Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-40
Završeno
Mason Rouhani
Ascension Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:19
Hazel Enfield Brazilian Top Team Lynden
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 12 - 13 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
1-30
Završeno
Skyler Hilario
SKÖLL Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:49
Armando Audy Pacific Top Team West Kelowna
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
4-35
Završeno
Lina Ghali
Apex Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Benjamin Sanchez Ascension Martial Arts
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
3-38
Završeno
Isabella Sagum
Apex Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Lukas Nelson Ascension Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-41
Završeno
Lola Joekes
Roll Jiu Jitsu Academy
Yuvraj Purewal Apex Martial Arts Pobedio Odlukom - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 16 - 17 years (Female) / -125 lbs
(Day 1)
1-33
Završeno
Anhelina Tovstenko
Samurai Spirit
Aven McKay Dark Horse Martial Arts Pobedio Završnicom - 03:08
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
7-37
Završeno
Clarisse Brion
alliance vancouver
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:11
Catarina Chartier Lions mma
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Završeno
Sophia Diaz
Marcus Soares BJJ
Pobeda bez borbe
Charlotte Birchmore Pacific Top Team West Kelowna
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-39
Završeno
Ethan Bailey
ON GUARD BRAZILIAN JIU JITSU
Raphael Morin Ascension Martial Arts Pobeda po poenima - 03:00
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
2-49
Završeno
Alexander Rodrigues
True North BJJ Academy
Paul Piccioni Kaboom BJJ Pobedio Odlukom - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
4-36
Završeno
Raiden Siga
Apex Martial Arts
Isaac Reith GFTeam Canada Pobedio Završnicom - 01:53
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-44
Završeno
Korban Aust
FSBJJ - Fabiano Scherner
Tyler Heideman Pacific Top Team Chilliwack Pobedio Završnicom - 00:16
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
6-42
Završeno
Voxov Miller
Legacy Brazilian Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Henry Enfield Brazilian Top Team Lynden
Gi Adult / Male / Black / Adult / -155 lbs
(Day 1)
1-35
Završeno
Thoren Moss
Art of JiuJitsu
Pobedio Završnicom - 03:57
Oscar Santiago Revolution Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
7-38
Završeno
Lucas Barbaro
GFTeam Canada
Rhys Watson Roll Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-45
Završeno
Broden Seychuk
Burnaby Vancouver Jiu-Jitsu (BVJJ)
Pobedio Završnicom - 02:04
Sophia Diaz Marcus Soares BJJ
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-40
Završeno
Mason Le
Ruffhouse Renton
Pobedio Završnicom - 01:28
Matias Sanchez Ascension Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-43
Završeno
Hazel Enfield
Brazilian Top Team Lynden
Yuvraj Purewal Apex Martial Arts Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
4-37
Završeno
Guadalupe Joekes
Roll Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Benjamin Sanchez Ascension Martial Arts
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
3-39
Završeno
Rainier Curtis
Torque Martial Arts
Jove Amro Ascension Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:26
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
7-39
Završeno
Alexey Chudinov
Ascension Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:28
Leonor Alves ON GUARD BRAZILIAN JIU JITSU
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-41
Završeno
Erick Assinger
ON GUARD BRAZILIAN JIU JITSU
Gordon Chen Burnaby Vancouver Jiu-Jitsu (BVJJ) Pobedio Završnicom - 02:45
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Završeno
Charlotte Birchmore
Pacific Top Team West Kelowna
Broden Seychuk Burnaby Vancouver Jiu-Jitsu (BVJJ) Pobeda bez borbe
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
2-50
Završeno
Benjamin Mullock
Gracie barra Langley
Derek Bergen Revolution Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
5-47
Završeno
Andrew Brass
Northwest jiu Jitsu -Maple Ridge
Saverio Loria 10th Planet Vancouver Pobedio Završnicom - 00:31
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
1-36
Završeno
Tyler Dellebuur
alliance vancouver
Pobedio Završnicom - 02:14
Jacob Hardin Genesis martial arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-40
Završeno
Apollo Baca
Cascade Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Theodore-Barry Campbell 10th Planet Vancouver
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
7-40
Završeno
Rhys Watson
Roll Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Maria Chudinova Ascension Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
6-44
Završeno
William Burkett
10th Planet Vancouver
Pobeda po poenima - 03:00
Bas Fruson Revolution MMA
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
4-38
Završeno
Elijah Heang
Burnaby Vancouver Jiu-Jitsu (BVJJ)
Isaac Reith GFTeam Canada Pobedio Završnicom - 00:51
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
5-48
Završeno
Yegor Shevchenko
Samurai Spirit
Leonardo Garcia Burnaby Vancouver Jiu-Jitsu (BVJJ) Pobedio Odlukom - 04:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-42
Završeno
Cassius Haer
advantage jiu jitsu
Pobedio Završnicom - 01:54
Isla Stuart Apex Martial Arts