Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
3-20
Gotowy
Evan Harrington
Elite MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Kian Smith Gladiators Academy of Lafayette
Gi Kids / Orange / 10 – 12 years / -115 lbs
(Day 1)
2-21
Gotowy
Joshua Eckerle
Texas Punishment Crew
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Lorraine Daniel Gracie Barra Lake Charles
Absolute Gi / Male / Purple + Brown / Adult
(Day 1)
2-24
Gotowy
Tyler Scalisi
Olympic BJJ
Jorden St John Gracie Barra The Woodlands Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-18
Gotowy
Pollex Coleman
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Mackenzie Vipond Gracie Barra Lake Charles
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / Over 146 lbs
(Day 1)
3-24
Gotowy
Always Hebert
Gladiators Academy of Lafayette
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:31
Zoee McDaniel Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
No Gi Kids / Advanced / 15 – 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 1)
4-29
Gotowy
Gavin Sonnier
Gracie Barra Lake Charles
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Brooklynn Wheat Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
3-21
Gotowy
Burak Gemici
Gracie Barra Katy
John Pineda Jr Gracie Barra Katy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-32
Gotowy
Daniel Nixon
Gracie Barra Lake Charles
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Christopher Moore Texas Punishment Crew
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-19
Gotowy
Allan Soto
Gracie Barra Katy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Donald Hebert Gladiators Academy of Lafayette
Gi Kids / Orange / 10 – 12 years / -115 lbs
(Day 1)
2-22
Gotowy
Joshua Eckerle
Texas Punishment Crew
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Audrey Matte Gracie Barra Lake Charles
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-27
Gotowy
Benjamin Rogers
BJJ Revolution Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Joshua Gibbs Texas Punishment Crew
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Kaiden Wheat
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Kaden Salazar None Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
3-23
Gotowy
Wayne Rainwater
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Wygrana na punkty - 05:00
Eric Chavers Gracie Barra Lake Charles
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Addalyn Zamora
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Pollex Coleman Lake Area Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Gi Kids / Orange / 10 – 12 years / -115 lbs
(Day 1)
2-23
Gotowy
Lorraine Daniel
Gracie Barra Lake Charles
Wygrane przez Poddanie (submission)
Audrey Matte Gracie Barra Lake Charles
Absolute Gi / Male / Purple + Brown / Adult
(Day 1)
2-25
Gotowy
Jorden St John
Gracie Barra The Woodlands
Nicholas Schwan GRACIE BARRA (USA) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-21
Gotowy
Donald Hebert
Gladiators Academy of Lafayette
Mackenzie Vipond Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
4-28
Gotowy
Jeffrey Watkins
Gracie Barra Lake Charles
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Matthew San Martin Olympic BJJ
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-27
Gotowy
Alyson Davis
Gracie Barra Lake Charles
Wygrana na punkty - 03:00
Isaac Pinder Martarona BJJ
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-22
Gotowy
Allan Soto
Gracie Barra Katy
Wygrana na punkty - 03:00
Pollex Coleman Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / Over 146 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Always Hebert
Gladiators Academy of Lafayette
Wygrana na punkty - 03:00
Chastity Ballard Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Advanced / 15 – 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Gavin Sonnier
Gracie Barra Lake Charles
Wygrana na punkty - 04:00
Jeremy Eckerle Texas Punishment Crew
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Vivian Zamora
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Madeline White Gracie Barra Lake Charles Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
Kaden Salazar
None
Alyson Davis Gracie Barra Lake Charles Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
Addalyn Zamora
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Wygrana na punkty - 03:00
Mackenzie Vipond Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-33
Gotowy
Daniel Nixon
Gracie Barra Lake Charles
Wygrana na punkty - 05:00
Christopher Moore Texas Punishment Crew
No Gi Kids / Beginner / 6 – 7 years / -45 lbs
(Day 1)
1-24
Gotowy
Kassidy Lewis
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
William ‘Oli’ Howell Gracie Barra Lake Charles Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / Over 146 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
Zoee McDaniel
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Chastity Ballard Lake Area Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Kaiden Wheat
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Quinton Sleep Pablo Silva Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
No Gi Kids / Advanced / 15 – 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Brooklynn Wheat
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Jeremy Eckerle Texas Punishment Crew Wygrana na punkty - 04:00
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Jacque Thibodeaux
Olympic BJJ
Camilla Soto Gracie Barra Katy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-30
Gotowy
Isaac Pinder
Martarona BJJ
Quinton Sleep Pablo Silva Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36