Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Окончено
Kenenth Hutton
Warriors cove
Garrett Engman Next Level Combat Won by Submission - 00:32
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1
Окончено
Grace Yang
Spartan Martial Arts
Weston Freese The Academy Eden Prairie Won by points - 02:56
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-1
Окончено
Samantha Briss
Academy of combat arts
Shaelyn O'Connor Panda Tribe Won by Decision - 05:00
Absolute No Gi / Female / Masters & Seniors
(Day 1)
4-1
Окончено
Brittany Nieman
Next Level Combat
Won by Submission - 01:18
Michelle Johnson Krav Maga Minneaplis
Absolute No Gi / Female / Masters & Seniors
(Day 1)
4-2
Окончено
Brittany Nieman
Next Level Combat
Katherine Packa Black Arrow Martial Arts Won by points - 05:00
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
-1
Окончено
Leighton Riser
United Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Joana Rafful Tavares Rio Jitsu
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Окончено
Michael Reed
Spartan Martial Arts
Won by Walkover
Tyler Kroll Wrestle-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Окончено
Zekeriah Jones
Midwest Center For Movement
Mitchell Straw McCune's martial arts Won by points - 05:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-1
Окончено
Thena Nguyen
Rio Jitsu
Erik Perkins Alliance MN Won by points - 05:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
5-1
Окончено
Timothy Wilson
Progressive Martial Arts North Dakota
Jeron Stiffler Next Level Combat Won by Submission - 01:48
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-2
Окончено
Shaelyn O'Connor
Panda Tribe
Won by Submission - 02:35
Leah Gunderson Alliance MN
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-1
Окончено
Daniel Salvaggio
Progressive Martial Arts North Dakota
Patrick Dutton Next Level Combat Won by Submission - 04:04
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
-2
Окончено
La Phonthipsavath
The Cellar Gym
Mabel Olson Rio Jitsu Won by points - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-2
Окончено
Wilder Morey
The Academy Elk River
Won by Submission - 02:23
Nick Holm American Top Team - Savage, MN
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Окончено
Preston LaGrange
Hard Drive MMA
Timothy Leung Southside Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 05:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-3
Окончено
Vivi Backes
Alliance St. Croix
Won by points - 03:00
Lianna Thompson Stock Martial Arts
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
5-2
Окончено
Tait Teigen
Next Level Combat
Michael Reed Spartan Martial Arts Won by points - 05:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-3
Окончено
Peyton Yang
Spartan Martial Arts
Won by Submission - 01:49
Brynn Greene START BJJ St. Cloud
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
2
Окончено
Muhammad Osman
The Cellar Gym
Won by points - 03:00
Kaliyanei Um The Cellar Gym
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
-7
Окончено
Ellinor Noble
ALLIANCE
Haley Knapp START BJJ St. Cloud Won by points - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Окончено
Maxwell Rothschild
The Cellar Gym
Gavin Asplin World Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 03:16
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3
Окончено
Mia Carlson
The Academy Elk River
Ayah Osman The Cellar Gym Won by Submission - 02:44
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
5-3
Окончено
Jeron Stiffler
Next Level Combat
Won by Decision
Maurice Meadows
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-4
Окончено
Elizabeth Peri
M-Theory Martial Arts
Won by points - 03:00
Meicha Hamm Academy of combat arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-4
Окончено
Jonathan Peri
M-Theory Martial Arts
Won by Submission - 01:25
Landyn McChesney Minnesota School Of Martial Arts
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Окончено
Patrick Dutton
Next Level Combat
Won by Walkover - 00:01
Gary Bridges Burnsville Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
2-4
Окончено
Nathan Corry
Spartan Martial Arts
Alyssa Ducommun Rodrigo Vaghi Headquarters Won by points
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-5
Окончено
Travis Henn
Imperial Training Center
Won by Submission - 01:43
James Hubman Bellingham MMA - Zenith BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-5
Окончено
Peyton Yang
Spartan Martial Arts
Tehya Koball Imperial Training Center Won by points - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-2
Окончено
Thena Nguyen
Rio Jitsu
Won by points - 05:00
Abdullahi Elmi The Cellar Gym
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
-3
Окончено
Leighton Riser
United Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
La Phonthipsavath The Cellar Gym
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-5
Окончено
Vivi Backes
Alliance St. Croix
Chase Knapp START BJJ St. Cloud Won by Submission - 00:17