Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-1
Gotowy
James Zammit
Ultimate Jiu Jitsu
Mohammad Saddick Sydney Wrestling Academy Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Gotowy
John Ghader
Grappling Education
Harry Grech Kick Punch Submit Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-1
Gotowy
Isabella Hadfield
Sydney West Martial Arts
Adam Abu Naim GRACIE HUMAITA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-1
Gotowy
Hayden Limebeer
Grappling Education
Wygrana na punkty - 05:00
Khoi Jenkins Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-1
Gotowy
Dimitri Boukouvalas
Grappling Education
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Eric Du Preez Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-1
Gotowy
Emily Miller
The Grappling Lab Prestons
Rosabella Tuicuvu Sydney West Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
Mohamed El-Hassan
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
James Saxby Sydney West Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-2
Gotowy
Kaito Tamura
Gracie Barra St Peters Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Winter D'Orazio WOLFLIFE ACADEMY
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4
Gotowy
Anna Snoek
HILLS GRAPPLING CLUB
Moey El-Merhebe WOLFLIFE ACADEMY CAMPBELLTOWN Wygrane przez Poddanie (submission)
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-1
Gotowy
Adam Etherington
United Jiu-Jitsu Academy
Matt Faataui SJJA Crows Nest Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1
Gotowy
Curtis Ding
Ultimate Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Anna Mariya VARLIK SJJA Team
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
9-4
Gotowy
Kye O’Donnell
SJJA Maroubra
Wygrana na punkty - 03:00
Knox Felice SJJA Maroubra
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-3
Gotowy
Alexis Fraser
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 03:00
Anshuman Singh Jhala Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-2
Gotowy
Drew Carroll
Will Machado - Comp Team
Jesse-Aaron Raiz SJJA Team Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Gotowy
Eli Hernandez
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Rehia Parangi Evolve MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-2
Gotowy
Arnold Sinpraseuth
UFC GYM SYDNEY
Matthew GRDIC The Grappling Lab Prestons Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-3
Gotowy
Eliza Clarke
Iconic Jiu Jitsu
Danie Hudson LEGACY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-2
Gotowy
ADRIAN BUCKLAND
SJJA Team
Daniel Quarmby United Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-1
Gotowy
Zane Moisey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Yassin Hassan GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrana na punkty
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Gotowy
Obai Abdulrahman
A's Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission)
David Cocker Alliance Mt Eden
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
ADAM CARLE
SJJA Team
Josh Saunders Sydney West Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-4
Gotowy
Adam Abu Naim
GRACIE HUMAITA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Kaito Tamura Gracie Barra St Peters Australia
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-2
Gotowy
James Zammit
Ultimate Jiu Jitsu
Clement Lin Ultimate Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-2
Gotowy
Rebecca Fitzgerald
Grappling Education
Wygrana na punkty - 05:00
Jess Clarence Dark Carnival
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-2
Gotowy
Charlie Arnold
GRACIE HUMAITA BALMAIN
Wygrana na punkty - 03:00
Hugo Ch'ng SJJA Team
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2
Gotowy
Felix Foote
Team CFS
Wygrana na punkty - 03:00
Anna Snoek HILLS GRAPPLING CLUB
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
James Van Der Donk
GARAGE JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Nemanja Bubnjevic Grappling Education
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-5
Gotowy
Winter D'Orazio
WOLFLIFE ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Alexis Fraser GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
8
Gotowy
Anna Mariya VARLIK
SJJA Team
Moey El-Merhebe WOLFLIFE ACADEMY CAMPBELLTOWN Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Gi Kids / Grey / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
9-5
Gotowy
Kye O’Donnell
SJJA Maroubra
Wygrana na punkty - 03:00
Knox Felice SJJA Maroubra
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-4
Gotowy
Harry Grech
Kick Punch Submit
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Obai Abdulrahman A's Dojo
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Rhys Jack
Boxing Works - Nova Uniao
Wygrana walkowerem
Matthew Quarford LANGES MMA