Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Adult / Female / Blue / Adult / -125 lbs
(Day 1)
3-61
Gotowy
Zuzana Černá
Sportovní Klub Pretorian Židlochovice
Maruša Šmigoc ALLIANCE RED EAGLE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-61
Gotowy
Ebon Mohammad
Champions Factory
Wygrana na punkty - 05:00
Hugo Wenzel IKSU
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-54
Gotowy
Nikolay Simeonov
TEAM TORRES/ ACTJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Tomáš Turan Wiking BJJ
No Gi Adult / Male / Purple / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-62
Gotowy
Kevin Attoh
Austrian Self Defense and Submission Grappling Organisation
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Martin Matus Jungle Bjj
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-63
Gotowy
Anže Vujčič
AntbitionBJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Marco Freitag Groundfighter
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-55
Gotowy
Yousef El-Kholy
Champions Factory
Jan Jilčík Sportovní Klub Pretorian Židlochovice Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-67
Gotowy
Enis Muqaj
Delta Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Gabriel Barbascu Fox Gym
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-65
Gotowy
Ahmed Yassin
ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Adwait Kumar Budosportwien
No Gi Adult / Male / Purple / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-51
Gotowy
Ondřej Halda
Choketopus gym
Michal Hajduch Clube De Jiu Jitsu Pitbull Hodonín Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
4-56
Gotowy
Paul Kaltenegger
Gracie Barra Graz
Matteo Mattersberger RFC Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / Purple / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-64
Gotowy
Marvin Mick
Art of Flow Austria
Martin Matus Jungle Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-70
Gotowy
Gabriel Barbascu
Fox Gym
Swadi Alswadi Champions Factory Wygrana na punkty - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-55
Gotowy
Adam Altalbani
Delta Team
Arthur Pignolatti ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
3-65
Gotowy
Patrick Trünkel
ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Wygrana na punkty - 05:00
Yakup Altintop
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-62
Gotowy
Malek Alhalak
Champions Factory
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Elvis Mustajbasic ZR Team Austria
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
4-57
Gotowy
Kotoku Kennedy
Brazilian Jiu-Jitsu Team Malta
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Mihai Cania Titans Fight Team HQ
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-66
Gotowy
Altan Negüzel
Roberto Pastuch Dojo
Dennis Allenza Fundamental BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-56
Gotowy
Matteo Glanzer
Delta Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Unknown User JJK Gladius
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-56
Gotowy
Isa Chataev
Gremlin Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Tomáš Turan Wiking BJJ
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-64
Gotowy
Andrej Kozar
AntbitionBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Hugo Wenzel IKSU
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-57
Gotowy
Achmed Mushadziew
Fundamental BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Daniel Jašek Field Gym
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-67
Gotowy
Mohammad Mutayev
Champions Factory
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Jan Babuhna Genkikan Bratislava
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-68
Gotowy
Enes Fejzic
Black Tiger MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Fidan Graz Fundamental BJJ
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -170 lbs
(Day 1)
1-63
Gotowy
Milan Petřík
Gladiators Gym - Bulletproof
Ebon Mohammad Champions Factory Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -145 lbs
(Day 1)
2-57
Gotowy
Jakub Fráner
Clube De Jiu Jitsu Pitbull Hodonín
Wygrana na punkty - 02:56
Arthur Pignolatti ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
No Gi Adult / Male / Purple / Adult / -185 lbs
(Day 1)
6-52
Gotowy
Alex Trauth-Goik
ROGER GRACIE ACADEMY AUSTRIA
Wygrana na punkty - 05:00
Manuel Schritliser Flowing Arts Austria
No Gi Adult / Male / Brown/Black / Master (30+) / -185 lbs
(Day 1)
3-64
Gotowy
Marco Freitag
Groundfighter
Wygrana na punkty - 05:00
Albert Wassermann Flowing Arts Austria
No Gi Adult / Male / White / Adult / -185 lbs
(Day 1)
8-69
Gotowy
Simon Leisser
Modern Jiu Jitsu
Enis Muqaj Delta Team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-60
Gotowy
Marcus Kleveta
Muay Thai Academy
Ali Abdirisaaq Delta Team Wygrana na punkty - 05:00
No Gi Adult / Male / White / Adult / -155 lbs
(Day 1)
7-58
Gotowy
Unknown User
JJK Gladius
Achmed Mushadziew Fundamental BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
No Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
5-68
Gotowy
Adwait Kumar
Budosportwien
Wygrana na punkty - 05:00
Altan Negüzel Roberto Pastuch Dojo
No Gi Adult / Male / Blue / Adult / -200 lbs
(Day 1)
4-58
Gotowy
Jakub Říha
Wiking BJJ
Paul Kaltenegger Gracie Barra Graz Wygrana na punkty - 05:00