Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
10-1
Ferdig
Sophia Eckstein
Living Jiu Jitsu
Seier med poeng
Dajana Kovalenko Living Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
12-1
Ferdig
Aileen Streyb
Living Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:08
Maryam Mostafa Matrix Jiu-Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
11-1
Ferdig
Ivan Alexander Nachev
POUND FOR POUND TEAM
Bassem Rasched Munich MMA Seier på submission - 01:33
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-1
Ferdig
Amine Sagid
POUND FOR POUND TEAM
Seier på submission - 02:21
Mark Prokhorov POUND FOR POUND TEAM
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-1
Ferdig
Tommaso Foti
Polisportiva Affori Milano
Alexander Mack MMA Erding Seier på submission
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Ferdig
Matteo Foti
Polisportiva Affori Milano
Seier med poeng - 05:00
Kenan Arifovic Six Blades
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-1
Ferdig
Crystal-lynn Baysa-Hernandez
CheckMat Franconia
Rosa Rabe Elements Jiu Jitsu Regensburg Seier med poeng - 05:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
12-3
Ferdig
Ben Schmidt
Six Blades
Seier med poeng - 03:00
Yunis Sahavi Team Sanefighting
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-2
Ferdig
Adrien Kurzlechner
POUND FOR POUND TEAM
Alexander Ciornii Ratiborets Vienna Seier på submission - 01:40
Gi Kids / Yellow/Orange / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
12-2
Ferdig
Aileen Streyb
Living Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Maryam Mostafa Matrix Jiu-Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-5
Ferdig
Alexander Ciornii
Ratiborets Vienna
Seier på submission - 00:20
Amine Sagid POUND FOR POUND TEAM
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
8-1
Ferdig
Paul Smyk
Team Laurien & Alex
Stefan Stoyanov Ogawa Austria Team Seier på submission - 02:42
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
11-2
Ferdig
Ivan Alexander Nachev
POUND FOR POUND TEAM
Marieke Wieler Six Blades Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
12-4
Ferdig
Ben Schmidt
Six Blades
Seier med poeng - 03:00
Lena Lehmann Team Laurien & Alex
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-4
Ferdig
Alexander Ciornii
Ratiborets Vienna
Seier på submission - 00:44
Konstantin Mangels POUND FOR POUND TEAM
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-2
Ferdig
Burak Basak
PSLPB CICERO COSTHA
Seier på submission - 00:45
Aziz Jano Ronin BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-1
Ferdig
Emilia Werner
Team Laurien & Alex
Seier med poeng
Jacob Karner Ogawa Austria Team
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-4
Ferdig
Mea Dimartino
POUND FOR POUND TEAM
Benjen Wildner Living Jiu Jitsu Seier på submission - 02:28
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-2
Ferdig
Benjamin Bycroft
Ogawa Austria Team
Seier med poeng - 03:00
Hamza Ramic POUND FOR POUND TEAM
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
Ferdig
Adrien Kurzlechner
POUND FOR POUND TEAM
Amine Sagid POUND FOR POUND TEAM Seier på Walkover
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-6
Ferdig
Mark Prokhorov
POUND FOR POUND TEAM
Konstantin Mangels POUND FOR POUND TEAM Seier med poeng - 03:00
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-3
Ferdig
Enes Sen
89 MMA
Tomas Oravec Grappling Squad Praha Seier med poeng - 05:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
12-6
Ferdig
Amelie Schmidt
Six Blades
Daniil Novofastovkyi Living Jiu Jitsu Seier på submission - 00:38
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
12-5
Ferdig
Lena Lehmann
Team Laurien & Alex
Seier på submission - 00:55
Yunis Sahavi Team Sanefighting
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
11-3
Ferdig
Marieke Wieler
Six Blades
Bassem Rasched Munich MMA Seier på submission - 00:47
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Ferdig
Yasar Atasoy
PSLPB CICERO COSTHA
Seier på submission - 03:36
Vojtěch Nezdara Grappling Squad Praha
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -115 lbs
(Day 1)
12-7
Ferdig
Franziska Ries
Team Laurien & Alex
Seier på submission - 01:56
Elias Sahavi Team Sanefighting
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-6
Ferdig
Emilia Werner
Team Laurien & Alex
Seier med poeng - 03:00
Emma Aichner Ogawa Austria Team
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
Ferdig
Jaron Lux
Team Laurien & Alex
Keano Rieth Team Laurien & Alex Seier på Walkover
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-8
Ferdig
Amine Sagid
POUND FOR POUND TEAM
Seier med poeng - 03:00
Konstantin Mangels POUND FOR POUND TEAM
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-1
Ferdig
August Musil
POUND FOR POUND TEAM
Bruce Karl Pöwe Team Sanefighting Seier på submission
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-5
Ferdig
Burak Basak
PSLPB CICERO COSTHA
Seier med poeng - 05:00
Kostyantyn Pidlesnyy Buschkamp Bros