Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-3
Ferdig
Jackson Francis
Team Perosh MMA
Leo Kim SJJA Team Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-4
Ferdig
Kate Ibrahim
GARAGE JIU-JITSU
Rosabella Tuicuvu Sydney West Martial Arts Seier på submission - 03:30
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-5
Ferdig
Rehia Parangi
Evolve MMA
Seier med poeng - 05:00
Jai Wadwell Alpha MMA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6
Ferdig
Anna Snoek
HILLS GRAPPLING CLUB
Curtis Ding Ultimate Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-6
Ferdig
Anshuman Singh Jhala
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Ayaan Jawanda The Grappling Lab Prestons Seier med poeng - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Ferdig
NICHOLAS MAGLICIC
Grappling Education
Seier med poeng - 05:00
James Saxby Sydney West Martial Arts
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-3
Ferdig
Clement Lin
Ultimate Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Mohammad Saddick Sydney Wrestling Academy
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
3-3
Ferdig
Hayden Limebeer
Grappling Education
Rhys Jack Boxing Works - Nova Uniao Seier med poeng - 05:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-4
Ferdig
Yassin Hassan
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier med poeng - 03:00
Charlie Arnold GRACIE HUMAITA BALMAIN
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-3
Ferdig
Dimitri Boukouvalas
Grappling Education
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:29
Jesse-Aaron Raiz SJJA Team
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3
Ferdig
Anna Mariya VARLIK
SJJA Team
Seier med poeng - 03:00
Felix Foote Team CFS
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-7
Ferdig
Zade Zutitis
UFA Martial Arts Academy
Seier på submission - 02:01
Oscar Lister GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-3
Ferdig
Oisin Donohoe
SJJA Team
Matt Faataui SJJA Crows Nest Seier på submission - 04:27
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Ferdig
Lachlan Gerrie
Sydney West Martial Arts
Seier på Walkover
Josh Rose GARAGE JIU-JITSU
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Ferdig
Pavel Vlassov
LEGACY
Seier på Walkover
Aron Ellis IGOR MMA SYDNEY
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-5
Ferdig
Josh Saunders
Sydney West Martial Arts
Seier på submission - 00:21
James Van Der Donk GARAGE JIU-JITSU
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-8
Ferdig
Isabella Hadfield
Sydney West Martial Arts
Kaito Tamura Gracie Barra St Peters Australia Seier på submission - 00:07
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-5
Ferdig
Hugo Ch'ng
SJJA Team
Jackson Francis Team Perosh MMA Seier med poeng - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
4-4
Ferdig
Lachlan Gerrie
Sydney West Martial Arts
Seier med poeng - 05:00
Pavel Vlassov LEGACY
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-9
Ferdig
Ayaan Jawanda
The Grappling Lab Prestons
Zade Zutitis UFA Martial Arts Academy Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-6
Ferdig
DONOVAN Kairua
Gracie Parramatta
Amir Jomaa Gracie humaita bankstown Seier med poeng - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-6
Ferdig
Harry Grech
Kick Punch Submit
Seier på submission - 00:35
Rehia Parangi Evolve MMA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
7
Ferdig
Felix Foote
Team CFS
Curtis Ding Ultimate Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Ferdig
Blake Nussey
GARAGE JIU-JITSU
Harry Pavlidis Grappling Education Seier på Walkover
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
6-4
Ferdig
Daniel Quarmby
United Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 05:00
Harry Pavlidis Grappling Education
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-6
Ferdig
Leo Kim
SJJA Team
Seier med poeng - 03:00
Leo Young GRACIE HUMAITA BALMAIN
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-10
Ferdig
Isabella Hadfield
Sydney West Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Oscar Lister GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-12
Ferdig
Alisha Sali
Team Perosh MMA
Aryan Aggarwal Seier på submission - 00:13
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-7
Ferdig
Isaac Lam
SJJA Team
Seier på submission - 00:30
Callum Ngo
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-6
Ferdig
NICHOLAS MAGLICIC
Grappling Education
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Josh Saunders Sydney West Martial Arts
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
5-5
Ferdig
Rebecca Fitzgerald
Grappling Education
Danie Hudson LEGACY Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Ferdig
Matthew Nguyen
Kings Academy Australia
Kyle McCarron De Been 100% Jiu Jitsu Seier på Walkover