Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
5
Закінчено
Nick Tsoukatos
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Submission
Corey Slavin SBG Australia
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
6-6
Закінчено
Max Kadarusman
Empire MMA Pty Ltd
Bren Nolan IGOR MMA SYDNEY Won by Submission
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 2)
1-10
Закінчено
Lochie Eadie
Jiu Jitsu Dynamix
Jahred Dell Tu Kaha HQ Won by Submission
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 2)
4-3
Закінчено
Ben Andriejunas
UNIVERSAL COMBAT ACADEMY
Max Kadarusman Empire MMA Pty Ltd Won by Submission
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 2)
4-4
Закінчено
Cong Ngo
Movement Martial Arts
Won by Submission
Brock Kirby IFA Martial Arts
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
7
Закінчено
Ashley Poole
UNIVERSAL COMBAT ACADEMY
Won by Submission
Aaron Shaolian VT1 Martial Arts Academy
No Gi Kids / Beginner / 15 – 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 2)
5-3
Закінчено
Liam O'Connor
Won by Submission
Jayden Fullerton Warrior MMA
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
6
Закінчено
Nick Tsoukatos
Gracie Barra St Peters Australia
Luke McLean Absolutefightingarts Won by Submission
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 2)
1-9
Закінчено
Sina Farihizadeh
Gracie Barra Hornsby
Won by Submission
Ben Thorne NOVA UNIAO AUS
No Gi Kids / Intermediate / 15 – 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 2)
4-1
Закінчено
Jordan Dagher
Australian Top Team
Won by Submission
Aleksandr Nicol Pacheco Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 2)
6-4
Закінчено
Natasha Iacono
Team Perosh MMA
Kobe Harb Team Perosh MMA Won by Submission
No Gi Kids / Intermediate / 15 – 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 2)
4-2
Закінчено
Harrison Baker
KMA Sydney
Jordan Dagher Australian Top Team Won by Submission
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 2)
3-3
Закінчено
Lochie Eadie
Jiu Jitsu Dynamix
Brad Catto Sydney West Martial Arts Won by Submission
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
6-8
Закінчено
Navab Ellahi
Lions Den Academy
Won by Submission
Jake Cavallo ALPHA JIUJITSU ACADEMY
No Gi Kids / Beginner / 15 – 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 2)
5-1
Закінчено
Oscar Marlow
UNIVERSAL COMBAT ACADEMY
Jed Mclaurin De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 2)
1-11
Закінчено
Damian Iacono
Team Perosh MMA
Won by Submission
Vincent Lloyd MYBJJ TEAM
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 2)
2
Закінчено
Claiton Trassante
ACADEMIA MESTRE JULIO SECCO
Won by Submission
Brian Ebersole
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 2)
3-4
Закінчено
Robbie Macaffer
PHUKET TOP TEAM
Jahred Dell Tu Kaha HQ Won by Submission
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -135 lbs
(Day 2)
5-4
Закінчено
Sho Saburi
VT1 Martial Arts Academy
Ryan Walsh GARAGE JIU-JITSU Won by Submission
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
6-7
Закінчено
Bren Nolan
IGOR MMA SYDNEY
JEFF MAO Jiu jitsu fighters academy Won by Submission
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / Over 230 lbs
(Day 2)
6-5
Закінчено
Randall Rayment
Australian Top Team
Brian Ebersole Won by Submission
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -145 lbs
(Day 2)
10
Закінчено
Unknown User
Spike 22
Nathan Calingao No Team. Won by Submission
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 2)
5-5
Закінчено
Anthony Abdo
Fearless Martial Arts
Robert Boyle SBG Australia Won by Submission
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 2)
2-6
Закінчено
Dylan Dankha
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission
Connor Mathieson Spike 22
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -210 lbs
(Day 2)
3-9
Закінчено
Jahred Dell
Tu Kaha HQ
Won by Submission
Dean Broedersz GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 2)
6-9
Закінчено
JEFF MAO
Jiu jitsu fighters academy
Navab Ellahi Lions Den Academy Won by Submission
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 2)
5-7
Закінчено
Robert Boyle
SBG Australia
Billy Sikimeti UFC GYM Blacktown Won by Submission
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -185 lbs
(Day 2)
2-7
Закінчено
Julian Brombal
SBG Australia
Won by Submission
David Novakovic
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 2)
3-8
Закінчено
Brad Catto
Sydney West Martial Arts
Mathew Wilken NOVA UNIAO Won by Submission
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / Over 230 lbs
(Day 2)
2-9
Закінчено
Alfred Stoddart
SBG Australia
Won by Submission
Christopher Barnes Fearless Martial Arts
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -210 lbs
(Day 2)
Закінчено
David Kuperman
ORIGEM JIU-JITSU
Won by Walkover
Khosrow Minoo SBG
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / Over 230 lbs
(Day 2)
2-8
Закінчено
Caleb Tialu
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission
Livingston Faimalie Spike 22