Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
4-58
Gotowy
James Craiger
10th Planet Livonia
Matt Eich Palm Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
1-61
Gotowy
Gabriel Couch
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Gillesby Scott The Butcher Shop Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-70
Gotowy
Joshua Comes
Six Blades Midwest
Anthony Cornish URSA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-58
Gotowy
Adam Guajardo
Stars and Strikes
Joachim Tithof 10th Planet Saginaw/MMA Training Center Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Matthew Hofmeister
H2O MMA
Marvin Howard Victorious MMA Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-71
Gotowy
Elizabeth Garrett
Vision BJJ
Susan Oosterbaan Carlson Gracie Team Grand Rapids Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-67
Gotowy
Luke Corder
URSA Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Asher Tanton GRACIE BARRA (USA)
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
Gotowy
Andre Zapico
313 BJJ
Wygrana walkowerem
Giovanni Lutfy 313 BJJ
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-59
Gotowy
John Ellis
Rio Pro Bjj
Josh Libolt Carlson Gracie Team Grand Rapids Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
No Gi Adult / Male / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
4-60
Gotowy
Markas Maclean
Koios Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Connor Schumann Palm Brazilian Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-66
Gotowy
Alex Bannan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Antonio Romano Warrior Way
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-60
Gotowy
Colin Gustafson
Daniel Gracie Grand Rapids
Kyle Kemp 10th Planet Livonia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
No Gi Adult / Female / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-60
Gotowy
Taylor Paul
Pedigo Submission Fighting
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Jeanine M 10th Planet Livonia
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-66
Gotowy
Liam Wojciak
Vision BJJ
Asher Tanton GRACIE BARRA (USA) Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-61
Gotowy
Caleb Brown
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Richard Julien Brazil 021 Jacksonville Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-63
Gotowy
Adam Guajardo
Stars and Strikes
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Josh Libolt Carlson Gracie Team Grand Rapids
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-71
Gotowy
Derek Azzopardi
Gracie Barra Livonia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:47
Christopher Campbell Kalamazoo BJJ
No Gi Adult / Female / Purple / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-70
Gotowy
Joie Rossi
Proving Grounds Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Paula Williams Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-78
Gotowy
Jackson Bouie
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Piper Chan Pura BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-65
Gotowy
Andrea Caldarella
The Butcher Shop
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Noah Doyle Daniel Gracie Grand Rapids
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -215 lbs
(Day 1)
4-59
Gotowy
Matt Eich
Palm Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Anthony Mccloud Warrior Way
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-67
Gotowy
David Miller
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Mason Campbell Warrior Way
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -145 lbs
(Day 1)
6-62
Gotowy
Jan Lloyd Hernandez
Workshop A2
Joseph Myers Proving Grounds Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
9-66
Gotowy
Nolan Loftis
313 BJJ
Emilio Gomez Tenfold BJJ Academy Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-80
Gotowy
Ricky Roy
Commonwealth Jiu Jitsu
Justin Williams 10th Planet Livonia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
No Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
6-65
Gotowy
Gaige Bastien
Burlington Training Centre
Wygrana na punkty - 05:00
John Putnam GFTeam Toledo
No Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -200 lbs
(Day 1)
7-74
Gotowy
Luke Sprague
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:40
Richard Treusch Flesh Is Stronger Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
2-72
Gotowy
Christopher Campbell
Kalamazoo BJJ
Anthony Cornish URSA Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -155 lbs
(Day 1)
8-61
Gotowy
Kyle Kemp
10th Planet Livonia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Devin Galloway 10th Planet Livonia
No Gi Adult / Male / Purple / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
Gotowy
Gabriel Couch
Black Tie Brazilian Jiu Jitsu
Gillesby Scott The Butcher Shop Wygrana walkowerem
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
5-79
Gotowy
Joshua Marko
Warrior Way
Wygrana na punkty - 05:00
Piper Chan Pura BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
10-68
Gotowy
Antonio Romano
Warrior Way
Mason Campbell Warrior Way Wygrana na punkty - 05:00