Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-7
Završeno
Charlie Harford
Crows Nest MMA
Christian Schiano Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
Završeno
Ryder Pavia
Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse
Aurora Oberg Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse Pobeda bez borbe
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
4-7
Završeno
Mason Erhardt
Lake Effect Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Fayez Abu-Manneh Haven Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-7
Završeno
Aurora Oberg
Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse
Owen Grant Dojo 1 Martial Arts Academy Pobedio Završnicom - 02:24
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-8
Završeno
Ezekiel Valenzuela
Sub-Zero MMA / GFTeam
Pobeda po poenima - 03:00
Vera Middleton Shogun Martial Arts
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-8
Završeno
Sammy Kaluza
Shogun Martial Arts
Logan Erhardt Lake Effect Martial Arts Pobedio Završnicom - 02:10
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-11
Završeno
Lenora Fyffe
Tai Kai BJJ
Nico Fusilli Shogun Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:48
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
9-7
Završeno
James Long
Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse
Pobeda po poenima - 05:00
Edward Walker Lake Effect Martial Arts
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Female) / -125 lbs
(Day 1)
3-7
Završeno
Savanna Lowrey
Kabzeel Martial Arts
Aaremey Cathey Behring Jiu Jitsu New York Pobeda po poenima - 04:00
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
1-11
Završeno
Daniel Giummarra
Kabzeel Martial Arts
Riley Webb Shogun Martial Arts Pobeda po poenima - 04:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
Završeno
Ryder Pavia
Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse
Owen Grant Dojo 1 Martial Arts Academy Pobeda bez borbe
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-9
Završeno
Finnley York
Haven Jiu Jitsu
Kali Sivers Haven Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:21
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-5
Završeno
Winner from
Gray Hendershot Buffalo United Martial Arts Pobedio Odlukom - 05:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-13
Završeno
Francesca Pascarella
Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse
Sophia Schiano Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse Pobeda po poenima - 03:00
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
Završeno
Everett Oberg
Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse
Pobeda bez borbe
Analiyah Calabria Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-9
Završeno
Violette Broyhill
SAS Team Syracuse
Joey Bolton Haven Jiu Jitsu Pobeda po poenima
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Završeno
Nick Sikora
Lake Effect Martial Arts
Pobeda bez borbe
Sean Fitzpatrick Ultimate Athletics- Syracuse
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
6-10
Završeno
Bryce Augustine
Haven Jiu Jitsu
Pobedio Odlukom - 03:00
Evan Gillette Haven Jiu Jitsu
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
9-8
Završeno
Ryan Wight
Haven Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom
Matthew Montleon Evolution Grappling Academy
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-7
Završeno
Mende Cukalevski
Ultimate Athletics- Syracuse
Nicholas Newman Dojo 1 Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 05:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-10
Završeno
Serafina Pascarella
Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse
Logan Erhardt Lake Effect Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:56
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs x
(Day 1)
2-9
Završeno
Michael Birch
Lake Effect Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Tristan TANG GRACIE SPORTS USA
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
3-8
Završeno
Mohammad Arash
WNY MMA
Pobedio Završnicom - 00:26
Alexander Dubin Ultimate Athletics- Syracuse
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
3-10
Završeno
Winner from
Joseph Copeland Flow BJJ NY Pobeda po poenima - 05:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
8-11
Završeno
Victor Petronella
Dojo 1 Martial Arts Academy
Pobedio Završnicom - 02:30
Alivia Steimer Shogun Martial Arts
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-10
Završeno
Stephen Dioguardi
Shogun Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Vera Middleton Shogun Martial Arts
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-8
Završeno
Charlie Harford
Crows Nest MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Everett Oberg Anaconda Brazilian Jiu-Jitsu Syracuse
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
9-9
Završeno
Edward Walker
Lake Effect Martial Arts
Pobedio Završnicom - 03:10
Matthew Montleon Evolution Grappling Academy
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs x
(Day 1)
2-11
Završeno
Colby Burns
Bohn's MMA & Behring Jiu-Jitsu School
Pobeda po poenima - 03:00
Storrey Cathey Behring Jiu Jitsu New York