Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
10-2
Završeno
Jake Tomisich
Immersion MMA
Armaan Johal Immersion MMA Pobedio Završnicom - 00:39
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Završeno
Will Wesley
Absolute MMA
Pobedio Završnicom - 00:21
Jayden Stewart Academy Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-2
Završeno
Jasmyn Johal
Immersion MMA
Tyson Shen Kentucky Fried JiuJitsu Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-3
Završeno
Sze Wei Lee
John Donehue Jiu Jitsu
Chechan AL HERSH NEXUS GRACIE JIU JITSU ACADEMY Pobedio Završnicom - 01:16
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-2
Završeno
Shona Matthews
De Been 100% Jiu Jitsu
Healy Poked Absolute MMA Pobedio Završnicom - 03:22
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-1
Završeno
Renn Bogan
Will Machado - Comp Team
Adam Meyers Australian Elite Team Pobeda po poenima - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-2
Završeno
James Carter McArdle
Limitless MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Harper Taala SKAMMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Završeno
Danniel Eyar
10th Planet Jiu Jitsu Australia
Pobedio Završnicom - 01:15
John Murphy Australian Elite Team
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
10-7
Završeno
Junsu Ma
Absolute MMA
Halil Ozkan Burak Sarman Ju jitsu Academy Pobedio Završnicom - 00:50
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-2
Završeno
Joaquin Maurin Antonio
Fortitude Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Zayd Tekin G-Force Mixed Martial Arts
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8-2
Završeno
Junayd Black
Australian Elite Team
Pobeda po poenima - 03:00
Lachlan Greenwood Limitless MMA
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
10-3
Završeno
Nolan Christopher
Academy Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:52
Jake Tomisich Immersion MMA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-4
Završeno
Sophie Gamble
Australian Elite Team
Victoria Bancroft Bayside BJJ Pobedio Završnicom - 01:06
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Završeno
Kaan Husmek
XFC - Australian Top Team
Pobedio Odlukom - 05:00
Ryan Ly Australian Elite Team
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Završeno
William Beck
XFC - Australian Top Team
Pobeda bez borbe
Adam Hatchard Australian Elite Team
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-7
Završeno
Noah McGannon
INFINITE MMA
Pobedio Završnicom - 01:19
Emily Parkes True Grit Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Završeno
Axel Briskey
Courage Training Centre
Pobeda bez borbe
Angus Tonkin Will Machado - Comp Team
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-4
Završeno
Will Sun
Bayside BJJ
Flynn Liandouw Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-3
Završeno
Tyson Shen
Kentucky Fried JiuJitsu
Pobedio Završnicom - 01:51
Grace Soe Will Machado - Comp Team
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-4
Završeno
Sze Wei Lee
John Donehue Jiu Jitsu
Chechan AL HERSH NEXUS GRACIE JIU JITSU ACADEMY Pobedio Završnicom - 00:48
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
10-4
Završeno
Noah Tekin
Armaan Johal Immersion MMA Pobedio Završnicom - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-3
Završeno
Nadia Frankland
Peninsula MMA
Pobedio Završnicom - 03:02
Healy Poked Absolute MMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Završeno
Stephen Halpin
Absolute MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Mouhamad Kreidli NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Završeno
Thanh Tan Luong
Immersion MMA
Pobeda bez borbe
Ben Smith Science of jiu jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-3
Završeno
Ammar Goletic
XFC - Australian Top Team
Harper Taala SKAMMA Pobedio Završnicom - 00:56
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Završeno
Renn Bogan
Will Machado - Comp Team
Pobeda bez borbe
Ben Smith Science of jiu jitsu
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-2
Završeno
Adam Meyers
Australian Elite Team
Pobedio Završnicom - 03:07
Thanh Tan Luong Immersion MMA
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
8-5
Završeno
Mohammad مجاهد Bekai
G-Force Mixed Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Aurelius Catayong M9a Jiu jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-4
Završeno
Abdul El Haouli
James Carter McArdle Limitless MMA Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-5
Završeno
Sophie Gamble
Australian Elite Team
Jasmyn Johal Immersion MMA Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
11-3
Završeno
Jackson Bragg
Bayside BJJ
Pobedio Završnicom
Kerem Kamil G-Force Mixed Martial Arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
10-8
Završeno
Junsu Ma
Absolute MMA
Halil Ozkan Burak Sarman Ju jitsu Academy Pobedio Završnicom - 01:17