Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
11-1
Gotowy
Omar Abulughod
XFC - Australian Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Kerem Kamil G-Force Mixed Martial Arts
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-2
Gotowy
Leroy Bilcock
True Grit Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Zachariah Hand True Grit Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-4
Gotowy
Ari Pianta
Absolute MMA
Mustafa Altunbas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Gotowy
Lisa Nguyen
Immersion MMA
Wygrana walkowerem
Nhi Nguyen Absolute MMA
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Gotowy
Taylor Ly
Pro-Fitness MMA
Wygrana walkowerem
Georgia Tiauli Absolute MMA
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
8-6
Gotowy
Mikhail Korotovskii
De Been 100% Jiu Jitsu
Tommy Pedis Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:07
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
10-5
Gotowy
Armaan Johal
Immersion MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Nolan Christopher Academy Jiu Jitsu
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
Gotowy
NIKKI LLOYD-GRIFFITHS
Immersion MMA
Wygrana walkowerem
Tessa Bourne Absolute MMA
Gi Kids / Yellow/Orange / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
11-5
Gotowy
Isaiah Black
Australian Elite Team
Jaxsen Di Mieri Will Machado - Comp Team Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-6
Gotowy
Victoria Bancroft
Bayside BJJ
Grace Soe Will Machado - Comp Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
9-3
Gotowy
Zayd Tekin
G-Force Mixed Martial Arts
Tobias Hand True Grit Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
Harry Powell
Absolute MMA
Callum Mackenzie DC AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-8
Gotowy
Mason Burgos
XFC - Australian Top Team
Stephanie Schwartz Limitless MMA Wygrana na punkty - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-4
Gotowy
Nadia Frankland
Peninsula MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Lisa Nguyen Immersion MMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Daniel Geary
Australian Submission Academy
Diellon Lihari Absolute MMA Wygrana walkowerem
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
Gotowy
Daniel Brekalo
Absolute MMA
Eden Nennstiel Peninsula MMA Wygrana walkowerem
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
2-5
Gotowy
Bilguun Erdene
Absolute MMA
Sebastian Bouzamayor CHECKMAT AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:16
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Max Gamble
Australian Elite Team
Adam EL HAWLI Australian Elite Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-5
Gotowy
Taylor Ly
Pro-Fitness MMA
NIKKI LLOYD-GRIFFITHS Immersion MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -75 lbs
(Day 1)
10-6
Gotowy
Noah Tekin
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Jake Tomisich Immersion MMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-3
Gotowy
William Beck
XFC - Australian Top Team
Will Wesley Absolute MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-9
Gotowy
Sophie Gamble
Australian Elite Team
Tyson Shen Kentucky Fried JiuJitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
11-2
Gotowy
Omar Abulughod
XFC - Australian Top Team
Jackson Bragg Bayside BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Harper Taala
SKAMMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Abdul El Haouli
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -145 lbs
(Day 1)
10-9
Gotowy
Aidan Prior
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Brian Nguyen Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-4
Gotowy
Axel Briskey
Courage Training Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Adam Bell Trilemma Grappling
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -105 lbs
(Day 1)
11-6
Gotowy
Xavier Connor
Bayside BJJ
Kurtys Gray Limitless MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
6-8
Gotowy
Grace Soe
Will Machado - Comp Team
Jasmyn Johal Immersion MMA Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Yellow/Orange / 14 - 15 years (Male) / -135 lbs
(Day 1)
8-11
Gotowy
Unknown User
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:48
Unknown User Australian Submission Academy
Absolute No Gi / Female / Adult
(Day 1)
4-6
Gotowy
Lisa Nguyen
Immersion MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Taylor Ly Pro-Fitness MMA
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -135 lbs
(Day 1)
9-4
Gotowy
Jose Lorenzo Cruz
Fortitude Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Jack Delacoe Limitless MMA
Absolute No Gi / Male / Adult
(Day 1)
1-5
Gotowy
Diellon Lihari
Absolute MMA
Stephen Halpin Absolute MMA Wygrana na punkty - 05:00