Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-18
Färdig
Tobias Alberthal
Fighting Chance Academy
Zayne Carrasquillo RDA Judo/Team Bluejitsu Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-22
Färdig
Branson Ellis
Trinity Jiu Jitsu
Faith Yanez Texas Grappling Academy somerset Vann på Submission - 02:50
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
3-18
Färdig
Deacon Green
Ohana Academy (San Antonio)
Reese Bailey RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU Vann på Submission - 01:15
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Färdig
Gabriela Hernandez
Ohana Academy (San Antonio)
Vann på Walkover
Gaige Faulkner Ultimate Submission Academy
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Färdig
Raul Becerra
Renzo Gracie McAllen
Vann på Walkover - 00:00
Joseph Warrick Trinity Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-26
Färdig
Henley Lewis
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Dyego Munoz Renzo Gracie McAllen Vann på Submission - 01:02
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
3-19
Färdig
Zayden Hernandez
Ohana Academy (San Antonio)
James Willey Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:27
Gi Kids / White / 11 - 12 years / -105&-115 lbs
(Day 1)
7-24
Färdig
Giselle Villarreal
Gracie Barra Corpus Christi
Vann på Submission - 01:45
Marelyn Rivera Foster self defense academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
6-19
Färdig
Zavier Carrasquillo
RDA Judo/Team Bluejitsu
Vann på Submission - 01:28
Unknown User Ultimate Submission Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
2-15
Färdig
Zoey Varela
Ohana Academy (San Antonio)
Eddie Fraire Ultimate Submission Academy Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
3-20
Färdig
Sahaya Rodriguez-Coto
John's Gym
Deacon Green Ohana Academy (San Antonio) Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 12 years / -75 lbs
(Day 1)
6-22
Färdig
Sebastian Pray
Renzo Gracie McAllen
Chase Harris Free World Jiu Jitsu Vann på domslut - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-23
Färdig
Zachry Moore
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Zuleyma Ruiz Ponce RDA Judo/Team Bluejitsu
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
5-29
Färdig
Gaven Reynolds
MOONEY BOYS JIU JITSU
Jett Coleman Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
7-21
Färdig
Iair Garcia
Ultimate Submission Academy
Braylon Rendon Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-23
Färdig
Angela Becerra
Renzo Gracie McAllen
Alexander Le Ohana Academy (San Antonio) Vann på Submission - 01:34
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-17
Färdig
Ivan Sanchez III
Ohana Academy (San Antonio)
Vann på poäng - 03:00
Eric Fraire Ultimate Submission Academy
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
3-21
Färdig
James Willey
Gustavo Machado Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:08
Reese Bailey RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Färdig
Brookelyn Buckaloo
Ohana Academy (San Antonio)
Vann på Walkover
Joseph Warrick Trinity Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-24
Färdig
Cesar Villanueva
John's Gym
Faith Yanez Texas Grappling Academy somerset Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-24
Färdig
Raul Becerra
Renzo Gracie McAllen
Vann på poäng - 03:00
Alexander Le Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 12 years / -105 lbs
(Day 1)
7-29
Färdig
Miguel Rodriguez
Team Ferreira BJJ
Vann på domslut - 03:00
Xavier Trigo RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
3-22
Färdig
Zayden Hernandez
Ohana Academy (San Antonio)
Deacon Green Ohana Academy (San Antonio) Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
8-18
Färdig
Unknown User
Team Shark, Daniel Pinheiro Brazilian Jiu-Jitsu
William Pritchett Ohana Academy (San Antonio) Vann på Submission - 02:03
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
Färdig
Aaron Arredondo
Ohana Academy (San Antonio)
Malachi Calderon Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu Vann på Walkover
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
2-16
Färdig
Zoey Varela
Ohana Academy (San Antonio)
Carlos Benitez Ohana Academy (San Antonio) Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Green/Blue / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
4-25
Färdig
Giancarlo Mirabal
Gracie Barra Corpus Christi
Vann på poäng - 04:00
Stephen Windhorst Ultimate Submission Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
Färdig
Gaige Faulkner
Ultimate Submission Academy
Cayman Bogler Fighting Chance Academy Vann på Walkover
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
7-22
Färdig
Emmett Morgan
GFT
Vann på poäng - 03:00
Gage Coleman Triple Threat Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
5-27
Färdig
Diego Garcia
Ohana Academy (San Antonio)
Dyego Munoz Renzo Gracie McAllen Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
3-23
Färdig
Sahaya Rodriguez-Coto
John's Gym
Reese Bailey RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU Vann på Submission - 00:40
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-25
Färdig
Branson Ellis
Trinity Jiu Jitsu
Zuleyma Ruiz Ponce RDA Judo/Team Bluejitsu Vann på Submission - 00:22