Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-43
Završeno
Jakub Schichor
MMA Liberec
Pobedio Završnicom - 03:39
Vedran Pocrnja ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
Završeno
Gary Horvath
Axis BJJ UK
Pobeda bez borbe
Trung Thanh Le ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-46
Završeno
Omer Negm
Gremlin Jiu Jitsu
Jakub Tauš Jungle Bjj Pobedio Završnicom - 03:07
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-50
Završeno
Miroslav Pazour
Wiking BJJ
Pobedio Završnicom - 02:31
Aleksandar Petrovic Canis Lupus Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-46
Završeno
Slobodan Jevtovic
10th Planet Belgrade
Pobedio Završnicom - 02:43
Markus Wallinger Gracie Barra Graz
Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-41
Završeno
Lilli Von Heyking
POUND FOR POUND TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Tünde Fekete Bősi Kempo MMA & BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-45
Završeno
Alan Karaev
RFC
Pobedio Završnicom - 04:43
Dominik Mikuláš Field Gym
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-48
Završeno
Devan Yousif
ZR Team Austria
Dejan Ostojic Delta Team Pobedio Završnicom - 02:16
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
6-38
Završeno
Jakub Klinec
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Pobedio Završnicom - 00:35
Tomáš Jendek Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-52
Završeno
Sebastian Bauer
Brazilian Top Team Austria
Philip Reitmeier ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA Pobedio Završnicom - 00:57
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-47
Završeno
Jan Babuhna
Genkikan Bratislava
Georg Zeitlhofer ZR Team Austria Pobedio Završnicom - 04:26
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-43
Završeno
Unknown User
Jiu-Jitsu Favoriten
Nikolay Simeonov TEAM TORRES/ ACTJJ Pobedio Završnicom - 02:45
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
6-39
Završeno
Mateusz Krasinski
Brazilian Jiu-Jitsu Team Malta
Stephan Schweiger Team Sanefighting Pobedio Završnicom - 01:23
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-44
Završeno
Khamzat Saidoulaev
Jiu-Jitsu Favoriten
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:02
Martin Pokorný Wiking BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
4-45
Završeno
Deniz Ocak
ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Pobeda po poenima - 05:00
Matúš Bako Wiking BJJ
No Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-47
Završeno
Slobodan Jevtovic
10th Planet Belgrade
Pobedio Završnicom - 02:53
Markus Wallinger Gracie Barra Graz
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-42
Završeno
Horstin Olowa
Fight Fusion
Phuriphat Wuthichao Ogawa Austria Team Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-48
Završeno
Jakub Tauš
Jungle Bjj
Pobedio Završnicom - 01:04
Lukáš Gamovský Wiking BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-45
Završeno
David Žetko
JJK Gladius
Jakub Schichor MMA Liberec Pobedio Završnicom - 01:19
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-53
Završeno
Marcel Haselwanter
Ogawa Austria Team
Emir Plojovic Ratiborets Vienna Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-46
Završeno
Khamzat Saidoulaev
Jiu-Jitsu Favoriten
Pobedio Završnicom - 00:47
Severin Grüber Ogawa Austria Team
Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-42
Završeno
Marie Ludínová
Sportovní Klub Pretorian Židlochovice
Pobeda po poenima - 05:00
Lenka Čermáková SWAG Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
1-47
Završeno
Jakub Schichor
MMA Liberec
Pobedio Završnicom - 00:41
Martin Pokorný Wiking BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
4-44
Završeno
Jonas Schrammel
BTT Austria
Matúš Bako Wiking BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-49
Završeno
Michal Horňáček
Wiking BJJ
Georg Zeitlhofer ZR Team Austria Pobeda po poenima - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-56
Završeno
Dzenan Suljic
Black Tiger MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Gabor Schuld ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-44
Završeno
Adam Altalbani
Delta Team
Pobedio Završnicom - 02:04
Tomáš Turan Wiking BJJ
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-49
Završeno
Devan Yousif
ZR Team Austria
Dejan Ostojic Delta Team Pobedio Završnicom - 04:25
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-47
Završeno
Dzhokhar Bokov
Canis Lupus Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:39
Alan Karaev RFC
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
Završeno
Tomáš Jendek
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Mateusz Krasinski Brazilian Jiu-Jitsu Team Malta Pobeda bez borbe
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
4-46
Završeno
Richard Ertl
Arte Suave Martin
Pobeda po poenima - 05:00
Julio Stanojevic Ogawa Austria Team
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
6-40
Završeno
Jakub Klinec
Jiu-Jitsu Academy Bratislava
Stephan Schweiger Team Sanefighting Pobedio Završnicom - 01:30