Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-1
Закінчено
Raoul Scott
El Niño Training Center
Won by Submission
Cruz Soto
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-2
Закінчено
Raoul Scott
El Niño Training Center
Won by Submission
Peter Brown PAUL TOMS ACADEMY OF BRAZILIAN JIU JITSU
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-1
Закінчено
Joel Haro
Absolute MMA Behring
Erich Mundt Salt Lake Grappling Club Won by Submission
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-3
Закінчено
Heather Moser
Grapplers Elite
Won by Submission
Shannon OGrady Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Закінчено
William Young
Grapplers Elite
Won by Submission
Dalton Whitehead Salt Lake Grappling Club
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
3-3
Закінчено
Ismael Diaz
Absolute MMA Behring
Hiltan Mclachlan Park City Jiu Jitsu Won by Submission
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-5
Закінчено
Alana Diaz
Absolute MMA Behring
Lexeigh Dowd Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy Won by Submission
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-2
Закінчено
Erich Mundt
Salt Lake Grappling Club
Won by Submission
Maafu Fosita UTAH JIUJITSU
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Закінчено
Mark Chavez
Fierce MMA
NICHOLAS NORMAN Unified Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-4
Закінчено
Gabriel Diaz
Absolute MMA Behring
Won by Submission
Madison Hoskins Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-6
Закінчено
Erin White
Renzo Gracie Utah
Won by Submission
Ethan Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Закінчено
William Young
Grapplers Elite
Won by Submission
Dustin Christensen UTAH JIUJITSU
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-6
Закінчено
Salina Hensley
The Base IF
Alexis Toledo Absolute MMA Behring Won by Submission
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-7
Закінчено
Rhonin Baldi
Renzo Gracie Utah
Won by Submission
Zachary Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Закінчено
NICHOLAS NORMAN
Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission
Eric Hawker Absolute MMA Behring
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
3-5
Закінчено
Oliver Nathan
Soma Jiu-Jitsu Ohio
Won by Submission
Tyler Merkling The Base IF
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-5
Закінчено
Gabriel Diaz
Absolute MMA Behring
Mike Munoz Park City Jiu Jitsu Won by Submission
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
3-4
Закінчено
Hiltan Mclachlan
Park City Jiu Jitsu
Won by Submission
Treagan Dowd Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-8
Закінчено
Ethan Beaman
Soma Jiu-Jitsu Ohio
Won by Submission
Zachary Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Закінчено
NICHOLAS NORMAN
Unified Brazilian Jiu-Jitsu
William Young Grapplers Elite Won by Submission
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-9
Закінчено
Erin White
Renzo Gracie Utah
Won by Submission
Rhonin Baldi Renzo Gracie Utah
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-7
Закінчено
Unknown User
No Team
Christian Stevens Grapplers Elite Won by Submission
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -85 lbs
(Day 1)
3-6
Закінчено
Oliver Nathan
Soma Jiu-Jitsu Ohio
Taylor Simmons Absolute MMA Behring Won by Submission
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Закінчено
Raoul Scott
El Niño Training Center
Won by Submission
Erich Mundt Salt Lake Grappling Club
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
2-5
Закінчено
A.J. Toledo
Absolute MMA Behring
Won by Submission
Clesson Jellerson Absolute MMA Behring
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-7
Закінчено
Erin White
Renzo Gracie Utah
Won by Submission
Zachary Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-8
Закінчено
Rhonin Baldi
Renzo Gracie Utah
Won by Submission
Ethan Beaman Soma Jiu-Jitsu Ohio
Absolute Gi / Female / White / Adult
(Day 1)
4-10
Закінчено
Heather Moser
Grapplers Elite
Won by Submission
Lisa Gytri The Base Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-6
Закінчено
Meredith Hoskins
Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission
Matthew Espinosa Unified Brazilian Jiu-Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Закінчено
William Young
Grapplers Elite
Raoul Scott El Niño Training Center Won by Submission
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
2-7
Закінчено
Meredith Hoskins
Anderson's USA Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission
Branndon Herrera Wasatch Combat Sports
Gi Adult / Female / Blue / Master (30+) / -135 lbs
(Day 1)
1-9
Закінчено
Amber Petty
Gracie Barra Sandy
Jayme Merkling The Base IF Won by Submission