Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Završeno
Antonio Rayes
B1 Brazilian Jiu Jitsu & Self defense Naperville
Colton Folliard Team Curran Pobedio Završnicom - 01:41
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-1
Završeno
Alexander Ta
RMMA
Pobeda po poenima - 03:00
Isaac Champ Double Five Chicago
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
10-1
Završeno
Atlas Mante
RAW MMA
Pobedio Završnicom - 00:15
Antonio Sbertoli Living Art Brazilian Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
3-2
Završeno
Jeff Serafin
Serafin BJJ
Pobedio Završnicom - 04:51
James Hackett American Top Team Indianapolis
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
9-1
Završeno
Uyen Nguyen
Kingdom Warriors Jiu Jitsu Academy
R.J. Louzon Academy of Self Defense Pobedio Završnicom - 02:50
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-1
Završeno
Luka Balderas
Torres Martial Arts Academy
Alexander Wilcox Train Hard, Be Kind - Pica Pau Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-2
Završeno
Julius Fowler
Academy of Self Defense
Alex Champ Double Five Chicago Pobedio Završnicom - 00:18
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Završeno
Hamza Redzovic
Redzovic Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Raul Espana Serafin BJJ
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
4-2
Završeno
Adam Miller
Team Curran
Tyler Hufnagle Bull Dog Fight Team Pobeda po poenima - 05:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
10-2
Završeno
Henry McInerney
Train Hard, Be Kind - Pica Pau
Pobeda po poenima - 03:00
Santino Vairo RMMA
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-1
Završeno
Patton Gesner
Pride Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Owen Rathjen Torres Martial Arts Academy
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-2
Završeno
Xyllah Ocasio
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Nova Mante RAW MMA Pobedio Završnicom - 02:12
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Završeno
Kevin Conlon
Arctic Training Center
Pobeda po poenima - 05:00
Mohammad Hakim Torres Martial Arts Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-3
Završeno
Leo Hobday
P3 Martial Arts
Jesse Shepherd Wanderley Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:51
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Završeno
Raffaele Masi
Lake Effect Jiu Jitsu
Vernon Miller Bulldog Fight Team Pobeda po poenima - 05:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-1
Završeno
Winter Johnstone
Kingdom Warriors Jiu Jitsu Academy
Christian Balderas Torres Martial Arts Academy Pobedio Završnicom - 01:22
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Završeno
Ryan Sample
Roufusport
Pobeda bez borbe - 01:37
JULIAN TORRES Uflacker Academy
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
9-2
Završeno
Asher Kang
Train Hard, Be Kind- Vianna Brothers
Eve Gonzalez Redzovic Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Završeno
Jamie Tate
Element26
Pobedio Završnicom - 00:15
Cory Barnes Alliance AZO Martial Arts
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-3
Završeno
Unknown User
Team Kuma JiuJjitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Boris McClain Double Five Chicago
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-2
Završeno
Benjamin Stanfield
P3 Martial Arts
Colton Brennan Carlson Gracie Team Pobedio Završnicom - 01:16
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
8-8
Završeno
Alex Champ
Double Five Chicago
Pobedio Završnicom
Paul Flores Arctic Training Center
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
10-3
Završeno
Miuna Kaplanovic
Redzovic Jiu Jitsu
Rose Devlin Academy of Self Defense Pobeda po poenima - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-5
Završeno
Stormi Blevins
10th Planet - Lombard
Rana Muratoglu Cornerstone Mixed Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:33
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
5-2
Završeno
Luka Balderas
Torres Martial Arts Academy
Alexander Wilcox Train Hard, Be Kind - Pica Pau Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
9-7
Završeno
Jackson Gesner
Pride Jiu-Jitsu Academy
Donovan Vanaphan Renzo Gracie Houston Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
7-6
Završeno
Owen Rathjen
Torres Martial Arts Academy
Pobeda po poenima - 03:00
AJ Phillips All Star Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
10-4
Završeno
Antonio Sbertoli
Living Art Brazilian Jiu Jitsu
Henry McInerney Train Hard, Be Kind - Pica Pau Pobedio Završnicom - 01:32
Absolute No Gi / Female / Masters & Seniors
(Day 1)
4-5
Završeno
Chrystal Schaffner
Hardscrabble Jiu Jitsu
Nikola Kacperska 10th Planet Naperville Pobedio Završnicom - 00:53
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
2-7
Završeno
CJ Richter
Roufusport
Pobedio Završnicom - 02:58
Brennan Hadaway
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-8
Završeno
Ayaan Kaplanovic
Team Redzovic (Sarajevo)
Gibson Davis Pedigo Submission Fighting Pobedio Završnicom - 01:59
Gi Kids / White / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-4
Završeno
Isaac Champ
Double Five Chicago
Xyllah Ocasio Carlson Gracie Team - Maxim Gym Pobeda po poenima - 03:00