stones Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
-1425
Gotowy
Azret-Ali Borlakov
Rickson Gracie Amsterdam
Tommy Andriamanarivo NSM TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
-1635
Gotowy
Jari Sijmonsbergen
Barraco Jiu Jitsu
Joeri Rozendaal Team Leijdekker Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-36
Gotowy
Shawn Bhagwandin
Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Wygrana na punkty - 05:00
Connor Blackmore Bushido BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-34
Gotowy
Micha Goelz
INFINI JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Daan Verhoeven Bjj Delft
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
-729
Gotowy
Unknown User
Uplay Martial Arts Luxembourg
Chris Monfils Ground Fighting Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
-1032
Gotowy
Richard Schneider
Expression Sports
Amin Azhar Sticks&Stones Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
-1142
Gotowy
Robert Pustea
Brasa Belgium
Cédric Vanwelden Resistencia jiu-jitsu Internacional Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42