Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Addalyn Zamora
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Allan Soto Gracie Barra Katy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -65 lbs
(Day 1)
3-33
Gotowy
Kian Smith
Gladiators Academy of Lafayette
Wygrana na punkty - 03:00
Wayne Rainwater Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-33
Gotowy
Alyson Davis
Gracie Barra Lake Charles
Quinton Sleep Pablo Silva Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
No Gi Kids / Beginner / 6 – 7 years / -45 lbs
(Day 1)
1-25
Gotowy
Kassidy Lewis
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
William ‘Oli’ Howell Gracie Barra Lake Charles Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-35
Gotowy
Kaden Salazar
None
Quinton Sleep Pablo Silva Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Kaiden Wheat
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Alyson Davis Gracie Barra Lake Charles Wygrana na punkty - 03:00
Absolute Gi / Female / Blue / Adult
(Day 1)
4-35
Gotowy
Hannah Simmons
Gracie Barra Lake Charles
Isabella Barragan Atos Jiujitsu Nederland Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Vivian Zamora
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Jacque Thibodeaux Olympic BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-36
Gotowy
Joshua Gibbs
Texas Punishment Crew
Benjamin Rogers BJJ Revolution Team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Addalyn Zamora
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Donald Hebert Gladiators Academy of Lafayette Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-32
Gotowy
Kaden Salazar
None
Isaac Pinder Martarona BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-29
Gotowy
Allan Soto
Gracie Barra Katy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Donald Hebert Gladiators Academy of Lafayette
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-30
Gotowy
Madeline White
Gracie Barra Lake Charles
Camilla Soto Gracie Barra Katy Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Intermediate / 8 – 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-34
Gotowy
Kaiden Wheat
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Isaac Pinder Martarona BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-37
Gotowy
Bryan Istre
Gracie Barra Lake Charles
Davin Snell ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -65 lbs
(Day 1)
3-34
Gotowy
Kian Smith
Gladiators Academy of Lafayette
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Wayne Rainwater Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-36
Gotowy
Josiah Brignac
Olympic BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Arabella Walker Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-38
Gotowy
Zach Painter
Olympic BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Brandon Sims Gracie Barra Lake Charles
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-31
Gotowy
Vivian Zamora
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Camilla Soto Gracie Barra Katy Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Advanced / 10 – 12 years / -115 lbs
(Day 1)
2-39
Gotowy
Lorraine Daniel
Gracie Barra Lake Charles
Joshua Eckerle Texas Punishment Crew Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-37
Gotowy
Josiah Brignac
Olympic BJJ
Reece Campbell Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-39
Gotowy
Benjamin Rogers
BJJ Revolution Team
Bryan Istre Gracie Barra Lake Charles Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -55 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Madeline White
Gracie Barra Lake Charles
Jacque Thibodeaux Olympic BJJ Wygrana na punkty - 03:00
No Gi Kids / Advanced / 10 – 12 years / -115 lbs
(Day 1)
2-40
Gotowy
Lorraine Daniel
Gracie Barra Lake Charles
Joshua Eckerle Texas Punishment Crew Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
No Gi Kids / Beginner / 8 – 9 years / -75 lbs
(Day 1)
2-38
Gotowy
Arabella Walker
Gracie Barra Lake Charles
Reece Campbell Gracie Barra Lake Charles Wygrana na punkty - 03:00
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
4-40
Gotowy
Davin Snell
ATOS
Wygrana na punkty - 05:00
Zach Painter Olympic BJJ
No Gi Kids / Beginner / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
3-36
Gotowy
Evan Harrington
Elite MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Vance Barach Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
1-30
Gotowy
Wayne Rainwater
Pablo Silva, (coach Andrew Richie)
Wygrana na punkty
Derek Bessard Lake Area BJJ
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-33
Gotowy
Tyler Langley
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Matthew San Martin Olympic BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi Adult / Female / White / Adult / -135 lbs
(Day 1)
2-42
Gotowy
Kelsey San Martin
Olympic BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Jaqueline Castellanos Gracie Barra Lake Charles
Gi Adult / Male / White / Adult / -210 lbs
(Day 1)
1-34
Gotowy
Tyler Langley
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Jeremy Eckerle Texas Punishment Crew
No Gi Kids / Intermediate / 10 – 12 years / -75 lbs
(Day 1)
3-39
Gotowy
Levi Aultman
Martarona BJJ
John Pineda Jr Gracie Barra Katy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27