Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-35
Afgelopen
Xavier Matamoros
Martial Gym
Gewonnen via Punten - 05:00
Samuel Sammut Checkmate Fight Club Malta
Gi Adult / Male / Purple / Adult / -185 lbs
(Day 1)
2-35
Afgelopen
Semi Göze
Athletic Fight Team - Fight Sports
Gewonnen via Overgave - 03:23
Henrique Carneiro WAO
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -200 lbs
(Day 1)
7-30
Afgelopen
Jusuf Alic
Lost Breed BJJ
Benoît Lathion ICON JIU JITSU TEAM SUISSE Gewonnen via Punten - 05:00
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
13-42
Afgelopen
Asyah Diallo
Prana Family
Gewonnen via Overgave - 02:31
Ilana Guiton Caveirinha france
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
1-32
Afgelopen
Eddy Brecheteau
ONE Jiu Jitsu Lyon
Gewonnen via Overgave - 01:36
Chahine Ghoulem ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-36
Afgelopen
Kevin Do Vale
Fight Factory Lausanne
Gewonnen via Overgave - 00:29
Chahin Youbi Martial Gym
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
4-31
Afgelopen
Amine Korichi
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Gewonnen via Punten - 05:00
Christophe ZING Cloud Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-30
Afgelopen
Laurent DUFERMONT
Martial Gym
LUCA NASTASE UZAN WAO Gewonnen via Overgave - 03:36
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-33
Afgelopen
Kenzo Castro Groh
Fight Temple
Gewonnen via Punten - 05:00
Riley Pannell Igor Araujo Team
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-39
Afgelopen
Adam Dahmani-Paris
Strike Academy
Gewonnen via Overgave - 01:34
Antoine Carnice Strike Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-31
Afgelopen
Yanis Verissimo
Strike Academy
Syrim Metref Igor Araujo Team Gewonnen via Overgave - 02:08
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-34
Afgelopen
Timerlan Kurbanov
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Gewonnen via Overgave - 02:45
Tony Bonnardel WAO
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
1-33
Afgelopen
Hashmatullah Fazli
Swiss Morges Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Axel Codello Igor Araujo Team
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
2-36
Afgelopen
Ivan Luiz Kraft De Carvalho
LAUSANNE BJJ
Giovanni Zaccaria Strike Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -215 lbs
(Day 1)
12-34
Afgelopen
Élie Gaël Colin
LMNT JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 05:00
Da SIlva Florian Strike Academy
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Marcel Reichert
BJJ TEAM BASEL
Benjamin ALLEGRE ZR team Nice Gewonnen via Walkover
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
4-34
Afgelopen
Christian Glatthard
HOGA - House of Gentle Arts
Cedric Gasser Life Academy Bordeaux Gewonnen via Overgave - 03:58
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Sven Stühler
BJJ LAB ZÜRICH
Gewonnen via Walkover
Marcel Reichert BJJ TEAM BASEL
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Matteo Oural
Mente Calma
Gewonnen via Walkover
Marcel Reichert BJJ TEAM BASEL
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Marcel Reichert
BJJ TEAM BASEL
Pedja Makragic Fight District Gewonnen via Walkover
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-39
Afgelopen
Sofiane Bel-Rhlid
Swiss Morges Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Kevin BRIGNONE
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-44
Afgelopen
Loic Mennet
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Sacha KRAMER Martial Gym Gewonnen via Punten - 03:03
Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
5-37
Afgelopen
Thomas Girardet
Gewonnen via Overgave - 04:08
Andreas Thomann HOGA - House of Gentle Arts
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-35
Afgelopen
Enrique Marcos
Igor Araujo Team
Kenzo Castro Groh Fight Temple Gewonnen via Overgave - 03:58
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -170 lbs
(Day 1)
11-27
Afgelopen
Lorenzo Russo
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 03:18
Bilal El Ghaouass Umann bjj
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
10-32
Afgelopen
Benjamin Penarroyas
ONE Jiu Jitsu Lyon
Gewonnen via Punten - 05:00
Laurent DUFERMONT Martial Gym
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Matvey Terebov
Strike Academy
Gewonnen via Walkover
Florian Delage Umann bjj
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-40
Afgelopen
Daniel Vuignier
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Punten - 05:00
Antoine Bertrand Martial Gym
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-31
Afgelopen
Sebastiao Frey
LMNT JIU-JITSU
Kévin VINCENT Igor Araujo Team Gewonnen via Punten - 04:59
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Florian Delage
Umann bjj
Vitor Hugo Lopes Balona Fight District Gewonnen via Walkover
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-36
Afgelopen
Nick Saurer
Joshimitsu BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Sofiane Bordner Aranha
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -215 lbs
(Day 1)
12-37
Afgelopen
Marius Staub
BJJ LAB ZÜRICH
Anestis Zarifes Efl mma Gewonnen via Punten - 05:00