Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-13
Färdig
Airlie Baxter
De Been 100% Jiu Jitsu
Tyler ODMARK Fusion Fight and Fitness Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
4-21
Färdig
Ashton Webb
Fusion Fight and Fitness
Vann på poäng - 03:00
Chase Messner Fusion Fight and Fitness
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-17
Färdig
Riley Hall
Courage Training Centre
Vann på poäng - 03:00
Jayden Taylor Australian Elite Team
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-18
Färdig
Archie Webb
Fusion Fight and Fitness
Jack Cornell De Been 100% Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
4-23
Färdig
Apple Stock
Courage Training Centre
Laen Squire De Been 100% Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-18
Färdig
Ulyssia Pancirov
Fusion Fight and Fitness
Joshua Singh Australian Elite Team Vann på Submission - 01:37
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-15
Färdig
Zaiden DINSDALE
Australian Elite Team
Vann på Submission - 02:39
Jarred Askin Australian Elite Team
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-29
Färdig
Andre Ringer
Fusion Fight and Fitness
Vann på poäng - 03:00
Aryanna Woods Courage Training Centre
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-19
Färdig
Zoey Bone
Courage Training Centre
Vann på Submission - 01:01
Jayden Taylor Australian Elite Team
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-20
Färdig
Riley Hall
Courage Training Centre
Joshua Singh Australian Elite Team Vann på Submission - 00:22
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-30
Färdig
Kade McLean
Australian Elite Team
Vann på domslut - 02:16
Alex Bryant Atos Jiu-Jitsu Townsville
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-16
Färdig
Caleb Singh
Australian Elite Team
Vann på Submission - 00:18
Erik Sansness Australian Elite Team
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
4-24
Färdig
Apple Stock
Courage Training Centre
Laen Squire De Been 100% Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:57
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-21
Färdig
Ulyssia Pancirov
Fusion Fight and Fitness
Zoey Bone Courage Training Centre Vann på Submission - 01:52
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-19
Färdig
Jameson Raabe
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Vann på poäng - 03:00
Jack Cornell De Been 100% Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
4-26
Färdig
Elana Rosso
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Anastasia Lo Courage Training Centre Vann på poäng - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-31
Färdig
Andre Ringer
Fusion Fight and Fitness
Noah Lo Courage Training Centre Vann på Submission - 00:28
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-22
Färdig
Joshua Singh
Australian Elite Team
Vann på Submission - 00:29
Jayden Taylor Australian Elite Team
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-32
Färdig
Aryanna Woods
Courage Training Centre
Kade McLean Australian Elite Team Vann på Submission - 00:47
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-23
Färdig
Riley Hall
Courage Training Centre
Zoey Bone Courage Training Centre Vann på Submission - 00:51
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
3-20
Färdig
Ayden Moore
Fusion Fight and Fitness
Gabrielle Vermeer Australian Elite Team Vann på domslut - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-33
Färdig
Alex Bryant
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Vann på Submission - 01:45
Noah Lo Courage Training Centre
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
2-24
Färdig
Ulyssia Pancirov
Fusion Fight and Fitness
Vann på Submission - 01:05
Jayden Taylor Australian Elite Team
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
4-27
Färdig
Elana Rosso
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Vann på poäng - 03:00
Anastasia Lo Courage Training Centre
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-34
Färdig
Andre Ringer
Fusion Fight and Fitness
Kade McLean Australian Elite Team Vann på Submission - 00:33
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
2-25
Färdig
Betty Cornell
Fusion Fight and Fitness
Vann på domslut - 03:00
Destiny Bonney Australian Elite Team
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
3-23
Färdig
Sebastian Beable
Northern Beaches Judo Club
Caleb Bond Fusion Fight and Fitness Vann på domslut - 04:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Female) / -135 lbs
(Day 1)
4-29
Färdig
Ava Calleja
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Vann på Submission - 02:49
Tayla Moore Fusion Fight and Fitness
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-35
Färdig
Aryanna Woods
Courage Training Centre
Alex Bryant Atos Jiu-Jitsu Townsville Vann på Submission - 00:34
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-36
Färdig
Kade McLean
Australian Elite Team
Vann på Submission - 02:20
Noah Lo Courage Training Centre
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
4-28
Färdig
Elana Rosso
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Vann på Submission - 01:15
Anastasia Lo Courage Training Centre
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
3-21
Färdig
Ayden Moore
Fusion Fight and Fitness
Vann på Submission - 01:35
Gabrielle Vermeer Australian Elite Team