Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
7-34
Ferdig
Dixie Shamp
Nokido Ju-Jitsu, Judo, & BJJ
Katherine Baker DRAGONS LAIR MMA Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
6-30
Ferdig
Taylor Zubke
VIEIRA SIESTA KEY BJJ
Seier på submission - 00:49
Maxx Jimenez The Monster Factory
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-33
Ferdig
Kenzo "KB" Boynton
Olivera jiu jitsu and fitness academy
Seier på submission - 01:01
Decklyn Brooklyn Checkmat
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-30
Ferdig
Cody Bonilla
Suncoast BJJ
Seier på submission - 01:20
Odin Held Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
6-31
Ferdig
Callan Hasanbasic
Gracie Trinity
Kellan Gray Suncoast BJJ Seier på submission - 02:10
No Gi Kids / Beginner (White) / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
4-31
Ferdig
Zayn De La Rosa
North River Jiu-Jitsu
Seier på submission - 00:31
Lincoln Saylor Tri-Force BJJ Pasco County
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-23
Ferdig
Bryn Beda
Suncoast BJJ
Madison Jones Bully Me Now MMA Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-27
Ferdig
Kensington Kotuby
VIEIRA SIESTA KEY BJJ
Seier på submission - 03:00
Aria Sauve Olympus jiu jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
1-27
Ferdig
Niko Castillo
GRACIE TAMPA SOUTH
Seier på submission - 01:21
Lincoln Kotuby VIEIRA SIESTA KEY BJJ
Absolute Gi / Female / White / Adult
(Day 1)
7-36
Ferdig
Madelyn Guerra
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Seier med poeng - 05:00
Mallory Shortway Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-34
Ferdig
Benjamin Pipes
Brazilian Top Team Evergreen
Ava Zeisel South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Seier på submission - 00:23
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
5-29
Ferdig
Maykel Castillo
American Top Team Tampa
Gavin Carlson Gracie Trinity Seier med poeng - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-34
Ferdig
Quintin Santa Ines
GRACIE TAMPA SOUTH
Caleb Mortensen Suncoast BJJ Seier med poeng - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-35
Ferdig
Brian Vanboven
DRAGONS LAIR MMA
Seier på submission - 01:46
Maria Adams Gracie Palm Harbor
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -115 lbs
(Day 1)
2-25
Ferdig
Mathew Simpson
Suncoast BJJ
Seier på submission - 02:14
Ethan Pelky Gracie Trinity
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
6-35
Ferdig
Madie Brown
Yamasaki Academy Woodbridge
Charlotte Owczarek Olympus jiu jitsu Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
5-27
Ferdig
Kyle Hebden
Carlson Gracie Keystone Heights
Rohan Patel GRACIE TAMPA SOUTH Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-28
Ferdig
Kayden Rodriguez
Squad Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:33
Olivia Brown Yamasaki Academy Woodbridge
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
1-29
Ferdig
Grace Smith
Redbeard Combatives
Seier med poeng - 03:00
Kylee Lane American Top Team Tampa
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-29
Ferdig
Tiago Thayer
VIEIRA SIESTA KEY BJJ
Seier på submission - 00:39
Kensington Kotuby VIEIRA SIESTA KEY BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
Ferdig
Odin Held
Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Jacob Litovsky Fellowship Jiu-Jitsu Sarasota Seier på Walkover
No Gi Kids / Beginner (White) / 4 - 5 years / -55 lbs
(Day 1)
4-32
Ferdig
Zayn De La Rosa
North River Jiu-Jitsu
Lincoln Saylor Tri-Force BJJ Pasco County Seier på submission - 01:58
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
2-26
Ferdig
Tommy Long
American Top Team Tampa
Zach Burns South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South) Seier på submission - 03:37
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
1-31
Ferdig
Ethan McKallip
VIEIRA SIESTA KEY BJJ
Seier på submission - 01:30
Kenes Sugralinov Hellman's Mixed Martial Arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
6-32
Ferdig
An’Jelisse Rijos
Fabin Rosa BJJ Orlando
Seier på submission - 00:45
Maxx Jimenez The Monster Factory
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-31
Ferdig
Quintin Santa Ines
GRACIE TAMPA SOUTH
Cody Bonilla Suncoast BJJ Seier med poeng - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-36
Ferdig
Decklyn Brooklyn
Checkmat
Seier på submission - 00:22
Benjamin Pipes Brazilian Top Team Evergreen
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
7-35
Ferdig
Katherine Baker
DRAGONS LAIR MMA
Seier med poeng - 03:00
Sophia Fowler DRAGONS LAIR MMA
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
3-32
Ferdig
Jarrad Fiorito
Zapata Jiu-jitsu Gracie Largo
Seier med poeng - 05:00
Unknown User Agogi Academy Of Combatives
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-37
Ferdig
Ava Zeisel
South Tampa JIu-Jitsu & MMA (RMNU South)
Brian Vanboven DRAGONS LAIR MMA Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -105 lbs
(Day 1)
6-36
Ferdig
Madie Brown
Yamasaki Academy Woodbridge
Leylah Holding DRAGONS LAIR MMA Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
5-30
Ferdig
Maykel Castillo
American Top Team Tampa
Gavin Carlson Gracie Trinity Seier med poeng - 03:00