Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-17
Gotowy
Baylor Hughes
ALLIANCE USA
Owen Wood 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-17
Gotowy
Joe'leen Sena
SBG Idaho
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Rylan Jones ALLIANCE USA
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-16
Gotowy
John Walker
BAC Jiu Jitsu
Caiya James ALLIANCE BJJ TEAM Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Joseph Grabowski
Innovative Fighting Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Roman Grohs Mountain Home Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Lionel Martinez
Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Madoc Williams SBG Idaho
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-18
Gotowy
Skye Ashcraft
ALLIANCE USA
Sawyer Krum The Base Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
2-12
Gotowy
Gavin Hendrickson
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Jax Chambers SBG Idaho Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-20
Gotowy
Henley Rogne
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Nathanael Hallenberger Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Manu Steele
Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Sophia LaZarte Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jax McCarter
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Khambrie Dee ALLIANCE USA Wygrana walkowerem
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Jasiah Redick
Vital Brothers BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Jax Hegewald Jiu-Jitsu 100 Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-18
Gotowy
Finleigh Madeleine Butler
Team Butler Brazilian Jiu Jitsu - Bonney Lake
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Scarlett Ferrari Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-19
Gotowy
Hunter Smith
BAC Jiu Jitsu
Joe'leen Sena SBG Idaho Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-14
Gotowy
Cameron Farris
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Lawson Brady SIBJJ-Alliance Twin Falls
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-14
Gotowy
Caiya James
ALLIANCE BJJ TEAM
Wygrana na punkty - 03:00
Wyatt Stratton 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
William Harrington
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Herra Rose The Last Dragon Mercenary Combat Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
Madoc Williams
SBG Idaho
Judah Melear ALLIANCE USA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Roman Grohs
Mountain Home Jiu Jitsu
Jasiah Redick Vital Brothers BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Rylee Chaffee
Progressive Jiu-Jitsu of Idaho
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Rylan Jones ALLIANCE USA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Gabriel Acuna
SBG Idaho
Sophia LaZarte Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-21
Gotowy
Kimber J Berger
Pocatello Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Caroline Johnson Vital Brothers BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Judah Melear
ALLIANCE USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Anthony Rosas Copperhead Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
4-17
Gotowy
Reese Campanella
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Michael May Yemaso Brazilian Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-22
Gotowy
Jax Hegewald
Jiu-Jitsu 100 Academy
Herra Rose The Last Dragon Mercenary Combat Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-21
Gotowy
Skye Ashcraft
ALLIANCE USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Hunter Smith BAC Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-34
Gotowy
Stella Ferrari
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Barrett Ellis 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Jax Chambers
SBG Idaho
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gavin Hendrickson 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-22
Gotowy
Rylee Chaffee
Progressive Jiu-Jitsu of Idaho
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Sawyer Krum The Base Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-15
Gotowy
Khambrie Dee
ALLIANCE USA
Wyatt Stratton 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Wyatt Hirsch
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Anthony Rosas Copperhead Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
Hunter Smith
BAC Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Rylan Jones ALLIANCE USA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-22
Gotowy
Oliver Tripon
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Henley Rogne Yemaso Brazilian Jiujitsu Wygrana na punkty - 03:00