Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-64
Gotowy
Elizabeth Garrett
Vision BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Aimée Fraser The Butcher Shop
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Adult / -155 lbs x
(Day 1)
1-55
Gotowy
Ethan York
Flint Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Lear Kirkland Voyage Martial Arts
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-58
Gotowy
Caleb Brown
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Jan Lloyd Hernandez Workshop A2 Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
8-52
Gotowy
Mercer Patterson
URSA Academy
Caleb Nguyen URSA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-57
Gotowy
Alex Wojciak
Vision BJJ
Emilio Gomez Tenfold BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-70
Gotowy
Nik Sciortino
Freedom Fitness and Martial Arts
Marcus Hill CASCAO JIU JITSU Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
3-56
Gotowy
Chris Mclauchlan
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Alan Lowe Patriot Combat Sports Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
4-51
Gotowy
Cameron Umphrey
Kraken Jiu Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:32
Aaron Pifer Palm Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
2-61
Gotowy
Jacob Green
Flesh Is Stronger Jiu Jitsu
Justin Sprague adamas Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-55
Gotowy
Richard Julien
Brazil 021 Jacksonville
Jack Schuessler Proving Grounds Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-64
Gotowy
Jaykob Downer
Kraken Jiu Jitsu
David Miller Black Tie Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-54
Gotowy
Sean Hayes
Gracie Barra Livonia
Kyle Kemp 10th Planet Livonia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-58
Gotowy
Dean White
Victorious MMA
Jordan Keener 313 BJJ West Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
No Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-62
Gotowy
Miriam Hare
RoninjitsuMI
Alexia Markell Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-65
Gotowy
Susan Oosterbaan
Carlson Gracie Team Grand Rapids
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Joie Rossi Proving Grounds Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
4-55
Gotowy
Alexander Williams
URSA Academy
Zakary Tarrence Great Lakes Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-64
Gotowy
Derek Azzopardi
Gracie Barra Livonia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Ben Litzenberg Victorious MMA
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-55
Gotowy
Andrew Kruczynski
Scorpion Fighting System
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Kyle Karana N/A
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Xavier Ryznar
Stars and Strikes
Devin Galloway 10th Planet Livonia Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Senior (40+) / -170 lbs
(Day 1)
1-56
Gotowy
KEVIN MCGLADE
The Butcher Shop
Bill Konkel Voyage Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
4-57
Gotowy
James Craiger
10th Planet Livonia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Anthony Mccloud Warrior Way
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-59
Gotowy
Emilio Gomez
Tenfold BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Kofi Gustafson Daniel Gracie Grand Rapids
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Colin Gustafson
Daniel Gracie Grand Rapids
Wygrana walkowerem
Sean Hayes Gracie Barra Livonia
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-75
Gotowy
Piper Chan
Pura BJJ
Ricky Roy Commonwealth Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Female / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-58
Gotowy
Megan Augustine
Black Lion Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jeanine M 10th Planet Livonia
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Kyle Kemp
10th Planet Livonia
Wygrana walkowerem
Xavier Ryznar Stars and Strikes
No Gi Adult / Female / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-63
Gotowy
Miriam Hare
RoninjitsuMI
Alexia Markell Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
4-52
Gotowy
Anthony Fuller
Patriot Combat Sports
Cameron Umphrey Kraken Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
3-57
Gotowy
Chris Mclauchlan
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Alan Lowe Patriot Combat Sports
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
6-63
Gotowy
Gaige Bastien
Burlington Training Centre
Jeff Tirrell Tenfold BJJ Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Sean Hayes
Gracie Barra Livonia
Wygrana walkowerem
Xavier Ryznar Stars and Strikes
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Xavier Ryznar
Stars and Strikes
Adam Guajardo Stars and Strikes Wygrana walkowerem