Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-15
Ferdig
Kaiden Hall
ZR Team NC
Luke Auer Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven Seier på submission - 01:37
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
3-14
Ferdig
Johnny Hall
ZR Team NC
Seier på submission - 03:13
Jeff Camp ZR Team NC
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-16
Ferdig
Daniella Taylor
Black Force MMA
Seier på submission - 00:42
Hallel Sanchez ZR Team NC
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
Ferdig
River Milette
Schell Shock BJJ
Luke Auer Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven Seier på Walkover
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
2-15
Ferdig
Jameson Thompson
Fenix Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Kyle Canfield (RAM) Renaissance Martial Arts
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
1-12
Ferdig
Garrett Jones
ZR Team NC
Seier med poeng - 05:00
Vasile Ciuclea
No Gi Kids / Beginner (White) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
5-17
Ferdig
Kaiden Hall
ZR Team NC
Hallel Sanchez ZR Team NC Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
a
—
(Day 1)
4-15
Ferdig
Skylar Curran
Brayson Milette Schell Shock BJJ Seier med poeng - 03:00
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
3-15
Ferdig
Trevor Wedesky
Fènix Jiu Jitsu NC
Seier på submission - 01:10
Jeff Camp ZR Team NC
Absolute Gi / Female / Blue / Adult
(Day 1)
2-13
Ferdig
Jillian Chalke
Leah Strothers Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven Seier på submission - 00:56
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
a
—
(Day 1)
4-16
Ferdig
Seilah Treager
Ares BJJ Brasil
Seier med poeng - 03:00
Jonathan Campbell
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
3-16
Ferdig
Jonathan Bramble
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Johnny Hall ZR Team NC Seier på submission - 04:04
Absolute Gi / Female / Blue / Adult
(Day 1)
Ferdig
Jillian Chalke
Seier på Walkover
Alana Gonzalez Silverbacks BJJ PR
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-19
Ferdig
Oliver Camilo
ZR Team NC
Seier på submission - 03:36
Jeremy Cotto
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
2-16
Ferdig
Jameson Thompson
Fenix Jiu-Jitsu
Trey Smith Checkmat East Coast Seier ved dommeravgjørelse - 01:32
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
1-14
Ferdig
David Eilers
BCKICKBOXINGBJJ
Garrett Jones ZR Team NC Seier med poeng - 05:00
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-17
Ferdig
Aristote Katima
Checkmat Eastcoast
Seier med poeng - 05:00
Jarod Lopes
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-20
Ferdig
Manuel Romero
Octagon MMA
Michael Zitelli Rock Hill Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Absolute Gi / Female / Blue / Adult
(Day 1)
2-14
Ferdig
Leah Strothers
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Ashley Barber Checkmat East Coast
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
1-13
Ferdig
Joe Borlik
Triad BJJ
Vasile Ciuclea Seier med poeng - 05:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 13 - 14 years / -125 lbs
(Day 1)
3-17
Ferdig
Kaden Sheek
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
James Weaver GymO Seier på submission - 01:45
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-21
Ferdig
Mo Michaely
Devotion Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Oliver Camilo ZR Team NC
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-20
Ferdig
James Locklear
Checkmat East Coast
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Liam Lancaster Fènix Jiu Jitsu NC
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-20
Ferdig
JJ Wright
ZR Team NC
Seier med poeng - 03:00
Angel Acosta Top Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 13 - 14 years / -125 lbs
(Day 1)
3-18
Ferdig
James Weaver
GymO
Seier på submission - 00:33
Michael Austin Checkmat North Carolina
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-22
Ferdig
Jeremy Cotto
Michael Zitelli Rock Hill Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
No Gi Kids / Novice (White - No subs) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
2-17
Ferdig
Asher McHaney
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Seier med poeng - 03:00
Anais Figueroa ZR Team NC
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-18
Ferdig
Manuel Romero
Octagon MMA
Nicholas Rees Checkmat East Coast Seier på submission - 01:30
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 13 - 14 years / -125 lbs
(Day 1)
Ferdig
Kaden Sheek
Rock Hill BJJ / Team Roberto Traven
Seier på Walkover
Michael Austin Checkmat North Carolina
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
1-15
Ferdig
Skylar Curran
Seier på submission
Jonathan Campbell
No Gi Kids / Advanced (Yellow/Orange) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-21
Ferdig
JJ Wright
ZR Team NC
Seier med poeng - 03:00
Angel Acosta Top Martial Arts
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-21
Ferdig
Aristote Katima
Checkmat Eastcoast
Nicholas Rees Checkmat East Coast Seier med poeng - 05:00