Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-3
Finished
Jackson Francis
Team Perosh MMA
Leo Kim SJJA Team Won by Decision - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-4
Finished
Kate Ibrahim
GARAGE JIU-JITSU
Rosabella Tuicuvu Sydney West Martial Arts Won by Submission - 03:30
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-5
Finished
Rehia Parangi
Evolve MMA
Won by points - 05:00
Jai Wadwell Alpha MMA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6
Finished
Anna Snoek
HILLS GRAPPLING CLUB
Curtis Ding Ultimate Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-6
Finished
Anshuman Singh Jhala
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Ayaan Jawanda The Grappling Lab Prestons Won by points - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Finished
NICHOLAS MAGLICIC
Grappling Education
Won by points - 05:00
James Saxby Sydney West Martial Arts
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-3
Finished
Clement Lin
Ultimate Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Mohammad Saddick Sydney Wrestling Academy
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-3
Finished
Hayden Limebeer
Grappling Education
Rhys Jack Boxing Works - Nova Uniao Won by points - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-4
Finished
Yassin Hassan
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 03:00
Charlie Arnold GRACIE HUMAITA BALMAIN
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-3
Finished
Dimitri Boukouvalas
Grappling Education
Won by Disqualification (disqualification) - 00:29
Jesse-Aaron Raiz SJJA Team
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3
Finished
Anna Mariya VARLIK
SJJA Team
Won by points - 03:00
Felix Foote Team CFS
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-7
Finished
Zade Zutitis
UFA Martial Arts Academy
Won by Submission - 02:01
Oscar Lister GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-3
Finished
Oisin Donohoe
SJJA Team
Matt Faataui SJJA Crows Nest Won by Submission - 04:27
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Finished
Lachlan Gerrie
Sydney West Martial Arts
Won by Walkover
Josh Rose GARAGE JIU-JITSU
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Finished
Pavel Vlassov
LEGACY
Won by Walkover
Aron Ellis IGOR MMA SYDNEY
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-5
Finished
Josh Saunders
Sydney West Martial Arts
Won by Submission - 00:21
James Van Der Donk GARAGE JIU-JITSU
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-8
Finished
Isabella Hadfield
Sydney West Martial Arts
Kaito Tamura Gracie Barra St Peters Australia Won by Submission - 00:07
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-5
Finished
Hugo Ch'ng
SJJA Team
Jackson Francis Team Perosh MMA Won by points - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-4
Finished
Lachlan Gerrie
Sydney West Martial Arts
Won by points - 05:00
Pavel Vlassov LEGACY
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-9
Finished
Ayaan Jawanda
The Grappling Lab Prestons
Zade Zutitis UFA Martial Arts Academy Won by Decision - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-6
Finished
DONOVAN Kairua
Gracie Parramatta
Amir Jomaa Gracie humaita bankstown Won by points - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-6
Finished
Harry Grech
Kick Punch Submit
Won by Submission - 00:35
Rehia Parangi Evolve MMA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
7
Finished
Felix Foote
Team CFS
Curtis Ding Ultimate Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Finished
Blake Nussey
GARAGE JIU-JITSU
Harry Pavlidis Grappling Education Won by Walkover
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-4
Finished
Daniel Quarmby
United Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Harry Pavlidis Grappling Education
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-6
Finished
Leo Kim
SJJA Team
Won by points - 03:00
Leo Young GRACIE HUMAITA BALMAIN
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-10
Finished
Isabella Hadfield
Sydney West Martial Arts
Won by points - 03:00
Oscar Lister GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-12
Finished
Alisha Sali
Team Perosh MMA
Aryan Aggarwal Won by Submission - 00:13
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-6
Finished
NICHOLAS MAGLICIC
Grappling Education
Won by Decision - 05:00
Josh Saunders Sydney West Martial Arts
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-5
Finished
Rebecca Fitzgerald
Grappling Education
Danie Hudson LEGACY Won by Decision - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Finished
Matthew Nguyen
Kings Academy Australia
Kyle McCarron De Been 100% Jiu Jitsu Won by Walkover