Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Orange / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
6-19
Ferdig
Kage Fisher
Australian Elite Team
Connor Pedis Seier på submission - 00:59
Gi Kids / White / 12 – 14 years / Over 146 lbs
(Day 1)
4-12
Ferdig
Lewis Kovacs
Bayside BJJ
Daniel Lionetti Empire MMA Seier med poeng - 04:00
Gi Kids / Yellow-Orange / 8 – 9 years / -75 lbs
(Day 1)
9-6
Ferdig
Gryphon Paspalis
Australian Submission Academy
Kayden Backus AbsoluteMMA Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / White-Grey / 5-7 years / -45 lbs
(Day 1)
Ferdig
Harvey Coogans
Seier på Walkover
James Cheng Academy Jiu Jitsu
Gi Kids / Yellow / 10 – 12 years / -105 lbs
(Day 1)
6-21
Ferdig
Joey Sokol
EXTREME MMA
Seier med poeng - 03:00
Oakley Tarrant Absolute MMA
Gi Kids / White-Grey / 5-7 years / -45 lbs
(Day 1)
Ferdig
Mohammed Mustapha
Australian Submission Academy
Seier på Walkover
James Cheng Academy Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
8-13
Ferdig
Elektra Butera
Empire MMA Pty Ltd
Adam Duignan Peninsula MMA Seier på submission - 02:01
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-7
Ferdig
Nikora Te Aute
NEXUS GRACIE JIU JITSU ACADEMY
Daniel Schuardt Empire MMA Pty Ltd Seier på submission - 04:03
Gi Kids / Yellow-Orange / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
5-14
Ferdig
Caleb Hampshire
MARCELLO C. MONTEIRO BJJ COACH ASSOCIATION
Tommy Pedis Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-13
Ferdig
Corey Harrison
Limitless MMA
Seier med poeng - 03:00
Nathan Dredge EXTREME MMA
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
3-9
Ferdig
Eddie Gomez
EXTREME MMA
Seier med poeng - 05:00
Khan Warburton Independent Competitor
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-9
Ferdig
Scott Moore
Cia Paulista Australia
Marlon Sturgess Absolute MMA Seier på submission - 02:35
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
8-14
Ferdig
Amelie Phu
Peninsula MMA
Seier med poeng - 03:00
Jesse Jackson Webster Fit Republic
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -105 -115 lbs
(Day 1)
9-10
Ferdig
Izzy Robinson
Pro-Fitness MMA
Spencer J Quayle Peninsula extreme Seier på submission - 00:52
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
4-9
Ferdig
Jaden Robins
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:33
Indiana Palliaer
Gi Kids / White-Grey / 5-7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-11
Ferdig
Harvey Coogans
Seier med poeng - 03:00
Imaya Weerakoon EXTREME MMA
Gi Kids / Grey / 9 – 12 years / -95 -105 lbs
(Day 1)
Ferdig
Amber Harrison
Limitless MMA
Seier på Walkover
Callum Mackenzie DC AUSTRALIA
Gi Kids / Grey / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
7-14
Ferdig
Muhammed Aydogan
Australian Submission Academy
Seier med poeng - 03:00
William Smith EXTREME MMA
Gi Kids / Yellow / 10 – 12 years / -105 lbs
(Day 1)
6-22
Ferdig
Beau Masters
Alexander Chan Cia Paulista Australia Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -105 -115 lbs
(Day 1)
9-11
Ferdig
Sami Wong
Ribeiro Jiu-Jitsu - Brazil
Seier med poeng - 03:00
Kelly Mulligan Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-10
Ferdig
Lachie Veal
Cia Paulista Australia
Fred Furnell Absolute MMA Seier på submission - 01:26
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
4-10
Ferdig
Jaden Robins
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:06
Ahmed Karagozoglu Australian Submission Academy
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
8-15
Ferdig
Unknown User
Limitless MMA
Elektra Butera Empire MMA Pty Ltd Seier på submission - 02:02
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
2-11
Ferdig
Morgan Cuevas
DC AUSTRALIA
Seier med poeng - 05:00
Sosefo Sefokuli Rise MMA
Gi Kids / White-Grey / 5-7 years / -45 lbs
(Day 1)
Ferdig
William Speed
Academy Jiu Jitsu
Seier på Walkover
James Cheng Academy Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -65 lbs
(Day 1)
10-16
Ferdig
Ava Rallis
EXTREME MMA
Erik Miller DC AUSTRALIA Seier på submission - 02:55
Gi Kids / Yellow-Orange / 10 – 13 years / -125 lbs
(Day 1)
6-27
Ferdig
Atahan Bektasoglu
Australian Submission Academy
Seier med poeng - 04:00
Hui Grant Kim Cia Paulista Australia
Gi Kids / White-Grey / 5-7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-12
Ferdig
Veneta Abboud
Absolute MMA
Mohammed Mustapha Australian Submission Academy Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
4-11
Ferdig
Indiana Palliaer
Ahmed Karagozoglu Australian Submission Academy Seier på submission - 02:40
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -85 lbs
(Day 1)
7-15
Ferdig
Bilal Ziya Aydogan
Australian Submission Academy
KAI ANDERSON EXTREME MMA Seier på submission - 00:31
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
3-10
Ferdig
John Bardon
AbsoluteMMA
Marcus Speed Academy Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
8-16
Ferdig
Adam Duignan
Peninsula MMA
Seier med poeng - 03:00
Amelie Phu Peninsula MMA