Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
7-94
Gotowy
Dellwen Tan
Sydney West Martial Arts
Jonny Lewis IGOR MMA SYDNEY Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-86
Gotowy
Luke Taylor
Double Dragon Martial Arts Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Ayman Jomaa GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
No Gi Adult / Female / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
5-86
Gotowy
Maaye Ragavan
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Broni Finnigan The Grappling Lab Prestons Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-77
Gotowy
Maciej Jarysz
SJJA Team
Ryan Hughes SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-88
Gotowy
Daniel La
Gracie Barra Liverpool
Daniel Pondelak Team Perosh MMA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-88
Gotowy
Aman Kumar
Cia Paulista Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Aimon Carey Cabra Kai Academy
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
10-87
Gotowy
Jesse-Aaron Raiz
SJJA Team
Mohamad Sabra Sydney Wrestling Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-78
Gotowy
Steven Luu
Integrated Combat Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Jay Kennedy Nyushido Combat Jiu jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-87
Gotowy
Manolo Eschmann
UFC Gym Australia BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Gem Aydoner FAIRFIELD MMA
No Gi Adult / Female / White / Adult / -125 lbs
(Day 1)
5-84
Gotowy
Jana Maroungas
Integrated Combat Centre
Wygrana na punkty - 05:00
Jasmin Matouk A's Dojo
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
6-79
Gotowy
Ryan Hughes
SJJA Team
Wygrana na punkty - 05:00
Steven Luu Integrated Combat Centre
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-89
Gotowy
Theo Sharp
Alpha MMA
Gordon Co SBG Australia Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
85
Gotowy
Mitchell Read
Inner westside grappling club
Jayden Kowaider Sydney Wrestling Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-89
Gotowy
Christian Mihic
The Grappling Lab Prestons
Aimon Carey Cabra Kai Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-88
Gotowy
Luke Taylor
Double Dragon Martial Arts Gym
Liam Power IGOR MMA SYDNEY Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
3-89
Gotowy
Said Ferman Jafari
FAIRFIELD MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Vincent Dinh Integrated Combat Centre
No Gi Adult / Female / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
5-88
Gotowy
Jess Clarence
Dark Carnival
Jaimi Parr Dark Carnival Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
10-85
Gotowy
Mohamad Sabra
Sydney Wrestling Academy
Wygrana walkowerem
Jayden Tuira Gracie Smeaton Grange
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
10-88
Gotowy
Bailey Fletcher
Alpha MMA
Wygrana walkowerem
Jayden Tuira Gracie Smeaton Grange
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
10-89
Gotowy
Bjarne Ungemach
Manly BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jaime Hunt UFC gym parramatta
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-90
Gotowy
Muhammad Qazi
Sydney Wrestling Academy
Aman Kumar Cia Paulista Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-91
Gotowy
Tarkyn Loloselo
Inner westside grappling club
Wygrana walkowerem
Hassan Taleb Super Duper Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-93
Gotowy
Hassan Taleb
Super Duper Jiu Jitsu
Gem Aydoner FAIRFIELD MMA Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-89
Gotowy
Salih Dilber
GROUNDWORKS MMA CENTRE
Tarkyn Loloselo Inner westside grappling club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
No Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
3-90
Gotowy
Sayed Jaafari
FAIRFIELD MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Xavier Roper Open Sparring
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-90
Gotowy
Daniel La
Gracie Barra Liverpool
Theo Sharp Alpha MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
No Gi Adult / Female / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
5-89
Gotowy
Broni Finnigan
The Grappling Lab Prestons
Wygrana na punkty - 05:00
Jess Clarence Dark Carnival
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
10-90
Gotowy
Arnold Sinpraseuth
UFC GYM SYDNEY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Jack Garbutt Iconic Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-90
Gotowy
Ayman Jomaa
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Ken Nguyen Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-91
Gotowy
Daniel Pondelak
Team Perosh MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Gordon Co SBG Australia
No Gi Adult / Female / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
5-90
Gotowy
Maaye Ragavan
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Jaimi Parr Dark Carnival Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
10-91
Gotowy
Jaime Hunt
UFC gym parramatta
William Thompson ORIGEM JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00