Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-827
Ferdig
Gabriel Han
P3 Martial Arts
Seier på submission - 01:51
Damien Chavira All Star Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
13-24
Ferdig
Hamza Jubeh
Arctic Training Center
Seier med poeng - 03:00
Ahmad Sulaiman ROL Academy of Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
3-16
Ferdig
Anderson Perez
North Side Brazilian Jiu-Jitsu
Seier på submission - 02:40
Giselle Manalo New Breed Training Center
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
12-21
Ferdig
Ariel Vargas
Carlson Gracie Team - Maxim Gym
Seier med poeng - 03:00
Jaxson Spry Powersource Martial Arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
Ferdig
Sophia Remegi
ROL Academy of Jiu Jitsu
Seier på Walkover
Caroline Ratliff Gracie Barra Downers Grove (official)
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-20
Ferdig
Xavier Chapa
Carlson Gracie Channahon
Grant Klewin The Academy BJJ - CHICAGO Seier med poeng - 02:59
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-25
Ferdig
Liam Bartlett
Bull Dog Fight Team
Jameson Raube Rodriguez BJJ Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
13-25
Ferdig
Leah Varga
Hurricane Jiu Jitsu (Cleveland)
Seier med poeng - 03:00
Emma Galvez New Breed Training Center
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-21
Ferdig
Peter Stratton
Unity Jiu Jitsu Grand Rapids
Seier på submission - 01:52
Aidan Arteaga Arctic Training Center
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
1-18
Ferdig
Conrad Rowell
Torres Martial Arts Academy
Seier med poeng - 03:00
Ryan Alf Olympus Grappling Arts
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
-921
Ferdig
Harry Tsafaras
RMMA
Seier på submission - 00:44
Theodore Gay Alpha BJJ
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
-1116
Ferdig
Michael Nash
Double Five Chicago
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Unknown User martial arts impacto club
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
3-17
Ferdig
Alex Grana
Gracie Barra Libertyville
Seier med poeng - 03:00
Sawyer SCHUMACKER Living Art Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -125 lbs
(Day 1)
-832
Ferdig
Mila Masny
Alpha BJJ
Seier med poeng - 03:00
Meadow Groszek ROL Academy of Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
-721
Ferdig
Ever Budd
Team Gladiador
Axel Ramos Serafin BJJ Seier på submission - 00:41
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
12-22
Ferdig
Levi Saupe
Lycans Den MMA
Seier på submission - 00:52
Carter Corrigan Pure Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -115 lbs
(Day 1)
Ferdig
Sophia Remegi
ROL Academy of Jiu Jitsu
Seier på Walkover
Caroline Ratliff Gracie Barra Downers Grove (official)
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
-1024
Ferdig
Ryu Kendziera
New Breed Training Center
Seier på submission - 02:03
Mason Schroeder Alpha BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-24
Ferdig
Creedon Rivers
Bull Dog Fight Team
Angelo Velasquez Levels Jiu Jitsu Seier på submission - 02:56
Gi Kids / White / 12 - 13 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
1-28
Ferdig
Orion Clements
Bulldog Fight Team
Liam Finn Bulldog Fight Team Seier på submission - 00:47
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
4-22
Ferdig
Grant Klewin
The Academy BJJ - CHICAGO
Seier på submission - 02:04
Antonio Louise Premier Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
-722
Ferdig
Cruz Arroyo
ROL Academy of Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:13
James Melby LCCT BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-26
Ferdig
Benjamin Heaver
Team Curran
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Christopher Smith Powersource Martial Arts
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
12-23
Ferdig
Jaxson Spry
Powersource Martial Arts
Anthony Vairo RMMA Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-21
Ferdig
Lilyanna Bellino
Gideon Brazilian Jiu Jitsu (Bloomington)
Aleksander Tsonev Premier Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
-924
Ferdig
Brynlee Marquard
Unity Jiu Jitsu Grand Rapids
Austin Stringer Powersource Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-27
Ferdig
Hunter Peters
ACES Training Center
Jameson Raube Rodriguez BJJ Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
13-26
Ferdig
Ahmad Sulaiman
ROL Academy of Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Elisa Chan P3 Martial Arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
3-18
Ferdig
Christian Karbowski
Gracie Barra New Lenox
Sebastian Cubillos North Side Brazilian Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:01
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
-1122
Ferdig
Malachi Foster
Team Haanpaa
Seier med poeng - 03:00
Carmelo Hilgar Team Haanpaa
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-22
Ferdig
Jordan Ventura
Carlson Gracie Team
Seier på submission - 00:44
Cadence Yau Staley Martial Arts
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
-828
Ferdig
Gabriel Han
P3 Martial Arts
Seier på submission - 01:16
Nicholas Korpan Carlson Gracie Team