Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-23
Gotowy
William Harrington
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Kinsley Day Mountain Home Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-15
Gotowy
Walker Mors
Alliance Jiu Jitsu Boise
Wygrana na punkty - 03:00
Keegan Halub Mountain Home Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-24
Gotowy
Riley Gildae
Vital Brothers BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Wesley Rybarczyk 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-35
Gotowy
Autumn Bouhey
Jiu-Jitsu 100 Academy
Ryker Henderson REIGN Jiu Jitsu Boise Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Reese Campanella
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Michael May Yemaso Brazilian Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-23
Gotowy
Nathanael Hallenberger
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Kimber J Berger Pocatello Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-24
Gotowy
Sawyer Krum
The Base Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Joe'leen Sena SBG Idaho
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-20
Gotowy
Kinley Whiting
The Base Jiu Jitsu
Laney McMullin GRACIE BARRA MERIDIAN Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-25
Gotowy
Kinsley Day
Mountain Home Jiu Jitsu
Elijah Wilson Progressive Jiu-Jitsu of Idaho Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-25
Gotowy
Skye Ashcraft
ALLIANCE USA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Rylan Jones ALLIANCE USA
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-24
Gotowy
Cayleb McCloud
SBG Idaho
Caroline Johnson Vital Brothers BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-26
Gotowy
Wesley Rybarczyk
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Madeleine Magaña Evol Octopus Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-30
Gotowy
Brent Helvey
The Base Jiu Jitsu
Judah Melear ALLIANCE USA Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-19
Gotowy
Blake Higgins
SBG Idaho
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Everly Wood 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
Gotowy
Andres Juarez
Mountain Home Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Cypress Bouhey Jiu-Jitsu 100 Academy
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-27
Gotowy
Elijah Wilson
Progressive Jiu-Jitsu of Idaho
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Bradley McMullin GRACIE BARRA (USA)
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-26
Gotowy
Rylee Chaffee
Progressive Jiu-Jitsu of Idaho
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Joe'leen Sena SBG Idaho
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-16
Gotowy
Walker Mors
Alliance Jiu Jitsu Boise
Wygrana na punkty - 03:00
Lawson Brady SIBJJ-Alliance Twin Falls
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-25
Gotowy
Oliver Tripon
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Wygrana na punkty - 03:00
Nathanael Hallenberger Yemaso Brazilian Jiujitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-21
Gotowy
Adalyn Boyer
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Wygrana na punkty - 03:00
Pearl Fiddler Gracie Barra Boise
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-28
Gotowy
Madeleine Magaña
Evol Octopus Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Luke Kinnard BAC Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-31
Gotowy
Sophia LaZarte
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Lionel Martinez Siri Brazilian Jiu-Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-26
Gotowy
Cayleb McCloud
SBG Idaho
Henley Rogne Yemaso Brazilian Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-17
Gotowy
Keegan Halub
Mountain Home Jiu Jitsu
Cameron Farris Yemaso Brazilian Jiujitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-36
Gotowy
Barrett Ellis
208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Brent Florence Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
5-29
Gotowy
Bradley McMullin
GRACIE BARRA (USA)
Liam Wood 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -85 lbs
(Day 1)
4-20
Gotowy
Blake Higgins
SBG Idaho
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Everly Wood 208 Jiu Jitsu/TRUJITSU
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-27
Gotowy
Nathanael Hallenberger
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Caroline Johnson Vital Brothers BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
6-28
Gotowy
Henley Rogne
Yemaso Brazilian Jiujitsu
Kimber J Berger Pocatello Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Joe'leen Sena
SBG Idaho
Skye Ashcraft ALLIANCE USA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Fernanda Cruz
Jiu-Jitsu 100 Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Finnley Crow Jiu-Jitsu 100 Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Brent Helvey
The Base Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Lionel Martinez Siri Brazilian Jiu-Jitsu