Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
Gotowy
Brady Weinrich
Impact Jiu Jitsu Fountain Hills
Wygrana walkowerem
Diantis James MMA Lab
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
Gotowy
Benjamin Lee
Proving Ground MMA
Wygrana walkowerem
Diantis James MMA Lab
No Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
2-41
Gotowy
Alejandro Felix
Impact Jiu Jitsu Fountain Hills
Billy Phillips 10th Planet Phoenix Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
5-48
Gotowy
Matt Fox
Aztec BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Dangelo Salazar ABUNAI MMA
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-53
Gotowy
Oscar Hernandez
ABUNAI MMA
Pedro Villegas Rise Combat Sports AZ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-50
Gotowy
Zachary Tunstill
10th Planet Scottsdale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Isaac Fincher Soul Fighters Peoria
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -135 lbs
(Day 1)
Gotowy
Graham Hanley
Marco Nascimento bjj
Benjamin Lee Proving Ground MMA Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-50
Gotowy
Brandon Valencia
TNT MMA Training Center
Wygrana na punkty - 05:00
James Henry Bunyard 10th Planet Scottsdale
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Austin Piedmont
Apex Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Antonio Hinojosa Soul Fighters Headquarters
No Gi Adult / Male / White / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
5-49
Gotowy
Matt Fox
Aztec BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Dangelo Salazar ABUNAI MMA
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-46
Gotowy
Skyler Backos
Gracie Barra East Mesa
Michael Kennedy Insurgent MMA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
1-46
Gotowy
Rick Roybal
RedHawk Academy
Winston Knighton Roots BJJ & Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
4-51
Gotowy
Isaac Fincher
Soul Fighters Peoria
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Daye JR Sentosa Martial Arts
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
7-50
Gotowy
Sean Harris
10th Planet Scottsdale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Angel Medina Siege MMA
No Gi Adult / Female / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kate Pilkington
TNT MMA Training Center
Wygrana walkowerem
Jazmine Oropeza ABUNAI MMA
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
1-47
Gotowy
Rick Roybal
RedHawk Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Winston Knighton Roots BJJ & Fitness
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
7-55
Gotowy
Tj Mulitauaopele
10th Planet Scottsdale
Joseph Perez RedHawk Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-44
Gotowy
Erik Martinez
RedHawk Academy
Wygrana na punkty - 00:33
Pedro Castro Roots BJJ & Fitness
No Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
2-42
Gotowy
Alejandro Felix
Impact Jiu Jitsu Fountain Hills
Billy Phillips 10th Planet Phoenix Wygrana na punkty
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Jake McAuliff
Impact Jiu Jitsu Fountain Hills
Wygrana walkowerem
Lamonte Brown Jay Pages Jiu-Jitsu Academy
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-51
Gotowy
Anthony Romero-whitaker
Rise Combat Sports AZ
Alex Waddell Jay Pages Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-54
Gotowy
Kenneth White
BlueStarr Grappling
Elias Rico Misfit MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-47
Gotowy
Omar Ali
Black Flag Jiu-Jitsu
James Eun 10th Planet Tucson Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
2-45
Gotowy
John Randel
RedHawk Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Zarif Akhtab Chandler MMA
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
5-50
Gotowy
Johnny Jimenez
Aztec BJJ
Robert Smith Impact Jiu Jitsu Fountain Hills Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
Gotowy
Antonio Hinojosa
Soul Fighters Headquarters
Zachary Tunstill 10th Planet Scottsdale Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
3-48
Gotowy
Kai Langlais
Valor & Virtue Martial Arts Academy
Skyler Backos Gracie Barra East Mesa Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -155 lbs
(Day 1)
1-49
Gotowy
Brad Swatek
Combat Club - Cottonwood
Wygrana na punkty - 05:00
Eric Aguirre AZ Combat Sports
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
7-51
Gotowy
Levi Kelly
Soul Fighters Peoria
Wygrana na punkty - 05:00
Angel Medina Siege MMA
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-55
Gotowy
Omar Arroyo
Lotus Club Goodyear
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Rendi Junc Gracie Arizona
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
5-51
Gotowy
Richard Fimbres
Lotus Club Goodyear
Wygrana na punkty - 05:00
Kode Shelton Refuge BJJ
No Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-52
Gotowy
Blake McVenes
MMA Lab
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Valencia TNT MMA Training Center