Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
3-37
Gotowy
Evan Harrington
Elite MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Alexandra Pinder Martarona BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-41
Gotowy
Brandon Sims
Gracie Barra Lake Charles
Diego Trevino Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-45
Gotowy
Hannah Simmons
Gracie Barra Lake Charles
Brooklynn Wheat Lake Area Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-43
Gotowy
Kelsey San Martin
Olympic BJJ
Robynne Ashby Progressive Martial Arts Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
3-40
Gotowy
Levi Aultman
Martarona BJJ
Burak Gemici Gracie Barra Katy Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:59
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
1-31
Gotowy
Wayne Rainwater
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Derek Bessard Lake Area BJJ
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
3-38
Gotowy
Vance Barach
Gracie Barra Lake Charles
Alexandra Pinder Martarona BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-42
Gotowy
Joshua Gibbs
Texas Punishment Crew
Bryan Istre Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-46
Gotowy
Isabella Barragan
Atos Jiujitsu Nederland
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Kennedy Franklin Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-35
Gotowy
Matthew San Martin
Olympic BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jeremy Eckerle Texas Punishment Crew
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
3-41
Gotowy
John Pineda Jr
Gracie Barra Katy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Burak Gemici Gracie Barra Katy
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-43
Gotowy
Benjamin Rogers
BJJ Revolution Team
Davin Snell ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:43
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-42
Gotowy
Connor Kelley
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Garret Hayes TEAM JUCAO USA
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-44
Gotowy
Jaqueline Castellanos
Gracie Barra Lake Charles
Robynne Ashby Progressive Martial Arts Training Center Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-36
Gotowy
Jeffrey Watkins
Gracie Barra Lake Charles
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Hebert Gladiators Academy of Lafayette
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-44
Gotowy
Joshua Gibbs
Texas Punishment Crew
Diego Trevino Gracie Barra The Woodlands Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-43
Gotowy
Tony Mcdonald
Orange County Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Russell Adams BJJ Revolution Team
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-45
Gotowy
Bryan Istre
Gracie Barra Lake Charles
Wygrana na punkty - 05:00
Zach Painter Olympic BJJ
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-47
Gotowy
Hannah Simmons
Gracie Barra Lake Charles
Isabella Barragan Atos Jiujitsu Nederland Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-44
Gotowy
Gavin Leverich
Global Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Darwin Pinder Martarona BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-39
Gotowy
Benjamin Miller
Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Trenton Fontenot Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-46
Gotowy
Davin Snell
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Brandon Sims Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Male / Blue / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-37
Gotowy
Jeffrey Watkins
Gracie Barra Lake Charles
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Eric Chavers Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-40
Gotowy
Benjamin Miller
Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Sebastian Vargas Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Female / Blue / Adult / -150 lbs
(Day 1)
2-48
Gotowy
Brooklynn Wheat
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Kennedy Franklin Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Adult / Male / Blue / Adult / Over 230 lbs
(Day 1)
1-38
Gotowy
Brandon Hebert
Gladiators Academy of Lafayette
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Eric Chavers Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
Gotowy
Garret Hayes
TEAM JUCAO USA
Tony Mcdonald Orange County Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
1-41
Gotowy
Trenton Fontenot
Gracie Barra Lake Charles
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Sebastian Vargas Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-45
Gotowy
Russell Adams
BJJ Revolution Team
Gavin Leverich Global Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-47
Gotowy
Zach Painter
Olympic BJJ
Diego Trevino Gracie Barra The Woodlands Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
3-46
Gotowy
Darwin Pinder
Martarona BJJ
Brendon Jackson Pablo Silva, (coach Andrew Richie) Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-51
Gotowy
Joshua Borden
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Brett Schneider BJJ Revolution Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06