Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-1
Finished
James Zammit
Ultimate Jiu Jitsu
Mohammad Saddick Sydney Wrestling Academy Won by points - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Finished
John Ghader
Grappling Education
Harry Grech Kick Punch Submit Won by Submission - 02:21
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-1
Finished
Isabella Hadfield
Sydney West Martial Arts
Adam Abu Naim GRACIE HUMAITA Won by Submission - 01:32
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-1
Finished
Hayden Limebeer
Grappling Education
Won by points - 05:00
Khoi Jenkins Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-1
Finished
Dimitri Boukouvalas
Grappling Education
Won by Submission - 03:45
Eric Du Preez Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-1
Finished
Emily Miller
The Grappling Lab Prestons
Rosabella Tuicuvu Sydney West Martial Arts Won by points - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Finished
Mohamed El-Hassan
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
James Saxby Sydney West Martial Arts Won by points - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-2
Finished
Kaito Tamura
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Submission - 01:00
Winter D'Orazio WOLFLIFE ACADEMY
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4
Finished
Anna Snoek
HILLS GRAPPLING CLUB
Moey El-Merhebe WOLFLIFE ACADEMY CAMPBELLTOWN Won by Submission
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-1
Finished
Adam Etherington
United Jiu-Jitsu Academy
Matt Faataui SJJA Crows Nest Won by Submission - 00:40
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1
Finished
Curtis Ding
Ultimate Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Anna Mariya VARLIK SJJA Team
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
9-4
Finished
Kye O’Donnell
SJJA Maroubra
Won by points - 03:00
Knox Felice SJJA Maroubra
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-3
Finished
Alexis Fraser
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 03:00
Anshuman Singh Jhala Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-2
Finished
Drew Carroll
Will Machado - Comp Team
Jesse-Aaron Raiz SJJA Team Won by points - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Finished
Eli Hernandez
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Rehia Parangi Evolve MMA Won by Submission - 01:17
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-2
Finished
Arnold Sinpraseuth
UFC GYM SYDNEY
Matthew GRDIC The Grappling Lab Prestons Won by Submission - 04:24
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-3
Finished
Eliza Clarke
Iconic Jiu Jitsu
Danie Hudson LEGACY Won by Submission - 00:46
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-2
Finished
ADRIAN BUCKLAND
SJJA Team
Daniel Quarmby United Jiu-Jitsu Academy Won by points - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-1
Finished
Zane Moisey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Yassin Hassan GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Finished
Obai Abdulrahman
A's Dojo
Won by Submission
David Cocker Alliance Mt Eden
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Finished
ADAM CARLE
SJJA Team
Josh Saunders Sydney West Martial Arts Won by Submission - 03:22
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-4
Finished
Adam Abu Naim
GRACIE HUMAITA
Won by Decision - 03:00
Kaito Tamura Gracie Barra St Peters Australia
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-2
Finished
James Zammit
Ultimate Jiu Jitsu
Clement Lin Ultimate Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-2
Finished
Rebecca Fitzgerald
Grappling Education
Won by points - 05:00
Jess Clarence Dark Carnival
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-2
Finished
Charlie Arnold
GRACIE HUMAITA BALMAIN
Won by points - 03:00
Hugo Ch'ng SJJA Team
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2
Finished
Felix Foote
Team CFS
Won by points - 03:00
Anna Snoek HILLS GRAPPLING CLUB
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Finished
James Van Der Donk
GARAGE JIU-JITSU
Won by Submission - 03:58
Nemanja Bubnjevic Grappling Education
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-5
Finished
Winter D'Orazio
WOLFLIFE ACADEMY
Won by points - 03:00
Alexis Fraser GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8
Finished
Anna Mariya VARLIK
SJJA Team
Moey El-Merhebe WOLFLIFE ACADEMY CAMPBELLTOWN Won by Submission - 00:52
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
9-5
Finished
Kye O’Donnell
SJJA Maroubra
Won by points - 03:00
Knox Felice SJJA Maroubra
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-4
Finished
Harry Grech
Kick Punch Submit
Won by Submission - 00:53
Obai Abdulrahman A's Dojo
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Finished
Rhys Jack
Boxing Works - Nova Uniao
Won by Walkover
Matthew Quarford LANGES MMA