Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-42
Gotowy
Brynjólfur Ingvarsson
Mjölnir
Wygrana na punkty - 05:00
Joshua Main Australian Elite Team
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Benjamin Bruno
Vanguard BJJ Belgium
Gian Paolo Oggiano Carlson Gracie Team. Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-45
Gotowy
Nadir Milić
TEAM AGUA
Mats Koekkoek COMBAT BROTHERS Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Lucas Veeger
Apex Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Angelo Buter Bjj Delft
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-43
Gotowy
Bart Dubbeldam
Haven BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Jesse Comer Oceanside Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
11-45
Gotowy
Dirk Beuting
Grappling Society
Samir Ibrahim Team Ballterrier Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Angelo Buter
Bjj Delft
Brian Dowling TEAM AGUA Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-41
Gotowy
Maximilian Luster
Combat Club Bonn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Gabriel Chehade COM BAGNEUX
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Benjamin Bruno
Vanguard BJJ Belgium
Zeki Kok CARLSON GRACIE TEAM AMSTERDAM Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-44
Gotowy
Robert Diggle
BBC (Black basement crew)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Guillaume Prada B9 Paris
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
11-46
Gotowy
Slobodan Jevtovic
10th Planet Belgrade
Marc Dufau Streetfight Training Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
8-44
Gotowy
Lukasz Zielonka
Armbar Akademie
Francis De Windt Lilius Barnatt Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -210 lbs
(Day 1)
12-40
Gotowy
Mathias Denno
Kraftwerk
Patrick Schiffer Game Theory Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-44
Gotowy
Emad Ahmedin
Tatsujin dojo Amsterdam / 10th planet JJ Amsterdam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Nick Beukema Focus JJ Netherlands
No Gi Adult / Male / Intermediate / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Enrique Sanz-Cagigas Jansma
TEAM AGUA
Nico Hanquet Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Redwane Berrada
Resistencia jiu-jitsu Internacional
Imran Peco TEAM AGUA Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-42
Gotowy
Tjitte Postma
UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM
Imran Peco TEAM AGUA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Maximilian Luster
Combat Club Bonn
Wygrana walkowerem
Redwane Berrada Resistencia jiu-jitsu Internacional
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-49
Gotowy
Erdinc Ugur
Brasa Holland - Tilburg
Wygrana na punkty - 05:00
Adrian Cook Carlos Machado Jiu Jitsu Spang
No Gi Adult / Male / Intermediate / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Enrique Sanz-Cagigas Jansma
TEAM AGUA
Raoul Chocolaad UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Christoforos Kyttaroudis
GRACIE BARRA GREECE
Zakaria El Hamdani Team Kaishin HQ Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Intermediate / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
1-54
Gotowy
Nico Hanquet
Raoul Chocolaad UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -185 lbs
(Day 1)
9-50
Gotowy
Jorn Sjaardema
Amsterdam Grappling Academy
Bart Goegebeur Gracie Jiu Jitsu Oostende Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-54
Gotowy
Pieter Mascini
Focus JJ Netherlands
Maurice Trippelvitz Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
No Gi Adult / Male / Intermediate / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
11-47
Gotowy
Samir Ibrahim
Team Ballterrier
Niels Ten Oever R-Grip Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-34
Gotowy
Sven Makic
Elevation Jiu Jitsu
Casper Van Laar TEAM AGUA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
12-38
Gotowy
Bruno Uchoa
Roger Gracie Amsterdam
Michael Leonard Roger Gracie Amsterdam Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Joshua Kanters
Sportschool Herbert
Wygrana walkowerem
Ayoub El Jazouli Ruthless Fight Company
No Gi Adult / Male / Intermediate / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-46
Gotowy
BAUNA Abdessalam
RONIN FIGHT TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Marnix Van Gent Haven BJJ
No Gi Adult / Male / Advanced / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Douglas Guncet
ASW HQ
Wygrana walkowerem
Franco De Leonardis CAVEIRINHA JIU JITSU FAMILY
No Gi Adult / Male / Advanced / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-45
Gotowy
Konstantin Jänicke
Gracie Barra Maastricht
Bart Dubbeldam Haven BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
No Gi Adult / Male / Beginner / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-56
Gotowy
Maurice Trippelvitz
Gracie Jiu-Jitsu Alkmaar
Joshua Kanters Sportschool Herbert Wygrana na punkty - 05:00