Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-65
Gotowy
Christopher Campbell
Kalamazoo BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Joshua Comes Six Blades Midwest
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-67
Gotowy
Aimée Fraser
The Butcher Shop
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
Paula Williams Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-66
Gotowy
Joie Rossi
Proving Grounds Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Elizabeth Garrett Vision BJJ
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-56
Gotowy
Joachim Tithof
10th Planet Saginaw/MMA Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Josh Libolt Carlson Gracie Team Grand Rapids
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-66
Gotowy
Ben Litzenberg
Victorious MMA
Anthony Cornish URSA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-62
Gotowy
Marko Spasovski
New way training center/Macomb MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:19
Sho Hakoyama Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -215 lbs
(Day 1)
4-53
Gotowy
Chase Toth
Patriot Combat Sports
Aaron Pifer Palm Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-55
Gotowy
Devin Galloway
10th Planet Livonia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Adam Guajardo Stars and Strikes
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-67
Gotowy
Joshua Comes
Six Blades Midwest
Derek Azzopardi Gracie Barra Livonia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-76
Gotowy
Justin Williams
10th Planet Livonia
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Jackson Bouie Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-56
Gotowy
Caleb Brown
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Joseph Myers Proving Grounds Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission)
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-68
Gotowy
Aimée Fraser
The Butcher Shop
Susan Oosterbaan Carlson Gracie Team Grand Rapids Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
3-58
Gotowy
Chris Mclauchlan
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrana na punkty - 05:00
Alan Lowe Patriot Combat Sports
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
4-56
Gotowy
Zakary Tarrence
Great Lakes Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Travis Fountain Dragon Martial Arts Lapeer
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-65
Gotowy
Davis Smith
Formula Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Marvin Howard Victorious MMA
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-61
Gotowy
Luke Corder
URSA Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Kofi Gustafson Daniel Gracie Grand Rapids
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-59
Gotowy
Jack Schuessler
Proving Grounds Jiu Jitsu
Jan Lloyd Hernandez Workshop A2 Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-69
Gotowy
Ben Litzenberg
Victorious MMA
Christopher Campbell Kalamazoo BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Senior (40+) / -170 lbs
(Day 1)
1-57
Gotowy
KEVIN MCGLADE
The Butcher Shop
Bill Konkel Voyage Martial Arts Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
David Miller
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Giovanni Lutfy 313 BJJ
No Gi Adult / Female / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-59
Gotowy
Megan Augustine
Black Lion Jiu Jitsu
Taylor Paul Pedigo Submission Fighting Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-57
Gotowy
John Ellis
Rio Pro Bjj
Sean Hayes Gracie Barra Livonia Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
6-64
Gotowy
Emanuel Petrich
Warrior Way
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
John Putnam GFTeam Toledo
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-77
Gotowy
Ricky Roy
Commonwealth Jiu Jitsu
Joshua Marko Warrior Way Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-60
Gotowy
Jordan Keener
313 BJJ West
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Sho Hakoyama Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-63
Gotowy
Nolan Loftis
313 BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Andrea Caldarella The Butcher Shop
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-69
Gotowy
Paula Williams
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Elizabeth Garrett Vision BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-68
Gotowy
Anthony Cornish
URSA Academy
Derek Azzopardi Gracie Barra Livonia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-64
Gotowy
Kofi Gustafson
Daniel Gracie Grand Rapids
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Alex Wojciak Vision BJJ
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-57
Gotowy
Joseph Myers
Proving Grounds Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Schuessler Proving Grounds Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-64
Gotowy
Emilio Gomez
Tenfold BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Noah Doyle Daniel Gracie Grand Rapids
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-72
Gotowy
Aimée Fraser
The Butcher Shop
Joie Rossi Proving Grounds Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40