Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-33
Ferdig
Lianna Thompson
Stock Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Vivi Backes Alliance St. Croix
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
6-34
Ferdig
Andrey Hall
FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Dylan Peters The Academy Elk River Seier på submission - 00:43
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
24
Ferdig
Lucca Montelongo
Rio Jitsu
Jack Macken Prodigy Martial Arts Seier med poeng - 04:49
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-23
Ferdig
Wyatt Greene
START BJJ St. Cloud
Seier med poeng - 03:00
Kelson Casey Elite Team Wisconsin
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
6-27
Ferdig
Nora Perkins
Alliance MN
Seier med poeng - 03:00
Mynie Nguyen Rio Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
5-26
Ferdig
Lylli Delaney
Twin Cities BJJ
Ayden Ducommun Rodrigo Vaghi Headquarters Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
1-29
Ferdig
Isaac Martens
Alliance MN
Marc Bindzus The Academy Eden Prairie Seier med poeng - 04:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
-33
Ferdig
Joana Rafful Tavares
Rio Jitsu
Leighton Riser United Jiu Jitsu Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-34
Ferdig
Meicha Hamm
Academy of combat arts
Seier på submission - 02:07
Josiah Xiong Next Level Combat
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-35
Ferdig
Michael Sayers
The Academy MN
Jace Evers Summit Wrestling Academy - MN Seier på submission - 00:58
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
30
Ferdig
Nolan Calvert
Tracks BJJ
Gavin Gemuenden Minnesota School Of Martial Arts Seier med poeng - 04:00
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Female) / -145 lbs
(Day 1)
1-28
Ferdig
Abby Kangas
START BJJ St. Cloud
Seier på submission - 02:19
Megan VanDoorn Rodrigo Vaghi Headquarters
No Gi Kids / Beginner (White) / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
-34
Ferdig
Joana Rafful Tavares
Rio Jitsu
Leighton Riser United Jiu Jitsu Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
6-30
Ferdig
Emory Thompson
Bellum Brazillian Jiu-Jitsu
Micaela Ellens Southside Brazilian Jiu-Jitsu Seier på submission - 00:35
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
5-23
Ferdig
Luke Laitinen
The Academy Elk River
Seier på submission - 01:14
Ethan Nappin Alliance St. Croix
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
2-24
Ferdig
Wyatt Greene
START BJJ St. Cloud
Kelson Casey Elite Team Wisconsin Seier på submission - 01:10
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-35
Ferdig
Vivi Backes
Alliance St. Croix
Jonathan Peri M-Theory Martial Arts Seier på submission - 01:44
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-36
Ferdig
Ariela Swafford
Iowa Martial Arts & Wellness
Seier med poeng - 03:00
Gabriel Hernandez Twin Cities BJJ
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
31
Ferdig
Beckam Voges
The Academy Eden Prairie
Seier på submission - 02:07
Millie Olson Rio Jitsu
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
6-31
Ferdig
Frank Zemaitis
Rodrigo Vaghi Headquarters
Seier med poeng - 03:00
Greyson Flores Ronin
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
5-25
Ferdig
Valencia De La Torre
Ronin Fitness
Seier på submission - 02:01
Isabella Estrada World Jiu-Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
32
Ferdig
Nolan Calvert
Tracks BJJ
Daniel Kramar FARGO/GF BJJ OFFICIAL Seier på submission
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-36
Ferdig
Lianna Thompson
Stock Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Josiah Xiong Next Level Combat
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-37
Ferdig
Michael Sayers
The Academy MN
Mason Dubois Alliance St. Croix Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
6-35
Ferdig
Andrey Hall
FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Nathan Wan Grappler Station Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
5-27
Ferdig
Lylli Delaney
Twin Cities BJJ
Ayden Ducommun Rodrigo Vaghi Headquarters Seier med poeng - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
4-37
Ferdig
Meicha Hamm
Academy of combat arts
Jonathan Peri M-Theory Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
Ferdig
Millie Olson
Rio Jitsu
Gavin Gemuenden Minnesota School Of Martial Arts Seier på Walkover - 01:00
Gi Kids / White / 16 - 17 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
1-30
Ferdig
Owen Kellems
Prodigy Martial Arts
Jaxson Smythurst Burnsville Martial Arts Academy Seier med poeng - 04:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-38
Ferdig
Jace Evers
Summit Wrestling Academy - MN
Seier på submission - 01:45
Ariela Swafford Iowa Martial Arts & Wellness
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-27
Ferdig
Daniel Braaten
Alliance MN
Seier med poeng - 05:00
Max Ladsten Mario Roberto Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
33
Ferdig
Daniel Kramar
FARGO/GF BJJ OFFICIAL
Seier på submission - 01:17
Braddock Ehlenfeldt St. Paul Brazilian Jiu Jitsu Academy