Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-1
Završeno
Raoul Scott
El Niño Training Center
Pobedio Završnicom
Cruz Soto
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-2
Završeno
Raoul Scott
El Niño Training Center
Pobedio Završnicom
Peter Brown PAUL TOMS ACADEMY OF BRAZILIAN JIU JITSU
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-1
Završeno
Joel Haro
Absolute MMA Behring
Erich Mundt Salt Lake Grappling Club Pobedio Završnicom
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-3
Završeno
Heather Moser
Grapplers Elite
Pobedio Završnicom
Shannon OGrady Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Završeno
William Young
Grapplers Elite
Pobedio Završnicom
Dalton Whitehead Salt Lake Grappling Club
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
3-3
Završeno
Ismael Diaz
Absolute MMA Behring
Hiltan Mclachlan Park City Jiu Jitsu Pobedio Završnicom
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-5
Završeno
Alana Diaz
Absolute MMA Behring
Lexeigh Dowd Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy Pobedio Završnicom
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-2
Završeno
Erich Mundt
Salt Lake Grappling Club
Pobedio Završnicom
Maafu Fosita UTAH JIUJITSU
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Završeno
Mark Chavez
Fierce MMA
NICHOLAS NORMAN Unified Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-4
Završeno
Gabriel Diaz
Absolute MMA Behring
Pobedio Završnicom
Madison Hoskins Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-6
Završeno
Erin White
Renzo Gracie Utah
Pobedio Završnicom
Ethan Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Završeno
William Young
Grapplers Elite
Pobedio Završnicom
Dustin Christensen UTAH JIUJITSU
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-6
Završeno
Salina Hensley
The Base IF
Alexis Toledo Absolute MMA Behring Pobedio Završnicom
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-7
Završeno
Rhonin Baldi
Renzo Gracie Utah
Pobedio Završnicom
Zachary Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Završeno
NICHOLAS NORMAN
Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom
Eric Hawker Absolute MMA Behring
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
3-5
Završeno
Oliver Nathan
Soma Jiu-Jitsu Ohio
Pobedio Završnicom
Tyler Merkling The Base IF
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-5
Završeno
Gabriel Diaz
Absolute MMA Behring
Mike Munoz Park City Jiu Jitsu Pobedio Završnicom
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
3-4
Završeno
Hiltan Mclachlan
Park City Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom
Treagan Dowd Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-8
Završeno
Ethan Beaman
Soma Jiu-Jitsu Ohio
Pobedio Završnicom
Zachary Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Završeno
NICHOLAS NORMAN
Unified Brazilian Jiu-Jitsu
William Young Grapplers Elite Pobedio Završnicom
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-9
Završeno
Erin White
Renzo Gracie Utah
Pobedio Završnicom
Rhonin Baldi Renzo Gracie Utah
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-7
Završeno
Unknown User
No Team
Christian Stevens Grapplers Elite Pobedio Završnicom
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
3-6
Završeno
Oliver Nathan
Soma Jiu-Jitsu Ohio
Taylor Simmons Absolute MMA Behring Pobedio Završnicom
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Završeno
Raoul Scott
El Niño Training Center
Pobedio Završnicom
Erich Mundt Salt Lake Grappling Club
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
2-5
Završeno
A.J. Toledo
Absolute MMA Behring
Pobedio Završnicom
Clesson Jellerson Absolute MMA Behring
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-7
Završeno
Erin White
Renzo Gracie Utah
Pobedio Završnicom
Zachary Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-8
Završeno
Rhonin Baldi
Renzo Gracie Utah
Pobedio Završnicom
Ethan Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
Absolute Gi / Female / White / Adult
(Day 1)
4-10
Završeno
Heather Moser
Grapplers Elite
Pobedio Završnicom
Lisa Gytri The Base Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-6
Završeno
Meredith Hoskins
Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom
Matthew Espinosa Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Završeno
William Young
Grapplers Elite
Raoul Scott El Niño Training Center Pobedio Završnicom
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-7
Završeno
Meredith Hoskins
Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom
Branndon Herrera Wasatch Combat Sports
Gi Adult / Female / Blue / Master (30+) / -135 lbs
(Day 1)
1-9
Završeno
Amber Petty
Gracie Barra Sandy
Jayme Merkling The Base IF Pobedio Završnicom