Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-1
Gotowy
Yasmin Isler
Diaz Combat Sports
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Charlotte Birchmore Pacific Top Team West Kelowna
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-1
Gotowy
Theodore-Barry Campbell
ON GUARD BRAZILIAN JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission)
Connor Nelson Ascension Martial Arts
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-1
Gotowy
David Pompeo
Eight Days Martial Arts
Michael Evans 10th Planet Vancouver Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
8-1
Gotowy
Lukas Nelson
Ascension Martial Arts
Mackenzie Stavem Advance BJJ and Fitness Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-1
Gotowy
James Heideman
Pacific Top Team Chilliwack
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Gus Zugec Zuma Martial Arts
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-1
Gotowy
Gordon Chen
Burnaby Vancouver Jiu-Jitsu (BVJJ)
Wygrana na punkty - 03:00
Mason Le Ruffhouse Renton
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-2
Gotowy
Jesse Bousaleh
RDC BJJ
Christian Thiessen Genesis martial arts Wygrana na punkty - 05:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Sophia Diaz
Marcus Soares BJJ
Korban Aust FSBJJ - Fabiano Scherner Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
Apollo Baca
Cascade Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Mikayah Walker Pacific Top Team Chilliwack
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-1
Gotowy
Kierra Cates
Confluence Jiu Jitsu
Kaitlin Chamberlin West Coast Brazilian Jiu-Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-1
Gotowy
Ryan Kitchen
advantage jiu jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
David Eikelboom Eight Days Martial Arts
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
8-2
Gotowy
Rainier Curtis
Torque Martial Arts
Jove Amro Ascension Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-2
Gotowy
Matias Sanchez
Ascension Martial Arts
Isla Stuart Apex Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -145 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Stanley Read
Legend Martial Arts Academy Dawson Creek
Landon Walker Pacific Top Team Chilliwack Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-2
Gotowy
Sullivan Johnson
Zen BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Joshua Williams Alliance WA
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Connor Nelson
Ascension Martial Arts
Apollo Baca Cascade Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
William Kennedy
RDC BJJ
John Matta Bellingham BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-2
Gotowy
Tia Kambas
Kuzushi Grappling Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Charlie Chen UBC Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Tyler Heideman
Pacific Top Team Chilliwack
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Broden Seychuk Burnaby Vancouver Jiu-Jitsu (BVJJ)
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-2
Gotowy
Ryan Kitchen
advantage jiu jitsu
Cameron Carew Genesis martial arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
8-3
Gotowy
Mackenzie Stavem
Advance BJJ and Fitness
Isabella Sagum Apex Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-3
Gotowy
Cassius Haer
advantage jiu jitsu
Raphael Morin Ascension Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-4
Gotowy
Theodore-Barry Campbell
ON GUARD BRAZILIAN JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Mikayah Walker Pacific Top Team Chilliwack
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Charlotte Birchmore
Pacific Top Team West Kelowna
Sophia Diaz Marcus Soares BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Alan Goharzadeh
Evolucao Thai MMA Academy
Alex McDonnell Roll Jiu Jitsu Academy Wygrana walkowerem
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
3-3
Gotowy
Kierra Cates
Confluence Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Charlie Chen UBC Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
Ryan Kitchen
advantage jiu jitsu
Wygrana walkowerem
Alan Goharzadeh Evolucao Thai MMA Academy
Absolute No Gi / Male / Masters & Seniors
(Day 1)
2-5
Gotowy
Cameron Carew
Genesis martial arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Alex McDonnell Roll Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Korban Aust
FSBJJ - Fabiano Scherner
Tyler Heideman Pacific Top Team Chilliwack Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Mason Le
Ruffhouse Renton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Matias Sanchez Ascension Martial Arts
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Jove Amro
Ascension Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Lukas Nelson Ascension Martial Arts
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-6
Gotowy
Broden Seychuk
Burnaby Vancouver Jiu-Jitsu (BVJJ)
Austin Ablat Burnaby Vancouver Jiu-Jitsu (BVJJ) Wygrana na punkty - 03:00