Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-37
Gotowy
Brian Dowling
TEAM AGUA
Nick Beukema Focus JJ Netherlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-35
Gotowy
Jordy Schilthuis
Focus JJ Netherlands
Tobias Riemersma Team UCT Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
2-35
Gotowy
Anders Rehult
Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Wygrana na punkty - 05:00
Pieter Mascini Focus JJ Netherlands
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-41
Gotowy
Simone Sparascio
Game Theory Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Ward Lemke Energia Martial Arts
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
12-34
Gotowy
Youri Garfinkiel
Wygrana na punkty
Jurij Barach Living Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
STAVROS - ORESTIS ANTONOPOULOS
TEAM AGUA
Marnix Van Gent Haven BJJ Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Female / Intermediate / Adult / -135 lbs
(Day 1)
7-31
Gotowy
Irene Schakelaar
Apex Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Maria Bianka Lojanica Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-45
Gotowy
Sam Boersma
UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM
Karel Weima Focus JJ Netherlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
11-37
Gotowy
Tim Groeneboom
Team UCT
David TORRES Resistencia jiu-jitsu Internacional
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-38
Gotowy
Shaï Gerena
Brasa Belgium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Leonard Stemann Jiu Jitsu Kaizen
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Joël BUNEL
Resistencia jiu-jitsu Internacional
Wygrana walkowerem
Benjamin Bruno Vanguard BJJ Belgium
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-49
Gotowy
Jurriën Van Marle
Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar
Belmir Ahmespahic TEAM AGUA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-41
Gotowy
BAUNA Abdessalam
RONIN FIGHT TEAM
Coen Borghans Jiu Jitsu Factory Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
8-42
Gotowy
Lukasz Zielonka
Armbar Akademie
Yassine Nacro UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
1-52
Gotowy
Joël BUNEL
Resistencia jiu-jitsu Internacional
Wygrana na punkty - 05:00
Gian Paolo Oggiano Carlson Gracie Team.
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-39
Gotowy
Augustin Gimenez
School of champs
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Justin Tang Samson Martial Arts
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-46
Gotowy
Jorn Sjaardema
Amsterdam Grappling Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Adrian Cook Carlos Machado Jiu Jitsu Spang
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-39
Gotowy
Brynjólfur Ingvarsson
Mjölnir
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Amir Zahmatkesh Apex Jiu-Jitsu
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-37
Gotowy
Bram Van Bakel
Team UCT
Max Kooistra Amsterdam Grappling Academy Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-36
Gotowy
Johan De Buck
Yaware
Thijs Van Der Hoek Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-48
Gotowy
Ilyas Qazi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Maika Sylva Lion's den Leiden
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-40
Gotowy
Nick Beukema
Focus JJ Netherlands
Shaï Gerena Brasa Belgium Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Max Braun
NFT National Fight Team
Sven Makic Elevation Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Berend De Lange
Legacy MMA & BJJ
Coen Borghans Jiu Jitsu Factory Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Berend De Lange
Legacy MMA & BJJ
Adriaan Brouwer UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-38
Gotowy
Jesse Silooy
Jiu Jitsu Factory
Maximilian Luster Combat Club Bonn Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-39
Gotowy
Clemens Heinemann
Gentle Art Academy - GAA
Luca The TEAM AGUA Wygrana na punkty - 04:31
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
11-38
Gotowy
Marvin Breemer
Gracie Barra Maastricht
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
David TORRES Resistencia jiu-jitsu Internacional
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-42
Gotowy
Coen Borghans
Jiu Jitsu Factory
Unknown User Team UCT Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
6-42
Gotowy
Fabian Eendragt
Focus JJ Netherlands
Brieuc Besonhé Fight Smart asbl Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
10-47
Gotowy
Luca Messina
UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM
Belmir Ahmespahic TEAM AGUA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Dennis Baks
COMBAT BROTHERS
Wygrana walkowerem
Francis De Windt Lilius Barnatt Academy