Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -105 lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Omar Shahit
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrana na punkty - 03:00
Maya Penrod 10th Planet Detroit
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Female) / -115 lbs x
(Day 1)
8-13
Gotowy
Mackenzie Adams
Tenfold BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Meadow Phillips Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
2-16
Gotowy
Christopher Lee
Six Blades Midwest
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Kaido Kwasny Gracie Barra Livonia
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-16
Gotowy
Max Thibodeau
Tenfold BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Hope Kelley Proving Grounds Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
10-17
Gotowy
Logan Thibodeau
Tenfold BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Triston Frushour Cascão Jiu-jitsu Michigan
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
6-12
Gotowy
Alex Weaver
Freedom Fitness and Martial Arts
Clayton Prahl Carlson Gracie Team Grand Rapids Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-12
Gotowy
Charles Johnson
Formula Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Zoey Heiser Carlson Gracie Team Grand Rapids
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
2-18
Gotowy
Corbin Boone
313 BJJ West
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
John Ellis Rio Pro Bjj
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-14
Gotowy
Dillon Johansen
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrana na punkty - 03:00
Vid Golub Formula Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-11
Gotowy
AVERIE Griffin
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Wesley Patterson
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-14
Gotowy
Cameron Bridge
Freedom Fitness and Martial Arts
Savannah Walther Flesh Is Stronger Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
2-17
Gotowy
Christopher Lee
Six Blades Midwest
Timothy Piatt Team Chitwood Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-11
Gotowy
Arlo Snopek
10th Planet Livonia
Wygrana na punkty - 03:00
Ronin Charogoff Jiu-Jitsu For Life Team USA
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-17
Gotowy
Francesca Dolci
Carlson Gracie Team Grand Rapids
Christopher Rivas Carlson Gracie Team Grand Rapids Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -185 lbs
(Day 1)
6-16
Gotowy
Dirkaft Mohammed
Victorious MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Logan Powers RoninjitsuMI
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
8-15
Gotowy
Liam Stein
Jits56
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Joshua O'Brien Magic Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-13
Gotowy
Landon Leiffers
Gracie Barra Livonia
Wygrana na punkty - 03:00
Hassan Chami Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-14
Gotowy
Ivan Barcey
Flint Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
John Kalil Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
2-19
Gotowy
Christopher Lee
Six Blades Midwest
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
John Ellis Rio Pro Bjj
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
4-16
Gotowy
Claire Patterson
Wygrana na punkty - 03:00
Isaiah Fay Tenfold BJJ Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Hope Kelley
Proving Grounds Jiu Jitsu
Nour Almohri Detroit Jiu-Jitsu Syndicate Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
2-20
Gotowy
Timothy Piatt
Team Chitwood
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Corbin Boone 313 BJJ West
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-12
Gotowy
Brighton Pifer
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Layth Harajli Detroit Jiu-Jitsu Syndicate Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-15
Gotowy
Talia Mcheik
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrana na punkty - 03:00
Ezekiel Lienhardt Freedom Fitness and Martial Arts
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
6-13
Gotowy
Alex Weaver
Freedom Fitness and Martial Arts
Caleb Stclair Unity Jiu Jitsu Grand Rapids Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -105 lbs
(Day 1)
3-13
Gotowy
Omar Shahit
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Maya Penrod 10th Planet Detroit Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
6-14
Gotowy
Clayton Prahl
Carlson Gracie Team Grand Rapids
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Carter Williams Great Lakes Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-12
Gotowy
Wesley Patterson
Gabriella D'Aristotile 10th Planet Livonia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
8-16
Gotowy
Colin Gustafson
Daniel Gracie Grand Rapids
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Joshua O'Brien Magic Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Alexia Thornton
Proving Grounds Jiu Jitsu
Christopher Rivas Carlson Gracie Team Grand Rapids Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-13
Gotowy
Cameron Bridge
Freedom Fitness and Martial Arts
Kai Crimm Flint Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
Gotowy
Ronin Charogoff
Jiu-Jitsu For Life Team USA
Wygrana walkowerem
Macahya Moore Carlson Gracie Team Grand Rapids