Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-10
Ferdig
Camden Philip
Rilion Gracie Academy
Arianna Zermeno Gracie Barra Heights Seier på submission - 01:28
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-14
Ferdig
Gabriel Martinez
Cross Collar Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Landon Olivier Gladiators Academy of Lafayette
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -65 lbs
(Day 1)
8-15
Ferdig
Sonny Rosas Bjugstad
Cross Collar Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Ephraim Oveo Renzo Gracie Lake Houston
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
6-13
Ferdig
Samantha Figueroa
Gracie Barra Heights
Seier med poeng - 03:00
Liam Truong
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
3-16
Ferdig
Autumn Guzman
GFT/Paradigm
Seier på submission - 03:00
Michael Huish MOONEY BOYS JIU JITSU
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
7-15
Ferdig
Noah Martinez
Still Waters Jiu Jitsu Alvin Texas
Seier på submission
Dylan Eickenhorst MOONEY BOYS JIU JITSU
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-11
Ferdig
Case Free
Cross Collar Jiu Jitsu
Mason Odom Brazilian Top Team Lake Jackson Seier på submission - 01:09
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-8
Ferdig
KYLE DUNBAR
Ed Ramos Team HQ
Layaan Rustom Gracie Barra Heights Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
8-14
Ferdig
Kaydenn Zermeno
Gracie Barra Heights
Seier på submission - 01:20
Hayden Eickenhorst MOONEY BOYS JIU JITSU
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-10
Ferdig
Carter Nguyen
Pablo Silva BJJ
Thomas Otero Renzo Gracie Lake Houston Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
6-15
Ferdig
Ryker MacFarlane
MOONEY BOYS JIU JITSU
Liliana Saldivar GFT/Paradigm Seier på submission - 01:18
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-15
Ferdig
Gabriella Carbajal
85 Jiu Jitsu Academy
Matea Schulz Cross Collar Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-14
Ferdig
Emily Hoang
Pablo Silva BJJ
Seier med poeng - 03:00
Lane Jones MOONEY BOYS JIU JITSU
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-13
Ferdig
Abram Dotson
Ed Ramos Team HQ
Seier med poeng - 03:00
Adelynn Corrington Cross Collar Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -65 lbs
(Day 1)
8-16
Ferdig
Sonny Rosas Bjugstad
Cross Collar Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Ephraim Oveo Renzo Gracie Lake Houston
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-16
Ferdig
Samantha Figueroa
Gracie Barra Heights
Seier på submission - 00:28
Gabriel Martinez Cross Collar Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-9
Ferdig
Arianna Zermeno
Gracie Barra Heights
Seier på submission - 01:45
Joseph London W4R training center
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
2-13
Ferdig
Luca Ponce
Cross Collar Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:32
Eli Dotson Ed Ramos Team HQ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
6-16
Ferdig
Jacob London
W4R training center
Liliana Saldivar GFT/Paradigm Seier på submission - 01:02
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
4-17
Ferdig
Xavier Whittemore
W4R training center
Seier med poeng - 03:00
Elaina Hinton Ed Ramos Team HQ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
2-14
Ferdig
Brantley Corrington
Cross Collar Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Serenity Bailey BJJ Revolution Team
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Female) / -135 lbs
(Day 1)
8-17
Ferdig
Claureine-Eldaid Ilendo
Renzo Gracie Lake Houston
Jazlynn Mook BJJ Revolution Team Seier på submission - 03:44
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-12
Ferdig
Mason Odom
Brazilian Top Team Lake Jackson
Seier med poeng - 03:00
Magnum Ulrich 10th Planet Austin
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-17
Ferdig
Gabriella Carbajal
85 Jiu Jitsu Academy
Aaron Rodriguez Washington Luis BJJ Seier på submission - 00:41
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
3-17
Ferdig
Rolando Ortiz
CXMMA -Oren Jones
Adriana Ponce Cross Collar Jiu Jitsu Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -125 lbs
(Day 1)
6-17
Ferdig
Mason Merchant
BJJ Revolution Team
Seier med poeng - 03:00
Ryker MacFarlane MOONEY BOYS JIU JITSU
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-18
Ferdig
Landon Olivier
Gladiators Academy of Lafayette
Seier på submission - 01:17
Matea Schulz Cross Collar Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
5-13
Ferdig
Layaan Rustom
Gracie Barra Heights
Seier med poeng - 03:00
Arianna Zermeno Gracie Barra Heights
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
2-16
Ferdig
Dylan Reeves
Cross Collar Jiu Jitsu
Hayden Connell All American MMA Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
3-14
Ferdig
Porter Lightfoot
Texas Punishment Crew
Seier med poeng - 03:00
Anna Dubard Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-15
Ferdig
Lane Jones
MOONEY BOYS JIU JITSU
AINSLEY DUNBAR Ed Ramos Team HQ Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-20
Ferdig
Steve Barbosa
Team tooke
Marcus Miranda Ultimate Submission Academy Seier med poeng - 03:00